Elektronika.lt
 2024 m. lapkričio 30 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Įvykiai, visuomenė
 - Pažintiniai, įdomybės
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 29 d. 17:47
KTU mokslininkai sukūrė dirbtinio intelekto įrankį depresijos diagnostikai
Lapkričio 29 d. 14:22
Išmanieji telefonai: kaip išsirinkti telefoną, turintį kokybišką ekraną?
Lapkričio 29 d. 11:19
Pajėgiausio prabangaus elektrinio visureigio belaukiant: „Range Rover Electric“ prototipai testuojami ypač karštame ore
Lapkričio 29 d. 08:27
Dirbtinis intelektas kūryboje: partneris ar konkurentas?
Lapkričio 28 d. 20:29
Finansiniai sukčiai metų pabaigoje itin aktyvūs: pateikė patarimus, kaip atpažinti apgaules ir neprarasti pinigų
Lapkričio 28 d. 17:23
Autorių teisių pokyčiai: kas turėtų gauti atlygį už dirbtinio intelekto sugeneruotą paveikslėlį? (1)
Lapkričio 28 d. 14:39
Nuo triukšmo gelbėjatės ausinukais? Vaistininkė – apie tinkamą jų naudojimą
Lapkričio 28 d. 11:23
Nuo idėjos iki grąžos: ko reikia, kad DI sprendimai atsipirktų?
Lapkričio 28 d. 08:27
Vagys savo aukas gali surasti pasitelkiant „Google“ žemėlapių programėlę, tačiau jūs galite užkirsti jiems kelią
Lapkričio 27 d. 20:30
Didiesiems metų išpardavimams įpusėjus būkite budrūs: populiariausia sukčių schema – įvelti kurjerius ir siuntų tarnybas
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
Reklama
 Straipsniai » Elektronika, technika Dalintis | Spausdinti

Geriausi fotoaparatai ir objektyvai 2017–2018 m. pagal EISA

Publikuota: 2017-09-01 19:08
Tematika: Elektronika, technika
Skirta: Pradedantiems
Aut. teisės: ©TopCom.lt
Inf. šaltinis: TopCom.lt

53 leidinius iš 25 pasaulio šalių vienijanti Europos vaizdo ir garso asociacija EISA kasmet paskelbia geriausius produktus įvairiose elektronikos srityse. Šie metai netapo išimtimi ir organizacija išrinko geriausius metų prietaisus, taip pat – fotoaparatus, objektyvus ir kitą foto techniką.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 

53 leidinius iš 25 pasaulio šalių vienijanti Europos vaizdo ir garso asociacija EISA kasmet paskelbia geriausius produktus įvairiose elektronikos srityse. Šie metai netapo išimtimi ir organizacija išrinko geriausius metų prietaisus, taip pat – fotoaparatus, objektyvus ir kitą foto techniką.

Geriausi fotoaparatai ir objektyvai 2017–2018 m. pagal EISA

Geriausias monitorius fotografui 2017–2018 – „EIZO ColorEdge CG2730“

„EIZO ColorEdge CG2730“ visiškai atitinka profesionalaus fotografo poreikius. 27 colių įstrižainės ekranas ir didelė skiriamoji geba gali rodyti A3 formato vaizdą ir vis tiek palikti pakankamai vietos programinės įrangos pritaikymo paletėms. Vaizdo kokybė yra išskirtinė, didelis kontrasto santykis (1500:1), o gebėjimas atkurti gilias ir nuostabias spalvas apima 99% Adobe RGB spalvų erdvės. Patys naujoviškiausios funkcijos – tai paprastas naudoti įmontuotas kalibravimo jutiklis, kuris leidžia išsaugoti skirtingus profilius, pašalindamas trečiųjų šalių įrenginių poreikį. Be to, ekranas gali pasigirti tamsinimo gaubtu.

Geriausia foto inovacija 2017–2018 – „Tamron 18–400mm F3.5–6.3 Di II VC HLD“

„Tamron 18–400 mm F3.5–6.3 Di II VC HLD“ meta iššūkį mūsų išankstiniam supratimui apie tai, ko galime tikėtis iš „super zoom“ objektyvo. Be plačiausio pasaulyje priartinimo diapazono (22,2x) tarp keičiamų objektyvų, jis taip siūlo efektyvią trijų etapų vaizdo stabilizavimo sistemą, kuri pagerina ryškumą fotografuojant mažesniu užrakto greičiu ir nepalankiomis oro sąlygomis. „Tamron 18–400 mm F3.5–6.3 Di II VC HLD“ ypač tinka kelionėms, safariams ir sporto fotografijai, taip pat bet kuriam fotografui, kuris ieško vieno objektyvo visiems poreikiams.

Geriausias kompaktiškas zoom objektyvas – „Olympus M.ZUIKO DIGITAL ED 12–100mm F4.0 IS PRO“

„M.ZUIKO DIGITAL ED 12–100 mm F4.0 IS“ yra neįtikėtinas kelioninis, taip pat universalus objektyvas su priartinimu. Jis apima 8,3 kartų priartinimo diapazoną su pastovia F4.0 didžiausia diafragma ir įmontuota optinio stabilizavimo funkcija. „M.ZUIKO DIGITAL ED 12–100 mm F4.0 IS“ yra toks pat aštrus, kaip ir dauguma Premium lygio objektyvų – nuo plačiakampių iki teleobjektyvų, o jo sklandus ir tylus AF daro jį mėgstamiausiu fotografijai ir vaizdo įrašams. Kartu su „Olympus“ naujausiomis pro kameromis, jis sumažina fotoaparato drebėjimą iki 6,5 taško, o vos 562 g svoris leidžia jį pasiimti su savimi bet kur.

Geriausias profesionalus kompaktiškas objektyvas – „Sony FE 70–200mm F2.8 GM OSS“

„Sony FE 70–200mm F2.8 GM OSS“ yra puikus objektyvas, apimantis populiariausius sporto ir veiksmo fotografavimo kampelius. Aštrumas yra itin aukštas ir tolygiai paskirstytas beveik be pastebimos kraštų ribos. Aštrumas išlaikomas visame priartinimo diapazone, netgi naudojant telekonverterius. Jame įrengta plūduriuojanti fokusavimo sistema, suprojektuota α priartinimo objektyvui pirmą kartą, taigi jis turi įspūdingą vos 0,96 m minimalų fokusavimo atstumą. 11 apvalių diafragmos peiliukų užtikrina gražų bokeh efektą, o automatinio fokusavimo sparta yra didžiulė. Galiausiai, „Sony FE 70–200mm F2.8 GM OSS“ yra sukurtas naudojimui bet kokiomis oro sąlygomis.

Geriausias kompaktiškas objektyvas – „Sony FE 100mm F2.8 STF GM OSS“

Šis 100 mm teleobjektyvas objektyvas siūlo išskirtinę „G Master“ serijos raišką, suderintą su STF (Smooth Trans Focus) optika, skirta kvapą gniaužiančiam bokeh efektui. Jis taip pat turi greitą, tikslų ir tylų DDSSM automatinį fokusavimą bei gali fotografuoti 0,25 karto priartintus objektus. Integruotas „Optical SteadyShot“ vaizdo stabilizavimas sumažina bet kokį susiliejimą, kurį sukelia fotoaparato judesiai per ilgą išlaikymą. „Sony FE 100mm F2.8 STF GM OSS“ visais atžvilgiais palaiko aukščiausios klasės „G Master“ koncepciją.

Geriausias profesionalus DSLR objektyvas – „Canon EF 16-35mm F2.8L III USM“

„Canon EF 16–35mm F2.8L III USM“ ilgai laukė daug profesionalių fotografų ir jis viršijo lūkesčius. Objektyvas sukonstruotas geriau nei jo pirmtakas ir suteikia nuostabų ryškumą visam vaizdui, net visiškai atveriant F2.8 diafragmą. Esant 16 mm jis iš tikrųjų pralenkia daugybę ypač plataus kampo premium klasės objektyvų. Iškraipymas yra mažas, o antireflektuojanti danga labai veiksmingai sumažina šešėlius ir spindesį. „Canon EF 16–35mm F2.8L III USM“ sukurtas kasdieniam naudojimui ir užtikrina vaizdo kokybę, kuri patenkins net reikliausius vartotojus.

Geriausias DSLR Zoom objektyvas – „Tamron SP 150–600mm F5–6.3 Di VC USD G2“

„Tamron SP 150–600 mm F5–6.3 Di VC USD“ antros kartos ultra teleobjektyvas tapo dar labiau patrauklesniu ir patobulintu. Automatinio fokusavimo sistemos greitis ir tikslumas buvo pagerinti, kaip ir vibracijos kompensavimo sistema. „Flex Zoom Lock“ mechanizmas išlaiko objektyvą fiksuotu bet kuriuo pasirinktu židinio nuotoliu. Fluorino danga ir drėgmei atspari konstrukcija daro objektyvą mažiau pažeidžiamu nešvarumų, dulkių ir drėgmės. Pasirinktinė TAP-in konsolė leidžia savininkui lengvai atnaujinti programinę įrangą, taip pat pritaikyti funkcijas, įskaitant tikslų automatinį fokusavimą ir vibracijos kompensavimą.

Geriausias DSLR objektyvas 2017–2018 – „SIGMA 135mm F1.8 DG HSM | Art“

„SIGMA 135mm F1.8 DG HSM | Art“ yra labai galingas atlikėjas. Kai F1.8 diafragma yra didžiausia, aštrumas yra geresnis nei jo konkurentų. Nėra jokios priežasties šį objektyvą naudoti plačiai atvertą. „SIGMA“ sugeba nustatyti automatinį fokusavimą greitai ir tiksliai, kuris yra įspūdingas tokiam ryškiam objektyvui, o plati diafragma sukuria ypač gražų fono suliejimą (bokeh efektą).

Geriausias momentinis fotoaparatas – „Fujifilm Instax SQUARE SQ10“

„Fujifilm Instax SQUARE SQ10“ yra pirmasis hibridinis fotoaparatas, kuris leidžia spausdinti kvadratines nuotraukas (62x62mm). Galite pagyvinti, patamsinti arba pridėti vinjetes prie savo nuotraukų arba pasirinkti iš dešimties filtrų. Ryškus LCD ekranas leidžia lengvai kurti ir redaguoti nuotraukas, įrašytas vidinėje atmintyje arba microSD kortelėje, todėl galite jas lengvai bendrinti su draugais ir šeima.

Geriausia foto ir video kamera – „Panasonic LUMIX DC-GH5“

„Panasonic DC-GH5“ sutelkia visas prekės ženklo žinias apie nuotraukas ir vaizdo įrašus. Korpusas gerai subalansuotas, atsparus nepalankiam orui ir turi puikų elektroninį vaizdo ieškiklį. Su 20,3 milijonais vaizdo taškų „Four Thirds“ jutiklis užtikrina puikią nuotraukų kokybę iki ISO 3200. Prietaisas gali pasigirti geru automatiniu fokusavimu ir vidine stabilizacija. Vaizdo įrašuose jis siūlo puikų kompromisą tarp vaizdo kokybės, funkcijų ir kainos bei leidžia įrašyti iki 4K/60p 4:2:2 10 bitų video atminties kortelėje be laiko įrašymo laiko apribojimo. GH5 siūlo nesibaigiančias kūrybiškų vaizdo įrašų kūrimo galimybes, įskaitant greitą 6K foto režimą, lėtą judesį, automatinį fokusavimą, vlogo režimą ir XLR modulį garso įrašymui.

Geriausias superzoom fotoaparatas – „Sony RX10 III“

Vos 1095 gramus sveriantis „Sony RX10 III“ yra puikus fotoaparatas sportininkams, gamtos ir laukinių gyvūnų fotografams, ieškantiems lengvo viskas viename sprendimo. Nuostabus „ZEISS Vario-Sonnar T* 24–600mm“ objektyvas suteikia 25 kartų priartinimo diapazoną su spračia f/2.4–4 maksimalia diafragma, o „Exmor RS 1.0“ tipo jutiklis, itin greitas automatinis fokusavimas ir „Optical SteadyShot“ užtikrina ryškias nuotraukas prietaisui judant. Be neįtikėtino židinio nuotolio, „RX10 III“ gali nufotografuoti makro režimu vos 3 cm atstumu nuo objektyvo esantį objektą, o tylus užraktas reiškia, kad netrukdysite jautrių gamtos sutvėrimų. „Sony RX10 III“ puikiai tinka ne tik fotografavimui, bet ir 4K vaizdo įrašams, taip pat yra galimybė filmuoti 1000 kadrų per sekundę dažniu, kuris sukuria dramatišką 40x sulėtinto judesio efektą.

Geriausias kompaktiškas fotoaparatas – „Sony RX100 V“

„Sony RX100 V“ EISA ekspertai pavadino aukštųjų technologijų šedevru labai kompaktiškame korpuse. Kaip ir jo pirmtakas, jis siūlo 1.0 tipo jutiklį ir puikų ištraukiamąjį OLED ekraną. Naujasis 20,1 milijono vaizdo elementų „Exmor RS CMOS“ jutiklis, kartu su greitu „BIONZ X“ vaizdo procesoriumi ir nauja front-end LSI, leido „Sony“ sutrumpinti automatinio fokusavimo reakcijos laiką iki 0,05 sekundės ir pasiūlyti greitesnį nepertraukiamą fotografavimą iki 24 kadrų per sekundę dažniu. Su AF/AE sekimu judantis objektas kiekvienoje nuotraukoje bus sufokusuotas ir turės tinkamą ekspoziciją. Be galimybės filmuoti 4K vaizdo įrašus, „RX100 V“ siūlo labai lėtą judesį iki 1000 kadrų per sekundę dažniu, tylų fotografavimą ir daugiafunkcinį valdymo žiedą.

Geriausias fotoaparatas 2017–2018 – „SONY α9“

„Sony α9“ yra novatoriškas veidrodinis fotoaparatas, kuris įvairiais būdais pranoksta tradicinius DSLR konkurentus. Dėl novatoriškos konstrukcijos 24.2 milijono taškų pilno kadro vaizdo jutiklis fotografuoja sparčiuoju režimu be tamsių pertrūkių iki 20 kadrų per sekundę greičiu, užtikrina 60 AF/AE fokusavimo taškų apskaičiavimą per sekundę, o užrakto greitis siekia iki 1/32 000 per sekundę dažniu. Be to, vaizdo jutiklis pasižymi aukštu jautrumo šviesai diapazonu, kai ISO reikšmė siekia nuo 100 iki 51200 ir yra išplečiama nuo 50 iki 204800 su minimaliu triukšmo lygiu fotografuojant įvairiose aplinkose. Visa tai papildo viena geriausių autofokusavimo sistemų, kuri sudaryta net iš 693 fokusavimo taškų, kurie padengia apie 93 proc. viso kadro. „α9“ taip pat gali pasigirti virpesiams atspariu, elektroninį ir vaizdo neiškraipančiu užraktu.

Geriausias pusiau profesionalus fotoaparatas – „SONY α6500“

„Α6500“ yra labai maža kompaktiška sistema, užtikrinanti profesionalų veikimą. Nesvarbu, ar rašote 4K vaizdą, ar fotografuojate, „α6500“ siūlo puikią vaizdo kokybę, 4,2 milijonų vaizdo taškų „Exmor CMOS APS-C“ jutiklį, didelę spartą ir puikų objektyvų pasirinkimą. 5 ašių vaizdo stabilizavimas veikia su „Sony E-mount“ objektyvais, taip pat su „A-mount“, naudojant adapterius. 425 fazių aptikimo AF taškai padengia didžiąją dalį kadro, o 3-jų taškų jutiklinis ekranas leidžia lengvai pasirinkti fokusavimo tašką. Fotoaparatas palaiko iki 11 kadrų per sekundę serijinį fotografavimą su nuolatiniu AF, o laikinoji atmintinė gali vienoje sekoje išsaugoti iki 269 nuotraukų.

Geriausias mėgėjiškas fotoaparatas – „Fujifilm X-T20“

„Fujifilm X-T20“ yra kompaktiškas neveidrodinis mėgėjiškas fotoaparatas, kuris fiksuoja ryškias, švarias nuotraukas ir siūlo 4K vaizdo kokybę už konkurencingą kainą. Kameroje įtaisytas 24,3 milijono vaizdo elementų „X-Trans CMOS III“ jutiklis ir procesorius „X-Processor Pro“, kurie kartu yra atsakingi už nepaprastą vaizdo kokybę. Nepaisant palyginti nedidelės kainos, „X-T20“ naudoja tą patį aukštos kokybės jutiklį ir procesorių, kaip labai vertinami „X-T2“ ir „X-Pro2“. Jutiklinis ekranas ir pasirinktinis AF-C nustatymas taip pat yra dideli pliusai. Galų gale, ryškūs ir labai išsamūs 4K vaizdo įrašai šį fotoaparatą daro puikiu pasirinkimu mėgėjams.

Geriausias profesionalus DSLR fotoaparatas – „Canon EOS 5D Mark IV“

„Canon EOS 5D Mark IV“ yra daugelio profesionalių fotografų visame pasaulyje įrankis. Palyginti su savo pirmtaku, „Canon“ žymiai pagerino nuotraukų kokybę, padidindamas ryškumą ir dinaminį diapazoną, o automatinis fokusavimas tapo jautresnis. Vaizdo įrašymo funkcija taip pat tapo daug pažangesnė, naudojant aukštos kokybės 4K įrašymą ir greitą automatinį fokusavimą tiesioginės peržiūros režimu. „Canon EOS 5D Mark IV“ taip pat turi inovatyvią naują „Dual Pixel Raw“ funkciją, kuri leidžia tiksliau sureguliuoti ryškumą ir fono išsklaidymą. Apskritai, „Canon EOS 5D Mark IV“ išliks pirmaujančiu savo klasės prietaisu dar kelerius metus.

Geriausias pusiau profesionalus DSLR fotoaparatas – „Nikon D7500“

„D7500“ yra pažangus DSLR fotoaparatas, kuris pritraukia daugybę pripažintų D500 naujovių į lengvą, tvirtą ir pigesnį korpusą. Naudodamas tą patį 20,9 milijonų pikselių vaizdo jutiklį, procesorių ir platų ISO diapazoną kaip ir D500, D7500 yra galingas ir universalus įrankis aistringam fotografui. Su 8 kadrų per sekundę sparta ir „Nikon“ patikrinta 51 taškų AF sistema jis puikiai tinka greitam veiksmui. „Nikon SnapBridge“ technologijos dėka vaizdų perkėlimas į išmaniuosius prietaisus tapo greitas ir nesudėtingas.

Geriausias mėgėjiškas DSLR fotoaparatas – „Canon EOS 77D“

„Canon EOS 77D“ perėmė daugelį pagrindinių pusiau profesionalaus fotoaparato „EOS 80D“ funkcijų. 24,2 mln. vaizdo taškų CMOS jutiklis pasiekia geresnį dinaminį diapazoną nei jo pirmtakas. Didelis privalumas yra Dual Pixel CMOS AF, užtikrinantis labai greitą ir lygų automatinį fokusavimą fotografavimo ir vaizdo įrašymo metu. Vaizdo ieškiklio automatinis fokusavimas taip pat gerokai patobulintas, naudojant 45 kryžminio tipo taškus. Naujasis „DIGIC 7“ procesorius savo ruožtu užtikrina greitą nepertraukiamą fotografavimą (6 kadrai per sekundę) ir Full HD vaizdo įrašą su dideliu kadrų dažniu (1080 / 60p). Viršutinė LCD matrica ir greito valdymo ratukas leidžia sparčiai dirbti. Tarp kitų modernių funkcijų verta paminėti jutiklinį ekraną bei Wi-Fi ir Bluetooth belaidžių ryšių modulius.

Geriausia išmaniojo telefono kamera 2017–2018 – „Huawei P10“

Naujausias „Huawei“ flagmanas patobulėjo beveik visais atžvilgiais – pradedant drąsių spalvų dizainu bei spartesne platforma „Kirin 960 Octa“ ir baigiant „Leica“ firmine kamera. „Huawei P10“ dviguba sistema dabar turi 20 milijonų vaizdo taškų monochrominį ir 12 MP spalvotą jutiklius, leidusius įdiegti visiškai naują portreto režimą, skirtą portretinei fotografijai. Priekyje yra 8 milijonų taškų f1.9 asmenukių fotoaparatas, kuris taip pat palaiko portreto režimą ir „Leica“ technologiją, kuri yra pakankamai protinga, kad atpažintų ar paveikslėlyje yra daugiau žmonių, bei gali užfiksuoti platesnius kadrus.


TopCom.lt



Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti
informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama