„Interneto šlovės muziejus“ egzistuoja nuo 2012 metų. Jo tikslą galima lengvai nuspėti – čia siekiama pagerbti asmenis, kurie reikšmingai prisidėjo prie interneto kūrimo ir tobulinimo. Muziejuje, žinoma, galima rasti „Linux“ operacinės sistemos kūrėją Linusą Torvaldsą, moderniojo interneto „tėvą“ Timą Berners-Lee‘ą ir kt.
Tačiau, be tokių visiems žinomų pavardžių, čia norima paminėti ir tuos asmenis, kurie, nors ypatingai gerbiami informacinių technologijų bendruomenėje, plačiajai visuomenei yra mažai žinomi. Kas yra Donaldas Daviesas? Kas yra J. C. R. Licklideris? Kodėl jie ir daugelis kitų nusipelno vietos „interneto šlovės muziejuje“?
Charlesas Herzfeldas buvo DARPA direktorius 1960-aisiais ir žinomas kaip asmuo, nusprendęs sukurti ARPANET – ankstyvąjį interneto pirmtaką.
1971 metais Raymondas Tomlinsonas ARPANET realizavo pirmąją elektroninio pašto sistemą.
Donaldas Daviesas yra vienas pagrindinių paketų perjungimo – esminės technologijos, leidusios sukurti modernųjų internetą – išradėjas.
1991 metais Philipas Zimmermannas sukūrė PGP – tokį galingą skaitmeninio šifravimo metodą, kad jo veiklą ėmė tirti valdžios institucijos.
Brewsteris Kahle’as, garsėjantis griežta pozicija dėl laisvos prieigos prie informacijos ir interneto archyvo įkūrimo 1996 metais.
Mitchell Baker yra „Mozilla Foundation“ vadovė. Ji buvo vykdomoji „Mozilla Corporation“ direktorė, kai naršyklė „Firefox“ ėmė konkuruoti su „Microsoft“ naršykle „Internet Explorer“.
Timas Berners-Lee‘as yra interneto kūrėjas, tačiau nederėtų pamiršti ir didelio Roberto Cailliau’o indėlio – jis buvo pasiūlymo už jį sumokėti bendraautoris, sukūrė logotipą ir vieną pirmųjų naršyklių „Mac“ operacinei sistemai.
Jonas Postelis yra vienas iš tų nuostabių žmonių, kurie išsprendė daugybę sudėtingų problemų, galėjusių iškilti internetui. Jo darbas su komunikacijos standartais turi kritinės reikšmės tam, kaip dabar veikia internetas.
J. C. R. Licklideris buvo dar vienas DARPA vadovas, vienas pirmųjų numatęs į internetą panašios sistemos, kuri leistų sujungti žmones ir kompiuterius visame pasaulyje, sukūrimą.
Elizabeth Feinler buvo Tinklo informacinių sistemų centro vadovė 1972–1989 metais; ji prižiūrėjo kaip ARPANET išsivystė į primityvų internetą.