Elektronika.lt
 2024 m. lapkričio 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Įvykiai, visuomenė
 - Pažintiniai, įdomybės
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 22 d. 11:21
Medžiodami nuolaidas išlikite budrūs: ekspertas pataria, kaip netapti sukčių auka perkant internetu
Lapkričio 22 d. 08:16
Failų bendrinimo technologijos: kaip jos prisitaiko prie augančių šiuolaikinio žmogaus poreikių?
Lapkričio 21 d. 20:39
Asfaltas klojamas, o ryšys stringa: kodėl infrastruktūros spragos stabdo skaitmeninę pažangą Lietuvoje?
Lapkričio 21 d. 18:37
Norite kalbėti vokiškai, itališkai ar kiniškai? „Microsoft Teams“ atnaujinimas pavers jus poliglotu
Lapkričio 21 d. 16:45
5 tendencijos 2025-iesiems: žmonės ieško pusiausvyros tarp technologijų ir realybės, vis labiau vertina autentiškumą
Lapkričio 21 d. 14:24
NKSC įspėja apie dažniausias Juodojo penktadienio apgavystes
Lapkričio 21 d. 12:29
Palygino IT ir automobilių gigantus: į akis krenta sudėtinga problema
Lapkričio 21 d. 10:12
Elektronikos prekių pardavimai per Juodąjį penktadienį: taupysime ne tik dėl akcijų
Lapkričio 21 d. 08:20
Ką turime nuveikti šiandien, kad taptume konkurencingesni ateities inovacijų srityje?
Lapkričio 20 d. 20:21
Su vietos trūkumu susiduria daugelis „Gmail“ naudotojų: pateikiame paprastas gudrybes, kurios leis išspręsti opią problemą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
Reklama
 Straipsniai » Kompiuteriai, IT Dalintis | Spausdinti

26 žingsniai, kaip pasiekti didelį svetainės populiarumą

Publikuota: 2006-04-24 07:35
Tematika: Kompiuteriai, IT
Skirta: Pradedantiems
Autorius: Brett Tabke
Aut. teisės: ©Kriause.com – internetinė komunikacija
Inf. šaltinis: Kriause.com – internetinė komunikacija

Šie patarimai jums padės per metus sukurti sėkmingą svetainę. Jei esate pakankamai verslus ir iniciatyvus, galbūt pasiseks ir anksčiau. Pradėkite ruošti turinį. Taip, dar ilgai iki domeno registracijos reikia jau turėti medžiagą bent šimtui jūsų svetainės puslapių – tai turi būti tikrai naudinga informacija – ne nuorodos, ne informacija apie autorines teises ar panašiai.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 

Šie patarimai, pasinaudojus „Google“, jums padės per metus sukurti sėkmingą svetainę. Jei esate pakankamai verslus ir iniciatyvus, galbūt pasiseks ir anksčiau.

1. Paruošiamieji darbai

Pradėkite ruošti turinį. Taip, dar ilgai iki domeno registracijos reikia jau turėti medžiagą bent šimtui jūsų svetainės puslapių. Ir tai tik pradžia. Informacija turi būti tikrai naudinga – ne nuorodos, ne informacija apie autorines teises ar panašiai.

2. Domeno vardas

Turi skambėti kaip „brandas“. Mums reikia „google.com“, o ne „manoraktiniszodis.com“. Adresų su raktiniais žodžiais laikas praėjo, atėjo domenų „brandų“ laikas. Turėti raktinį žodį pavadinime dar niekados nebuvo taip nenaudinga. Atkreipkite dėmesį „goto.com“ dabar tapo „Overture.com“ – pagalvokite apie tai. Tai vienas iš stipriausių žingsnių padarytų šiame versle – kompanija nepabijojo nubraukti metus reklamuoto pavadinimo, ir ko gero ne šiaip sau.

3. Svetainės dizainas

Kuo paprasčiau, tuo geriau. Naudinga taisyklė: tekstinė informacija turi užimti daugiau vietos nei HTML. Svetainė turi būti standartinė, ir būti taip pat gerai skaitoma visomis naršyklėmis, nuo „Linux“ sistemoje naudojamų iki pačių populiariausių. Pavyzdžiui, vertėtų svetainę daryti kuo artimesnę Html 3.2 formatui, kiek tai įmanoma.

Paieškos sistemų programos ne itin mėgsta HTML 4.0 formatą, dėl jo painumo. Stenkitės išvengti sunkiasvorių: „flash“, DOM, „java“, „java script“. Naudokite skriptus tik ten, kur jie neišvengiami. Tačiau kur jie gali būti neišvengiami? Dažnai iš jų didelės naudos nėra, o kenkia dėl įvairių priežasčių kur kas daugiau (pvz., blogai suprantami paieškos sistemų).

Svetainę apipavidalinkite racionaliai. Svetainės dalių pavadinimai turi įtraukti raktinius žodžius.

Neužkimškite svetainės nereikalingu „spamu“, tokiu kaip „geriausia viską žiūrėti... pagalba“, ar įvairiais skaitikliais. Stenkitės, kad ji atrodytų švari ir profesionali. Remkitės paties „Google“ pavyzdžiu – paprasta yra gerai – tai ko reikia vartotojui.

Greitis – tai ne viena iš reikalingų dalių. Tai PATI pagrindinė savybė. Jūsų svetainė į vartotojo komandas turi sureaguoti akimirksniu. Jei reikia laukti 3–4 sekundes, kad kas nors pradėtų vykti, tai jūs turite problemų. Tai gali būti leista tik svetainėms orientuotoms į užsienio šalis. Jei paspaudęs nuorodą, vartotojas laukia 3–4 sekundes, tai kas sekundę jūs prarandate po 10 % auditorijos.

4. Svetainės dydis

Kuo mažesnė, tuo geriau. Jei sugebėsite ją padaryti 15 KB – gerai, bet kuo mažesnė tuo geriau... Jei sugebėsite –12 KB – dar geriau... O jei sugebėsite ją padaryti 10 KB, reiškia idėją supratote. Daugiau 5 ir mažiau 10 KB. Taip, tai sudėtinga padaryti, bet tai veikia. Tai suveikia ir su paieškiukais (paieškos sistemomis) ir su vartotojais. Tikslios statistikos nėra, bet dar žymi dalis vartotojų turi negreitą internetą (tai gali būti ir modernus GPRS internetas).

5. Turinio pildymas

Kiekvieną dieną sukurkite kokybiško turinio puslapį, kuriame būtų nuo 200 iki 500 žodžių. Jei jūs nežinote koks tiksliai turinis jums reikalingas, pamėginkite padirbėti su raktinių žodžių parinkimo sistemomis. Panaudokite, kad ir „Overture“ ir nustatykite savo turiniui tinkančius raktinius žodžius. Tai bus jūsų kūrybos pradžia. Tačiau pagrindinė priežastis, kodėl kas dieną turėtumėte įdėti ką nors nauja – nuolat grįžtantys lankytojai, kurie žinos, kad ras naujos informacijos.

6. Išdėstymas, „tagai“ ir...

Paprasti, senamadiški paieškos optimizacijos metodai..

Raktinius žodžius naudokite: vieną kartą pavadinime, vieną kartą aprašymo „tage“, vieną kartą antraštėje, vieną kartą nuorodoje, vieną kartą paryškintą (Bold), vieną kartą neparyškintą, vieną kartą puslapio viršuje. Rašykite gražius sakinius ir taisyklingai, nes per paieškos sistemas žmonės ieško teisingai parašytų žodžių.

7. Išeinančios nuorodos

Kiekviename puslapyje įterpkite bent kelias nuorodas į svetaines, kurios pagal jūsų raktinius žodžius yra gerai reitinguojamos paieškos sistemų. Nuorodos tekstuose naudokite tuos žodžius (ateityje tai bus labai svarbu).

8. Vidinės nuorodos

Tai nuorodos tarp tos pačios svetainės puslapių. Darykite nuorodas į kokybišką jūsų svetainės turinio dalį. Jei svetainė apie maistą, tai ten turėtų būti nuorodos apie kriaušes ir vegetarišką maistą. Ypač „Google“ svarbios vidinės nuorodos, reitingai išsilygina tarp atskirų svetainės puslapių. Jums nereikia vieno populiaraus puslapio, kuris „užtemdys“ visus kitus. Jums reikia 50 puslapių, kurie duoda po 1 lankytoją per dieną, o ne 1 puslapio, kuris sulaukia 50 lankytojų kiekvieną dieną. Jei pas jus yra puslapis, kuris pagal populiarumą gerokai lenkia kitus, naudokite jame vidines nuorodas. Senas geras metodas „Dievas liepė dalintis“.

9. Talpinimas tinkle

Nenaudokite virtualaus hostingo – turėkite savo IP. Įsitikinkite, kad svetainę galima indeksuoti. Kiekvienam puslapyje turi būti nuorodos ne mažiau kaip į du jūsų svetainės puslapius. Nuorodos turi vesti ne giliau kaip į du lygius nuo pagrindinio puslapio. Kiek galite, stenkitės dėti vertikalias nuorodas su galimybe jas atsekti iki pradžios. Kiekviename puslapyje reikia meniu nuorodų su pagrindinėmis svetainės dalimis ir pagrindinėmis temomis (logiška struktūra ir kelias į būtiną turinį). Nepublikuokite svetainės internete, kai ji dar nebaigta. Kur kas blogiau nebaigta svetainė, nei visai nieko. Svetainė turi dirbti efektyviai nuo pat pradžios.

10. Registracija

Užregistruokite pagrindinę svetainę šiose sistemose: „Google“ (registracija), „Fast“, „Altavista“, „WiseNut“, „DirectHit“ ir „Hotbot“, bei kitose - vietinėse. Dabar svarbiausia – pamirškite tai šešiems mėnesiams. Taip, taip – užsiregistruokite ir pamirškite.

11. Vartotojų tyrimas

Susiraskite kokybišką statistikos analizavimo variklį, kuris gali gerai fiksuoti iš kokių nuorodų pas jus ateina vartotojai. Nereikia naudotis grafiniais skaitliukais, kurių reklamos prikišti visi puslapiai. Jei jūsų hostingo operatorius tokio nesuteikia (kas būtų keista), tai kuo greičiau jį meskite ir eikite pas kitą. Negalima dirbti su šiuolaikiniu puslapiu be pilnų, realiu laiku pateikiamų statistinių duomenų.

12. Paieškos darbai

Atsekite indeksuojančias paieškos sistemų programas. Įsitikinkite, kad jie indeksuoja visą svetainę, ir jiems tai nesudėtinga. Jei ne, tai patikrinkite jūsų nuorodų sistemą (naudokite juose standartinius tagus „href“), kad įsitikintumėte, jog sistema gerai orientuojasi svetainėse. Nenustebkite jei pas jus užsuks tik du paieškos „voriukai“ – „Google“ ir „Yahoo“. Kitos paieškos sistemos vargu ar apskritai jus suras, arba suindeksuos tik po gero pusmečio.

13. Tematiniai katalogai

Praktiškai kiekvienam populiariam raktiniam žodžiui yra atskiri katalogai. Suraskite juos ir užsiregistruokite.

14. Nuorodos

Patikrinkite savo raktinius žodžius „Google“ sistemos katalogų srityje (tai geriausiai daryti po mėnesio kai užsiregistravote). Suraskite svetainės, kurie turi nuorodas į kitas svetaines arba tuos kurie siūlo laisvus nuorodų mainus. Tiesiog paprašykite apsikeisti. Padarykite puslapį su teminėmis nuorodomis ir visas jas ten laikykite.

Nenustebkite jei niekas nenorės keistis nuorodomis – tiesiog tęskite. Pasistenkite keistis nuorodomis su nauju puslapiu kasdien. Pakanka paprasto asmeninio laiško. Nesijaudinkite, kad svetainė „X“ nenorės įdėti nuorodos į jūsų svetainę – jie dar persigalvos. Ankščiau ar vėliau.

15. Turinys

Dar kartą: kokybiško turinio puslapį kas dieną. Laiku pateikti straipsniai su reikiama tema – tai visų geriausia. Geriau susilaikyti nuo pernelyg artimo „priėjimo“. Jūsų svetainės turinys turi atrodyti ne kaip asmeniniai pamastymai, o rimti straipsniai, kurie patiks auditorijai.

Daug paryškinimų – trumpi sakiniai – daug brūkšnelių – tekstas turi skaitytis greitai. Dauguma svetainės lankytojų neskaito, o peržiūri puslapius. Todėl labai svarbu neperkrautas puslapis. Neprikiškite puslapio tekstų, nes lankytojas skaitys tik kas penktą ar dešimtą eilutę, o dažnas tiesiog paspaus „atgal“, net neįsigilinęs į turinį.

Jiems taip pat yra kuo užsiimti, o ne 15 sekundžių (apytiksliai) gaišti jūsų meniu sistemos pažinimui. Ir „flash“ jums čia nereikalingas... Jei ir yra stambūs puslapiai, kurie sau gali leisti šią prabangą, tai jūs tikrai ne. Pas jus nėra tokios traukos, kurią turi jie.

Antraštes rašykite stambiu šriftu ir naudokite kaip loginį atskyrimą. Jos dar kitaip vadinamos „stotelėmis“, nes akys tikrai čia sustos pažiūrėti.

16. Triukai

Nereikia jų naudoti. Laikykitės kuo toliau nuo visko, kas asocijuojasi su „spam“, nuo visko neetiško ir apgaulingo.

17. Nuorodos į jūsų svetainę

Jei jums pasiūlys apsikeisti nuorodomis, visų pirma pažiūrėkite, kas tai per svetainė. Nueikite į ją, paieškokite „Google“ sistemoje, sužinokite koks jos reitingas. Patikrinkite kataloguose. Nesimainykite su „šiukšlių“ svetainėmis vien dėl to, kad jos pasiūlė. Įsitikinkite, kad ši svetainė nagrinėja panašią tematiką.

18. Papildykite svetainę

Naudokite tokias funkcijas, kaip „nusiųsti nuorodą draugui“, forumus ir laiško siuntimas tam, kad papildyti jūsų svetainės turinį. Suraskite geriausius jūsų temos forumus ir skaitykite, skaitykite, skaitykite...

Nesinaudokite tarpinėmis svetainėmis, kurios į jūsų svetainę tiekia papildomą medžiagą.

19. Venkite bukleto ar skrajutės sindromo

Jei jūs turite elektroninę parduotuvę, ar jūs turite paprastą parduotuvę, stenkitės savo svetainės nepaversti reklamine brošiūra. Tai neveikia! Pagalvokite apie tai, ko reikia žmonėms. Jie ateina į svetainę ieškoti jūsų turinio, o ne informacijos aktualios tik savininkui: apie savo prekes ir save, diskusijas su savimi ir pan.

20. Kasdien sukurkite bent po vieną puslapį

Naujoms idėjoms vėl pasinaudokite „Overture“ įrankiu.

21. Nagrinėkite užklausas

Po 30–60 dienų jūs pradėsite matyti užėjimus iš tų svetainių, kur registravotės. Pažiūrėkite, kokius raktinius žodžius naudojo tie žmonės. Pagalvokite, kodėl naudojami tokie raktiniai žodžiai, kad svetainę būtų surasta? Jei jūs ką nors praleidote, skirkite tam papildomą svetainės puslapį. Atnaujinkite svetainę, kad paieškos sistemos gautų tai, ko nori. Jei jūsų svetainė apie apelsinus, o užklausos žodžiai „apelsinai citrusiniai vaisiai“, tai stenkitės daugiau rašyti apie citrusinius vaisius bei tiesiog vaisius, o ne tik apie apelsinus.

Paieškos sistemos aiškiai jums pasakys, ko joms reikia. Klausykite jų. Užklausose yra aukso gysla, svarbu iki jos prisikasti.

22. Savalaikės temos

Niekas taip nepritraukia sėkmės, kaip sėkmė. Žinokite viską apie jūsų temos paskutinius pasiekimus. Jei didelė svetainė „X“ metų pabaigoje išleidžia produktą „A“, paruoškite medžiaga apie tai lapkritį, kad paieškos sistemos gruodį jau surastų jūsų medžiagą. Pavyzdžiui, pažiūrėkite kiek „Google“ suranda svetainių apie „Xbox“ ir XP. Ir dauguma tų svetainių, kurių naujienos surandamos tik praeitos vasaros.

23. Draugai ir šeima

Bendruomenės kūrimas – gyvybiškai svarbus jūsų svetainei. Atkreipkite, kad vien forumo skaitymas jums nepadės! Forumo vertė – bendravimas su kolegomis ir suinteresuotais asmenimis. Bus kur kas daugiau naudos iš bendravimo, nei vien tik iš nuomonių skaitymo.

Bendruomenės kūrimas reiškia – naudingos nuorodos, patarimai, pašto mainai.

24. Pastabos, pastabos, pastabos

Jei jūs kasdien parašysite po vieną svetainės puslapį, ankščiau ar vėliau jus pradės aplankyti įkvėpimas. Kur jūs bebūtumėte – duše (pirma apdžiūkite), mašinoje (tik ne vairuojant) ar prie stalo – būtinai viską užsirašykite. Po dešimties minučių jūs pamirsite genialią idėją, kuri jus aplankė. Užsirašykite viską ir nuosekliai. Kai įkvėpimas dings, jūs surasite savo pastabas. Skamba paprastai, bei tai bus neįkainojamas resursas, kai pritrūksite idėjų.

25. Registracijos patikrinimas po pusės metų

Ir štai, grįžkime prie jūsų paieškos sistemų ir pažiūrėsime, ar atsiradote jūs paieškos rezultatuose. Jei ne, dar kartą užsiregistruokite, dar kartą pamirškite. Ir dar kartą pabandykite laimę nemokamose duomenų bazėse.

26. Sukurkite vieną svetainės puslapį per dieną

Pradedate suprasti kur link aš lenkiu? „Google“ myli turinį, kalnus kokybiško turinio. Kurio pagrindas didelis raktinių žodžių diapazonas. Gale metų jūs turėtumėte turėti apie 400 puslapių. Ir tai jums duos gerus reitingus su įvairiais raktiniais žodžiais, užtikrins nuolatines nuorodas, ir jūsų svetainė „atsistos ant kojų“.

Padarykite šiuos 26 žingsnius ir garantuojame, kad po metų jūsų svetainė bus sėkminga. Vien iš paieškos sistemų pas jus ateis nuo 500 iki 2000 lankytojų. Jei jūs padarysite savo svetinę pakankamai įdomią, tai kiekvienas lankytojas vidutiniškai atvers 4–5 puslapius, o tai ir sudarys 10–15 tūkstančių peržiūrėtų puslapių per dieną po vienerių metų.

Ką daryti su visu šiuo srautu spręsti jums, na bet ką su juo daryti jūs tikrai žinosite.

Kritinis balsas

Straipsnio autorius yra amerikietis, todėl nevertėtų visko priimti itin rimtai. Tai ko gero žmogus užaugęs HTML pradžios ir vystymosi laikotarpiu, todėl paprasti dalykai internete jam kur kas priimtinesni, nei sudėtingesni – programiniai. Mes taip pat turim kelias pastabas šiam straipsniui.

Domeno vardas

Mūsų nuomone naudoti domeno pavadinimą su raktiniu žodžiu nėra jau taip blogai. Pavyzdžiui, jūs turite firmą, kuri konsultuoja svetainės populiarinimo paieškos sistemose srityje, ir jūsų svetainės pavadinimas „seo-consulting.com“ būtų visai logiškas. Tada straipsniuose, aprašymuose ir kituose pristatymuose bus dažnai minimas jūsų svetainės pavadinimas – jos adresas. Minint jūsų adresą kartojama jūsų paslauga. Tuo pačiu, tokį pavadinimą lengviau atsiminti nei pavyzdžiui „seo-consulting-for-you.com“. Tačiau iš kitos pusės, šiandien jau labai sunku surasti laisvus domeno adresus su gerais raktiniais žodžiais.

„Išeinančios nuorodos“

Kas liečia naudą paieškos sistemose dėl savo puslapyje pateiktų nuorodų į populiarias svetaines, galima tuo ir suabejoti. Ko gero, akivaizdesnis dalykas – nauda vartotojui. Nebijokite, kad jūsų lankytojai išeis į kitą svetainę. Jei jūs po kiekvieno straipsnio paliksite kelias naudingas nuorodas, jūsų lankytojas grįš pas jus, net jei jūsų nuorodos ir nebuvo jam labai naudingos.

Registracija

Nedidelis pastebėjimas: autorius užsiminė apie registraciją „Fast“, „Altavista“, „WiseNut“, „DirectHit“ ir „Hotbot“ – nesivarginkite. „Fast“ (tas pats kas „AllTheWeb“), „ALtaVista“ – naudoja „Yahoo“ duomenų bazę (registracija). „DirectHit“ – kaip atskiras paieškos serveris jau seniai nebeegzistuoja. Dabar šis adresas jus nukreipia į paieškos sistemą „Teoma“. Na o „HotBot“ – dabar jau paieškos sistema, leidžianti ieškoti „AskJeeves“ arba „Google“. „WiseNut“ nėra toks populiarus, kad iš jo gauti daug lankytojų, tačiau registruotis jame verta (registracija). Tiksliau net ne jame o „LookSmartе“ arba „Zealе“, nes paieška vykdoma šiose paieškos sistemose.

Ne visada reikia naudoti rankinę registraciją paieškos sistemose. Dažnai po jūsų nuorodos atsiradimo internete, arba nuorodos publikavimo kitoje svetainėje (tai gali būti pasirašymas po straipsniu arba nuorodų apsikeitimas), paieškos robotai patys suras jūsų svetainę ir suindeksuos.

Ir nepamirškite pagrindinio dalyko: jei jūsų svetainė lietuvių kalba, jums naudos iš šio straipsnio – vos 50 % :-)


Kriaušė
Straipsnį paruošė „Kriause.com – internetinė komunikacija“.




Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti
informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama