Tinklapis chicagotribune.com pateikia 5 didžiausias technologinių įrenginių nesėkmes 2013 metais.
„Google Chromebook Pixel“
„Google's Chromebook Pixel“ nešiojamasis kompiuteris sulaukė teigiamų įvertinimų dėl savo greičio, garso ir raiškos savybių, kai tik buvo pristatytas. Tačiau jo kaina yra 1300 JAV dolerių, dėl ko jis yra kritikuojamas, kaip per brangius. Tokia kritika paremta ir tuo, kad šis nešiojamasis kompiuteris pritaikytas tik interneto naršymui, kadangi jis yra bevertis, jei neturi prieigos prie interneto.
„Twitter“ muzikos programėlė
„Twitter“ muzikos programėlė yra nemokama, tačiau ji suteikia galimybę pasiklausyti tik 30 sekundžių ištraukas iš dainų.
„Microsoft Surface RT“
„Microsoft“ bandė lyginti savo sukurtą „Surface RT“ planšetę su ketvirtos kartos „iPad“, tačiau pardavimai nesisekė. Praėjus 9 mėnesiams po pristatymo kompanija turėjo pripažinti 900 milijonų nuostolius dėl mažų planšetės pardavimų.
„Nintendo Wii U“
Po šešių metų nuo „Wii“ pasirodymo, „Nintendo“ tikėjosi parduoti 5,5 milijonus vienetų naujosios konsolės „Wii U“. Tačiau kritikai iškritikavo konsolę dėl savo per mažų galimybių lyginant su konkurentų gaminiais. Nepagelbėjo ir faktas, kad kompanija „Warner Bros.“ atsisakė teikti į rinkas žaidimo „Batman: Arkham Origins“ versiją, skirtą „Wii U“ konsolei, nes jie teigė, jog koncentruojasi į didesnes auditorijas, ko negali suteikti „Nintendo“. Liepos 31 dieną kompanija pripažino 50 mln. nuostolius dėl neįvykdyto pardavimų plano, nes pasaulio mastu buvo parduota tik 3,6 mln. konsolių.
„YouTube“ programėlė „Windows“ telefonuose
„Nokia“ „Lumia“ telefonai („Windows“ telefonai) susilaukia daug dėmesio dėl to, kad kompanija „Google“ blokuoja prieigą „Microsoft“ patobulintai „YouTube“ programėlei „Windows“ telefonuose. „Google“ kaltina, kad kompanija nesilaiko sutartų sąlygų, tuo tarpu „Windows“ teigia, jog „Google“ tiesiog elgiasi kaip nori.