Elektronika.lt
 2024 m. gruodžio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Įvykiai, visuomenė
 - Pažintiniai, įdomybės
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 23 d. 17:33
Mobilieji ir kompiuteriniai žaidimai: būdas kovoti su šventiniu stresu?
Gruodžio 23 d. 11:31
Dirbtinio intelekto sprendimai kibernetiniam saugumui užtikrinti VU Kauno fakultete
Gruodžio 22 d. 11:24
Energetikos sektoriaus laukia pokyčiai – alternatyvų yra, bet ar užteko laiko pasiruošti?
Gruodžio 21 d. 11:33
Kokį elektronikos įrenginį dovanoti, kad jis vėliau neišaugintų elektros sąskaitos?
Gruodžio 20 d. 17:12
KTU mokslininkai sukūrė nanolazerį – sidabro nanokubus panaudojo šviesos generavimui
Gruodžio 20 d. 14:28
Lietuvių kalba ir technologijos: VU mokslininkų projektas LIEPA-3 atvers naujas galimybes
Gruodžio 20 d. 11:49
Stacionarūs kompiuteriai: koks jų vaidmuo nešiojamųjų kompiuterių eroje?
Gruodžio 20 d. 08:14
„DS Automobiles“ pristato naujausią savo elektrinį flagmaną – „DS N°8“ kupė
Gruodžio 19 d. 20:18
Naudingi patarimai, kurie padės maksimaliai padidinti jūsų elektrinio automobilio priemonės įveikiamą atstumą
Gruodžio 19 d. 17:27
Žaidybinimas: efektyvus švietimo įrankis ar bėgimas nuo tikrovės?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Straipsniai » Kompiuteriai, IT Dalintis | Spausdinti

„Microsoft Ignite 2023“ metinė konferencija: dėmesys DI transformacijai ir technologijoms, skatinančioms pokyčius

Publikuota: 2023-11-16 12:28
Tematika: Kompiuteriai, IT
Skirta: Profesionalams
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai (reklama)

„Microsoft“ Sietle IT srities klientams, partneriams ir kūrėjams organizuoja didžiausią metinę konferenciją „Microsoft Ignite 2023“, kurioje pristatoma daugiau kaip 100 naujienų, susijusių su dirbtinio intelekto (DI) pažanga, potencialu ir įtaka darbui. Giluminė transformacija vyksta beveik visose pramonės šakose – dėl dirbtinio intelekto progreso atrandami visiškai nauji darbo būdai.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 

Š. m. lapkričio 14-17 d., „Microsoft“ Sietle IT srities klientams, partneriams ir kūrėjams organizuoja didžiausią metinę konferenciją „Microsoft Ignite 2023“, kurioje pristatoma daugiau kaip 100 naujienų, susijusių su dirbtinio intelekto (DI) pažanga, potencialu ir įtaka darbui. Giluminė transformacija vyksta beveik visose pramonės šakose – dėl dirbtinio intelekto progreso atrandami visiškai nauji darbo būdai.

Renginio metu „Microsoft“ ekspertai diskutuoja, kaip galima įtraukti DI į įmonių aplinką, pritaikyti infrastruktūros apsaugai, duomenų ir verslo programų tvarkymui.

Permąsto debesų infrastruktūrą

„Microsoft“ nuotr.
„Microsoft“ nuotr.

„Microsoft“ pirmauja tokiose pažangos srityse kaip partnerystė su atviruoju DI („OpenAI“) bei „ChatGPT“ galimybių integravimas įrankiuose, skirtuose paieškai, bendradarbiavimui, darbui ir mokymuisi. Vis labiau plečiantis DI galimybėms, „Microsoft“ permąsto debesų infrastruktūrą, kad užtikrintų optimizavimą kiekviename techninės ir programinės įrangos lygmenyje.

„Microsoft Ignite“ renginio metu skelbiama apie duomenų centrų srities naujoves, įskaitant naujausią DI optimizuotą silicį iš „Microsoft“ partnerių ir du naujus „Microsoft“ sukurtus lustus.

„Microsoft Azure Maia“ – tai „AI Accelerator“ lustas, skirtas vykdyti debesies pagrindu veikiančius mokymus ir apibendrinimus, susijusius su DI darbo krūviais, pvz., „OpenAI“ modeliais, „Bing“, „GitHub Copilot“ ir „ChatGPT“.

„Microsoft Azure Cobalt“ – debesies lustas, pagrįstas „Arm“ architektūra, užtikrinantis bendro pobūdžio darbo krūvių našumą, taip pat energijos vartojimo bei kaštų efektyvinimą.

Be to, skelbiama apie bendrą prieinamumą prie „Azure Boost“ – sistemos, kuri pagreitina saugojimo ir bendradarbiavimo tinklų kūrimo procesus, perkeldama iš pagrindinio serverio į specialiai sukurtą techninę ir programinę įrangą.

Papildydama savo taikomąsias silicio technologijas, „Microsoft“ plečia partnerystę su savo silicio tiekėjais, pasiūlydama klientams daugiau infrastruktūros pasirinkimų.

  • „Azure“ papildys „AMD MI300X“ pagreitintos virtualiosios mašinos (VM). „ND MI300“ virtualiosios mašinos yra skirtos pagreitinti DI darbo krūvių apdorojimą, skirtą didelio diapazono DI modelių mokymui ir generatyviniams apibendrinimams. Juose bus įdiegtas naujausias AMD grafinis procesorius „AMD Instinct MI300X“.
  • Išankstinė naujos „NC H100 v5“ virtualiųjų mašinų serijos, sukurtos „NVIDIA H100 Tensor Core“ grafiniams procesoriams, peržiūra. Ji siūlo didesnį našumą, patikimumą ir efektyvumą vidutinės klasės DI mokymui ir generatyvinio DI apibendrinimams. Taip pat skelbiami „ND H200 v5“ virtualiųjų mašinų serijos planai – dirbtiniam intelektui optimizuota virtualioji mašina su būsimu „NVIDIA H200 Tensor Core“ grafiniu procesoriumi.

Plečiama „Microsoft Copilot“ patirtis

Per pastaruosius metus „Microsoft“ toliau tobulino savo „Microsoft Copilot“ viziją: įrankių rinkinį, padedantį žmonėms pasiekti daugiau naudojantis DI. „Microsoft Copilot“ pasiūlymai išplečiami įvairiuose sprendimuose, kad produktyvumo ir verslo procesų pokyčiai pasiektų kiekvieną pareigybę – nuo biuro darbuotojų iki kūrėjų ir IT specialistų.

„Microsoft“ tiki, kad ateityje „Copilot“ bus prieinamas kiekvienam ir viskam, ką darome. Tarp pristatomų „Copilot“ naujovių ir atnaujinimų yra „Copilot“, skirtas „Microsoft 365“, „Microsoft Copilot Studio“ ir „Microsoft Copilot for Service“ – naujausias kopilotas, teikiantis vaidmenimis pagrįstą palaikymą, padedantis įmonėms paspartinti klientų aptarnavimo DI transformaciją, bei kiti papildymai.

„Microsoft“ pastangos supaprastinti naudotojo patirtį ir padaryti „Copilot“ prieinamesnį kiekvienam, prasideda nuo „Bing“ žiniatinklio: „Bing Chat“ ir „Bing Chat Enterprise“ dabar tiesiog taps „Copilot“. „Entra“ klientams „Copilot“ prie „Bing“, „Edge“ ir „Windows“ prideda komercinių duomenų apsaugą. „Copilot“ bus visuotinai pasiekiamas nuo gruodžio 1 d. Laikui bėgant, be jokių papildomų mokesčių bus išplėstas „Copilot“ suderinamumas su komercinių duomenų apsauga, kad juo be papildomų mokesčių galėtų naudotis dar daugiau „Entra ID“ (ankstesnis pavadinimas – „Azure Active Dictionary“). Daugiau apie tai sužinoti galima čia.

Stiprinamas ryšys tarp duomenų ir DI

DI yra geras tik tiek, kiek yra geri jį palaikantys duomenys. Todėl „Microsoft“ yra įsipareigojusi sukurti integruotą, supaprastintą patirtį, kad vartotojų duomenys būtų sujungti su DI įrankiais.

„Microsoft Fabric“ yra šio sprendimo dalis. Dabar pasiekiama „Microsoft Fabric“ pertvarko būdus, kaip komandos dirba su duomenimis, suburdama visus į vieną, dirbtinio intelekto valdomą platformą, sujungiančią visas šias duomenų grupes į duomenų bazę įmonės lygmeniu. Po „Build“ įdiegta daugiau nei 100 funkcijų atnaujinimų, o ekosistemą papildė pirmaujantys pramonės partneriai.

Daugiau vertės kūrėjams su „Azure AI“

Su išankstine peržiūra „Azure AI Studio“ dabar yra vieninga ir patikima platforma, padedanti organizacijoms lengviau tyrinėti, kurti, išbandyti ir įdiegti DI programas – viskas vienoje vietoje. Naudodami „Azure AI Studio“ galite kurti nuosavus kopilotus, mokyti savo arba kurti kitus pagrindinius ir atvirojo kodo modelius su atsineštais duomenimis. „Azure AI Search“ funkcija „Vector Search“ dabar yra visuotinai prieinama, todėl organizacijos gali sukurti labai tikslią patirtį kiekvienam vartotojui savo generuojamojo DI programose.

Naujasis „GPT-3.5 Turbo“ modelis su 16 000 simbolių užklausos ilgiu dabar paprastai pasiekiamas „Azure OpenAI Service“, o „GPT-4 Turbo“ modelis dabar yra prieinamas viešai peržiūrai ir bus visiems prieinamas iki metų pabaigos. Šie modeliai suteikia klientams galimybę pratęsti užklausos ilgį ir suteikia dar daugiau valdymo bei efektyvumo jų generuojančio DI programoms.

„GPT-4 Turbo with Vision“ netrukus bus peržiūrėtas, o „Dall-E 3“ dabar pasiekiamas su „Azure Open AI Service“, padedant kurti naujos kartos įmonių sprendimus kartu su GPT-4, kad organizacijos galėtų naudotis pažangiomis funkcijomis su vaizdais. O naudojant su „Azure AI Vision“ paslauga, „GPT-4 Turbo“ netgi supranta vaizdo įrašus, kad generuotų teksto išvestis, skatindama žmogaus kūrybiškumą.

Atsakingas DI diegimas

„Microsoft“ lyderiauja saugaus ir atsakingo DI naudojimo srityje. Bendrovė nustatė standartą, įsipareigodama ginti ir atlyginti komerciniams klientams ieškiniuose dėl autorių teisių pažeidimo – „Copilot Copyright Commitment“ (CCC).

Dabar „Microsoft“ žengia dar vieną žingsnį, paskelbdama apie CCC išplėtimą klientams, naudojantiems „Azure OpenAI Service“. Naujas įsipareigojimas bus vadinamas „Customer Copyright Commitment“. Vykdydama šią plėtrą, „Microsoft“ paskelbė naują dokumentaciją, kuri padės „Azure OpenAI Service“ klientams įgyvendinti technines priemones, kurios sumažintų pažeidžiančio turinio riziką. Norėdami pasinaudoti lengvata, klientai turės laikytis paslaugos dokumentacijos reikalavimų.

„Azure AI Content Safety“ dabar yra visuotinai prieinama, padedant organizacijoms aptikti žalingą turinį ir jį sumažinti bei sukurti geresnę patirtį internete.

Nauja „Windows“ patirtis – daugiau galimybių darbuotojams, IT ir kūrėjams

Ir toliau investuojama į „Windows“, kad žmonės galėtų pereiti prie DI platformos. Įmonių IT specialistams ir darbuotojams pristatomos naujos „Windows 11“ ir „Windows 365“ funkcijos, atveriančios naujus darbo būdus ir suteikiančios didesnį DI pasiekiamumą bet kuriame įrenginyje. Tęsdama savo misiją – paversti „Windows“ kūrėjų namais ir geriausia DI kūrimo vieta, „Microsoft“ paskelbė daugybę naujų DI ir produktyvumo įrankių kūrėjams, įskaitant „Windows AI Studio“.

Pristatoma „NVIDIA AI foundry“ paslauga

Siekdama padėti įmonėms ir startuoliams kurti, derinti ir diegti savo individualius DI modelius su „Microsoft Azure“, NVIDIA paskelbs apie savo DI liejyklos paslaugą, veikiančią „Azure“. „NVIDIA AI foundry“ paslauga sujungia tris elementus – „NVIDIA AI Foundation“ modelių rinkinį, „NVIDIA NeMo“ platformą ir įrankius bei „NVIDIA DGX Cloud AI“ superkompiuterius ir paslaugas – suteikiančius įmonėms visapusišką sprendimą kuriant pasirinktinius generuojamojo DI modelius. Tada įmonės gali įdiegti savo modelius su „NVIDIA AI Enterprise“ programine įranga „Azure“, kad galėtų pasitelkti generuojamojo DI programas, įskaitant intelektualiąją paiešką, apibendrinimą ir turinio generavimą.

Gynybos stiprinimas DI eroje

Grėsmių aplinka pastaraisiais metais smarkiai pasikeitė, o „Microsoft Ignite“ renginyje pristatomos naujos technologijos „Microsoft“ saugumo sprendimų rinkinyje.

„Microsoft Sentinel“ ir „Microsoft Defender XDR“ (anksčiau vadintas „Microsoft 365 Defender“) bus sujungtos, kad būtų sukurta pirmoji sektoriuje vieninga saugumo operacijų platforma su įterpta „Security Copilot“ saugumo kopiloto patirtimi. Su integruotu generatyviniu DI, tai yra vieninga, galinga patirtis, skirta apsaugoti nuo grėsmių mašinos greičiu.

Be to, į „Intune“, „Purview“ ir „Entra“ įterptas „Security Copilot“ išplėtimas padės IT administratoriams, atitikties skyriams ir tapatybės komandoms supaprastinti sudėtingus scenarijus.

Tai tik trumpa apžvalga to, ką planuojama paskelbti per „Ignite“. Primename, kad galite peržiūrėti „Microsoft“ vadovų Satya Nadella, Rajesh Jha ir Jared Spataro, Charlie Bell ir Vasu Jakkal bei Scott Guthrie pagrindines sesijas tiesiogiai arba pagal poreikį.

Be to, daugiau apie visus šiuos pranešimus galite sužinoti naršydami „Naujienų knygą“, oficialų visų šiandienos naujienų ir produktų sąvadą.




Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti
informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama