Elektronika.lt
 2024 m. lapkričio 30 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Įvykiai, visuomenė
 - Pažintiniai, įdomybės
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 30 d. 11:38
Trys patarimai, kaip per išpardavimus, didžiąsias šventes apsisaugoti nuo finansinių sukčių
Lapkričio 29 d. 17:47
KTU mokslininkai sukūrė dirbtinio intelekto įrankį depresijos diagnostikai
Lapkričio 29 d. 14:22
Išmanieji telefonai: kaip išsirinkti telefoną, turintį kokybišką ekraną?
Lapkričio 29 d. 11:19
Pajėgiausio prabangaus elektrinio visureigio belaukiant: „Range Rover Electric“ prototipai testuojami ypač karštame ore
Lapkričio 29 d. 08:27
Dirbtinis intelektas kūryboje: partneris ar konkurentas?
Lapkričio 28 d. 20:29
Finansiniai sukčiai metų pabaigoje itin aktyvūs: pateikė patarimus, kaip atpažinti apgaules ir neprarasti pinigų
Lapkričio 28 d. 17:23
Autorių teisių pokyčiai: kas turėtų gauti atlygį už dirbtinio intelekto sugeneruotą paveikslėlį? (1)
Lapkričio 28 d. 14:39
Nuo triukšmo gelbėjatės ausinukais? Vaistininkė – apie tinkamą jų naudojimą
Lapkričio 28 d. 11:23
Nuo idėjos iki grąžos: ko reikia, kad DI sprendimai atsipirktų?
Lapkričio 28 d. 08:27
Vagys savo aukas gali surasti pasitelkiant „Google“ žemėlapių programėlę, tačiau jūs galite užkirsti jiems kelią
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
Reklama
 Straipsniai » Elektronika, technika Dalintis | Spausdinti

Geriausi fotoaparatai ir objektyvai 2018–2019

Publikuota: 2018-08-24 12:15
Tematika: Elektronika, technika
Skirta: Pradedantiems
Aut. teisės: ©TopCom.lt
Inf. šaltinis: TopCom.lt

Kaip ir kiekvienais metais, Ekspertų vaizdo ir garso asociacija (EISA), vienijanti 53 specializuotus leidinius ir 25 pasaulio šalių, tradiciškai, nelaukdama metų pabaigos, išrinko geriausius įrenginius įvairiose kategorijose, tarp jų fotografijos, garso, mobiliųjų įrenginių ir vaizdo technikos. Asociacija šiuos apdovanojimus skiria jau 35 metus iš eilės.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 

Kaip ir kiekvienais metais, Ekspertų vaizdo ir garso asociacija (EISA), vienijanti 53 specializuotus leidinius ir 25 pasaulio šalių, tradiciškai, nelaukdama metų pabaigos, išrinko geriausius įrenginius įvairiose kategorijose, tarp jų fotografijos, garso, mobiliųjų įrenginių ir vaizdo technikos. Asociacija šiuos apdovanojimus skiria jau 35 metus iš eilės.

Geriausi fotoaparatai ir objektyvai 2018-2019

Geriausias telefotoaparatas (SUPERZOOM) 2018–2019: „Sony Cyber-shot RX10 IV“

„Sony“ ketvirtosios kartos ultra-zoom fotoaparatas RX10 IV sujungia universalų 24–600 mm ekvivalentinį f/2.4-4 „ZEISS Vario-Sonnar T“ objektyvą su dideliu 20,1 megapikselių „Exmor RS CMOS“ jutikliu. Šis derinys leidžia vartotojui fotografuoti ryškius vaizdus visame priartinimo diapazone – nuo plataus kampo iki supertelefoto, be būtinybės keisti objektyvus. „Fast Hybrid“ automatinio fokusavimo sistemoje naudojama tokia pati didelio tankio stebėjimo technologija kaip ir „Sony α“ serijos fotoaparatuose, todėl su ja lengviau sekti greitai judančius objektus, pvz., skrendančius paukščius.

Geriausias profesionalus sisteminis fotoaparatas 2018–2019: „Sony α7R III“

„Sony“ trečiosios kartos didelės raiškos sisteminis fotoaparatas „α7R III“ turi 42,4 megapikselių apšviečiamą „Exmor R CMOS“ jutiklį, kuris kuria itin detalizuotas nuotraukas. Tuo pačiu metu jis užtikrina iki 10 kadrų per sekundę greitą fotografavimą su automatinio fokusavimo funkcija, leidžiančia išlaikyti judančius objektus su aštriu fokusavimu. 5-ašė vaizdo „in-body“ stabilizavimo sistema buvo sureguliuota taip, kad būtų galima išlaikyti didelės skiriamosios gebos fotografavimo galimybes. Tai reiškia, kad galite naudoti fotoaparatą įvairiausiomis sąlygomis.

Geriausias sisteminis fotoaparatas 2018–2019: „Fujifilm X-H1“

„Fujifilm X-H1“ yra profesionalus X sistemos naujasis flagmanas. Pirmą kartą jis gavo „in-body“ vaizdo stabilizavimą, kuris yra labai efektyvus. Ergonomika buvo gerokai patobulinta, lyginat su ankstesniais modeliais, naudojant didesnius mygtukus, didesnę rankeną ir viršutinį LCD ekraną. Greito hibridinio automatinio fokusavimo funkciją papildo tylus iki 14 kadrų per sekundę fotografavimas, o naujas aukštos raiškos vaizdo ieškiklis yra vienas iš geriausių rinkoje. Filmo įrašymas taip pat patobulintas, naudojant „Cinema-4K“ skiriamąją gebą, „F-Log“ gamą ir naują „Eterna“ filmų modeliavimą. X-H1 turi puikų 24,3 megapikselio „X-Trans CMOS III“ jutiklį, užtikrinantį aukštą ryškumą ir mažą triukšmą.

Geriausias pirkti fotoaparatas 2018–2019: „Canon EOS M50“

Šis nedidelis, lengvas ir prieinamas (kaina – apie 600 €) neveidrodinis fotoaparatas užtikrina tokią pat vaizdo kokybę kaip ir didesni „broliai ir seserys“. Dėl 24,1 megapikselių APS-C jutiklio ir DIGIC 8 vaizdo procesoriaus, jis gali užfiksuoti tiek aukštos kokybės nuotraukas, tiek 4K vaizdo įrašus. „Vari-Angle“ jutiklinis ekranas leidžia lengvai įrėminti norimą objektą iš bet kokio kampo – aukšto, žemo lygio, asmenukėms ir vlogams, naudojant paprastą tap-to-focus. Patobulintas „Dual Pixel“ CMOS AF leidžia greitai ir tiksliai sufokusuoti iki 88 % vaizdų srities nuotraukose ir Full HD filmuose. Naudodami integruotas „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ technologijas, galite lengvai perkelti vaizdus į mobilųjį įrenginį ir bendrinti juos socialiniuose tinkluose.

Geriausias profesionalus DSLR (veidrodinis) fotoaparatas 2018–2019: „Nikon D850“

„Nikon D850“ yra išskirtinis ir galingas pilno kadro DSLR, galintis valdyti viską, ko vartotojas nori. Jo 45,7 megapikselių BSI CMOS jutiklis leidžia fotografams užfiksuoti didelės skiriamosios gebos nuotraukas ir viso kadro 4K UHD vaizdo įrašą. “D850” gali nufotografuoti 7 kadrus per sekundę esant pilnai raiškai (devyni su papildoma akumuliatoriaus rankena) ir turi tokią pačią 153 taškų automatinio fokusavimo sistemą kaip “Nikon D5”, leidžiančią patikimai sekti objektus. Didelis ir ryškus optinis vaizdo ieškiklis leidžia lengvai įamžinti norimus objektus.

Geriausias DSLR fotoaparatas 2018–2019: „Canon EOS 6D Mark II“

„Canon EOS 6D Mark II“ yra kompaktiškas, bet galingas DSLR, skirtas fotografijos entuziastams. 26,2 megapikselio pilno kadro CMOS jutiklis ir DIGIC 7 vaizdo procesorius, dirbdami kartu, užtikrina puikią vaizdo kokybę net esant silpnam apšvietimui. Fotoaparatas sujungia greitą ir patikimą 45 taškų automatinio fokusavimo sistemą su įspūdinga „Canon Dual Pixel CMOS“ automatinio fokusavimo sistema, kuri naudojama tiesioginiam vaizdui (live view) ir vaizdo įrašams. Daugelio kampų jutiklinis ekranas yra toks pirmasis „Canon“ pilno kadro fotoaparatuose ir leidžia lengvai įrėminti vaizdą bei valdyti prietaisą.

Metų fotoaparatas 2018–2019: „Sony α7 III“

„Sony“ vaizdo jutiklio inovacijos yra vienas pagrindinių naujojo bendrovės sisteminio fotoaparato „α7 III“ pranašumų. Fotoaparate naudojamas naujas 24,2 mln. taškų raiškos atvirkštinio apšvietimo vaizdo jutiklis „Exmor R CMOS“, kuris išsiskiria didesniu jautrumu ir raiška, taip pat 15 žingsnių šviesinimo diapazonu. Be inovatyvaus vaizdo jutiklio, šis „Sony“ fotoaparatas aprūpintas kitomis pažangiomis technologijomis, įskaitant 93 proc. kadro dengiančiais autofokusavimo taškais, sparčiuoju fotografavimu iki 10 kadrų per sekundę sekant objektą ir pasirinkus įprastą arba tylųjį užrakto suveikimą, 4K vaizdo įrašymu. Dar platesnes kūrybines galimybes suteikiantis fotoaparatas „Sony α7 III“ gali tapti naudingu įrankiu įvairiems turinio kūrėjams – nuo fotografijos entuziastų iki profesionalų.

Geriausias išmanusis telefonas 2018–2019: „Huawei P20 Pro“

„Huawei P20 Pro“ modelį EISA komisija pripažino geriausiu savo kategorijoje dėl to, kad jis yra „pažangiausias, novatoriškiausias ir techniškai aukščiausios klasės išmanusis telefonas, koks tik iki šiol buvo sukurtas“. Negana to, šis įrenginys ekspertų vadinamas „idealiu kompanionas išmaniųjų įrenginių naudotojams bei diktuojantis madas mobiliosios fotografijos srityje“. – Bene labiausiai prie šio pripažinimo prisidėjo „Huawei“ inžinierių sukurta trigubo lęšio „Leica“ kamera, turinti didžiausią bendrą pikselių skaičių išmaniųjų telefonų istorijoje. Be to, apdovanojimą pelnęs modelis palaiko 3x optinio bei 5x hibridinio priartinimo funkcijas, garantuojančias aukščiausią nuotraukų kokybę. Viską vainikuoja inovatyvi, dirbtiniu intelektu paremta vaizdo stabilizavimo sistema „Huawei AIS“. „Huawei P20 Pro“ kamera užtikrina kokybiškas nuotraukas fotografuojant net prasto apšvietimo sąlygomis. Taip pat tai yra vienas iš nedaugelio prietaisų rinkoje, galinčių fotografuoti naudojant ilgą išlaikymą be papildomo stovo.

Geriausias sisteminis teleobjektyvas 2018–2019: „Sony“ FE 100-400 mm F4.5–5.6 GM OSS

Teleobjektyvas „FE 100-400 mm F4.5–5.6 GM OSS“ pirmiausiai išsiskiria nepriekaištinga kadro raiška – ši ypatybė būdinga visiems bendrovės „G Master“ serijos objektyvams. Tuo pačiu metu šis objektyvas gali pasiūlyti ir neįtikėtinai spartų ir tikslų automatinį fokusavimą, daugybę profesionalių funkcijų ir nustatymų pagal individualius poreikius. Tai itin galingas fotografijos įrankis, skirtas ir entuziastams, ir profesionalams, kurie dažnai fotografuoja sporto įvykius ar gyvąją gamtą.

Geriausias sisteminis objektyvas 2018–2019: „Tamron“ 28-75mm F/2.8 Di III RXD

Šis „Tamron“ yra greitas standartinis objektyvas, skirtas pilno kadro sisteminiams fotoaparatams. Kompaktiškas ir lengvas (550 g), jis puikiai tinka mažiems fotoaparatams, tokiems kaip „Sony α7“ šeima. Jis sukurtas siekiant gauti pakankamai detalių naujausiems didelės skiriamosios gebos jutikliams, o didelė diafragma leidžia lengvai sulieti foną gražiam bokeh efektui. Greitas ir tylus automatinio fokusavimo variklis sugeba išlaikyti judančius objektus. Apskritai, šis objektyvas užtikrina labai gerą našumą už konkurencingą kainą – apie 750 €.

Geriausias sisteminis plataus kampo objektyvas 2018–2019: „Sony“ FE 16-35mm F2.8 GM

„Sony“ plataus kampo sisteminiams fotoaparatams skirtas objektyvas „FE 16-35mm F2.8 GM“ yra pirmasis „G Master“ serijos modelis, aprūpintas keliomis naujausiomis bendrovės technologijomis. Objektyvą sudaro penki sferinio tipo lęšiai, du iš jų – unikalūs „Sony“ XA tipo lęšiai, padedantys sumažinti spalvinius iškraipymus ir užtikrinantys maksimalią vaizdo raišką per visą diafragmos ir priartinimo diapazoną. Tai įvairiapusis objektyvas, kurį galima pasitelkti kraštovaizdžio, architektūros, portretinei, sporto ar veiksmo fotografijai. Šis objektyvas yra nedidelio svorio ir kompaktiškų matmenų, todėl jį patogu naudoti įvairiose situacijose.

Geriausias DSLR PRIME objektyvas 2018–2019: „Canon“ EF 85mm f/1.4L IS USM

Unikalus objektyvas sujungia įmontuotą vaizdo stabilizavimą su labai plačia diafragma. Šis derinys leidžia fotografuoti labai silpnoje šviesoje. Objektyvas yra sukurtas profesionaliam darbui, bet kokiam orui bei greitam ir tiksliam automatiniam fokusavimui. Aštrumas patobulintas, palyginti su ankstesniais „Canon“ 85 mm objektyvais, o sulietas fonas yra labai patrauklus. Tai puikus pasirinkimas portretui ir vestuvių fotografams fiksuoti didelės raiškos pilno dydžio kadrus.

Geriausias profesionalus objektyvas 2018–2019: „Nikon“ AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR

Pirmasis „Nikon“ objektyvas su įmontuotu telekonverteriu yra daugelio profesionalių sporto ir veiksmų fotografų svajonė. Lengvai valdomas telekonverteris su maksimalia f/5.6 diafragma užtikrina židinio nuotolį iki 560 mm. Objektyvas suteikia ryškius vaizdus visame priartinimo diapazone, net kai fotografuojate naudodami didžiausią diafragmą. Jo efektyvus stabilizavimas leidžia fotografuoti su užrakto greičiu iki keturių sustojimų lėčiau, nei būtų galima kitu atveju. Objektyvas yra visiškai atsparus atmosferos poveikiui, naudojamos fluorino dangos dėka, apsaugančią priekinį elementą nuo vandens, dulkių ir nešvarumų.

Geriausias DSLR teleobjektyvas 2018–2019: „Tamron“ 70–210mm F/4 Di VC USD

Naujausias “Tamron” teleobjektyvas sujungia aukštos kokybės optiką su fiksuota f/4 maksimalia diafragma, greitu ir tyliu automatiniu fokusavimu bei optiniu stabilizavimu. Jis užtikrina įspūdingai ryškius vaizdus su minimaliomis aberacijomis ir patraukliu fono išblukimu. Lengvos ir drėgmei atsparios konstrukcijos taip pat turėtų sudominti fotografus, kurie reguliariai dirba lauke. Pateikdamas labai patrauklią pusiausvyrą tarp vaizdo kokybės, patikimumo ir mobilumo, „Tamron 70-210mm F/4 Di VC USD“ yra puikus pasirinkimas fotografijs entuziastams.

Geriausias DSLR objektyvas 2018–2019: SIGMA 14–24mm F2.8 DG HSM | Art

Šis SIGMA objektyvas yra tikrai įspūdingas atlikėjas. Retai gali rasti tokį ryškų, ekstremaliai plataus kampo priartinimą su labai dideliu aštrumu, praktiškai be linijinių iškraipymų ir beveik be chromatinės aberacijos požymių. Labai gerai surinkimo kokybė, gerai apsaugotas nuo dulkių ir purslų – šį objektyvą galite naudoti be baimės blogomis oro sąlygomis. Šiam, pilno dydžio DSLR fotoaparatams tinkančiam, kraštovaizdžio ir architektūros objektyvui taip pat būdinga konkurencinga kaina (straipsnio rašymo metu – apie 1230€).

Geriausia foto paslauga 2018–2019: „CEWE Photobook Pure“

Ši programa suteikia lengvai naudojamą ir prieinamą nuotraukų knygų paslaugą, skirtą išmaniųjų telefonų vartotojams, norintiems pademonstruoti savo nuotraukas. Naudodamiesi „Android“ ir „iOS“ nemokama programėle, paprasčiausiai pasirinkite 22 paveikslėlius iš savo galerijos ir leiskite sukurti nuotraukų katalogą, kuris gali būti dar labiau pritaikytas prieš užsakant. Asmeninė antraštė patenka ant dangtelio, taip pat įrašoma trumpa žinutė knygos pradžioje. Rezultatas spausdinamas ant matinio popieriaus, įpakuojam į dėklą ir pristatomas į jūsų namus. Ši paslauga yra prieinama 19 Europos šalių už patrauklią kainą (nuo 15€).

Geriausias foto-video fotoaparatas 2018–2019: „Panasonic LUMIX DC-GH5S“

Šis fotoaparatas specialiai sukurtas reikliems, dažnai video filmuojantiems fotografams. 10,2 mln. vaizdo taškų „Four Thirds“ jutiklis suteikia dvigubą ISO jautrumą, kad būtų užtikrinta geriausia vaizdo kokybė, kai dirbate silpnoje šviesoje. Jis taip pat siūlo daugybę skirtingų įrašymo formatų, įskaitant 4K/30p 4:2:2 10 bitų tiesiogiai į kortelę be jokių laiko limitų, arba didelį kadrų dažnį (240 kadrų Full HD), kad būtų galima sklandžiai atkurti sulėtintą judesį. Jis taip pat siūlo V-Log ir HDR režimus, skirtus plačiam dinaminiam diapazonui ir geresniam tono atkūrimui. Kitos naudingos funkcijos apima automatinę įjungimo / išjungimo funkciją, taip pat bangos formą ir „Vector Scope“ ekraną.

Geriausia foto inovacija 2018–2019: „Canon Speedlite 470EX-AI“

„Speedlite“ blykstė žymiai palengvina fotografo gyvenimą, nes nereikia spėlioti kaip atšoks atspindžiai. 470EX-AI automatiškai keletą kartų užsidega iš anksto, kad nustatytų, kaip šviesa gali atsispindėti nuo lubų arba sienos, ir pasuka blykstės galvutę į teisingą padėtį, kad suteiktų švelnią šviesą. Arba fotografas gali rankiniu būdu nustatyti blykstės galvutę, o įrenginys išlaikys šią poziciją net ir tada, kai fotoaparatas bus pasuktas. Su pilnu E-TTL valdymu, blykstė automatiškai užsidega tinkamu intensyvumu, kad būtų galima sukurti puikiai apšviestus vaizdus.


TopCom.lt



Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti
informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama