Čikagos menininkas Harvey Moon’as suprojektavo ir užprogramavo robotus, kurie perkelia jo fantazijas ir idėjas į realybę. Pasak Harvey, jis niekada nemokėjo gerai nupiešti ir nesugebėdavo tinkamai atvaizduoti to, kas sukdavosi jo galvoje: abstrakcijos ir portretai.
Menininkas kuria įvairias piešti gebančias mašinas, naudoja skirtingas atvaizdavimo technikas. Pavyzdžiui, vienam paveikslui kurti jis pasitelkė žiogo judesius (robotas atkartojo vabzdžio judesių taką ant popieriaus), kitame – „Google Earth“ kartografinius vaizdus, sukuriant fantastinės vietovės žemėlapį. Tačiau dailininko robotai geba kurti ne tik abstrakčius darbus, bet ir piešti sudėtingus portretus beveik be jo pagalbos.
Pasitaiko atvejų, kai mašina piešia ne tai, ką suplanavo dailininkas. Harvey Moon’as savo robotą iš dalies laiko gyva būtybe, kuri turi įkvėpimą ir norą piešti arba ne. Tereikia mokėti prieiti prie roboto ir pasistengti neprarasti ryšio su juo.
Be to, dailininkui labiau rūpi ne tai, ar robotas piešia taisyklingai, jam svarbiau mašinos darbas, t. y. pats piešimo procesas. Pasak Harvey Moon, žmogus dailininkas paveikslus tapo rankų judesiais, o robotas naudoja kitokį paveikslo tapymo būdą. Ir tai suteikia dailininkui galimybę praplėsti savo potencialą.