„Logitech“ šiandien paskelbė išsiuntusi į prekybą savo milijardinę pelę. Pradėjusi kurti kompiuterines peles aštuntajame dešimtmetyje, „Logitech“ nuolatos tobulindama žmogaus bendravimo su skaitmeniniu pasauliu įrangą, entuziastingai prisidėjo prie kiekvienos svarbesnės pelių technologijos. Jau daugiau nei milijardui žmonių besinaudojant kompiuteriais visame pasaulyje, o kitam milijardui turint prisidėti iki 2014-ųjų (anot rinkos analitikų „Gartner“) „Logitech“ ir toliau užsiims svarbių inovacijų kūrimu, kad galėtų ateityje vartotojams pasiūlyti antrą milijardinę pelę bei kitus įvesties įrenginius.
Įkurta paprastoje fermoje Apples miestelyje, Šveicarijoje 1981-aisiais, kompanija greitai užmezgė stiprius ryšius su Kalifornijoje įsikūrusiu Silicio slėniu. 1985-aisiais „Logitech“ pristatė savo pirmąją pelę, o 100 milijoninę pelę į prekybą išsiuntė 1996-aisiais. Jau po septynerių metų pelių pardavimai perkopė 500 milijonų ribą. Šiandien „Logitech“ pardavinėja savo peles 100 šalių visame pasaulyje, o kas dieną jų pagaminama po 376 000 – apie 7,8 milijonus per mėnesį.
„Nuo pirmojo „Logitech® P4” pelės paspaudimo 1982-aisiais, „Logitech“ pelių rolė asmeninio kompiuterio evoliucijoje buvo nepakeičiama, – teigė „Logitech“ prezidentas ir generalinis direktorius Geraldas P. Quindlenas. – Per paskutiniuosius kelis dešimtmečius, žmonių naudojančių kompiuterius įpročiai kardinaliai pasikeitė – kažkada griežtai verslui skirtas įrenginys, dabar tapo neatskiriama mūsų asmeninio gyvenimo dalimi. „Logitech“ nuolat siekia, kad jos produktai prisitaikytų prie besikeičiančių sąlygų – vos per pastaruosius penkerius metus kompanija pristatė pirmąją pasaulyje lazerinę pelę, itin greitą pelės ratuką ir nanoimtuvą.“
„Žvelgdami į ateitį, iš „Logitech“ galime tikėtis daugiau panašių produktų, kaip ore valdoma „Logitech MX Air” pelė ir hibridinė „Logitech diNovo Mini“ klaviatūra, – kalbėjo „Logitech“ vice prezidentas ir valdymo įrenginių skyriaus direktorius Rory‘is Dooley‘is. – Ir nors tradicinė pelė su klaviatūra išlieka populiariausi produktai, skaitmeninių namų idėjos populiarėjimas ir dar nematytų pramogų formų atsiradimas atveria naujas galimybes bendrauti su kompiuteriu – balsu, lietimu ar kažkokiu visiškai nauju būdu.“
O „Logitech“ švenčiant šį savo naują veiklos etapą, daugelis švęs keturiasdešimtąsias pirmosios kompiuterinės pelės demonstracijos metines.
„Koks nuostabus sutapimas, kad pirmaujantis pelių gamintojas pasiekė tokį svarbų savo veiklos etapą būtent tą mėnesį, kai mes švenčiame legendinį pirmosios Douog Engelbarto pelės viešąjį debiutą, – sakė „SRI International“ prezidentas Curtas Carlsonas. – Novatoriški „Logitech“ produktai kuo puikiausiai prisideda prie Engelbarto vizijos sukurti įrankį, kuris padarytų žmogaus ir kompiuterio bendravimą kuo paprastesnį, interaktyvesnį ir produktyvesnį.“