Elektronika.lt
 2025 m. balandžio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 25 d. 14:34
Netikėtas paveldėjimas: nusišypsojusi sėkmė ar sukčių gudrybė?
Balandžio 25 d. 11:27
Šviesolaidis sujungs pažangius Europos laikrodžius: naudą pajus ir mokslas, ir visuomenė
Balandžio 25 d. 08:21
Telefonai dabar „į pensiją“ išeina tik po 3,5 m.: kaip tai pasitarnauja norintiems sutaupyti?
Balandžio 24 d. 20:22
Galvojate, kad jūsų išmanusis laikrodis atsparus vandeniui? Perskaičius šį tekstą, nebenorėsite jo net sušlapinti
Balandžio 24 d. 17:49
Dirbtinis intelektas jau gali padėti nustatyti ligą ar užkirsti kelią jos vystymuisi
Balandžio 24 d. 14:10
„Wix“ pristato naujovę: verslo logikos pritaikymas unikaliems poreikiams be programavimo žinių
Balandžio 24 d. 11:52
Tyrimas: pirkdami naują automobilį, trečdalis gyventojų svarstytų apie elektromobilį
Balandžio 24 d. 08:32
„Sony“ pristato „FE 50-150mm F2 GM“
Balandžio 23 d. 20:18
Vaikas nori išmaniojo telefono? Sužinokite, kada yra tinkamiausias laikas jį pirkti ir kaip protingai išsirinkti
Balandžio 23 d. 17:14
DI žaidimų meškos paslauga arba lengviau asmeninių duomenų neišviliosi
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Kompiuterija Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Iškilo grėsmė interneto reklamos verslui

Publikuota: 2007-09-05 10:25
Tematika: Kompiuterija
Aut. teisės: ©Alfa.lt
Inf. šaltinis: Alfa.lt

Sparčiai populiarėja interneto naršyklių priedai, blokuojantys tinklalapiuose patalpintą reklamą. Vienos populiariausių reklamos naikintojų „Adblock Plus“ vartotojų skaičius kas mėnesį pasipildo keliais šimtais tūkstančių. Rinkos ekspertų nuomone, tokia programinė įranga turi milžinišką potencialą ir kelia didelę grėsmę interneto reklamos verslui.

„Adblock Plus“ ir kitos panašios reklamą blokuojančios programos gali būti įdiegtos į bet kurią „Windows“ operacinėje sistemoje veikiančią interneto naršyklę (populiariausi priedai - atvirojo kodo naršyklei „Firefox“ – aut. past.). Atlikę porą minučių trunkančią programos įdiegimo operaciją, vartotojai įžengia į visiškai naują interneto pasaulį: svetainėse dingsta reklaminiai skydeliai, visuomet ne laiku į ekraną iššokantys langai, netgi „Google“ paieškos sistemos sugeneruota reklama.

Pajutusios grėsmę savo verslui, kai kurios svetainės pradėjo blokuoti „Firefox“ naršykles naudojančius vartotojus. „Adblock Plus“ ir kitos reklamą blokuojančios programinės įrangos nukenksminti neleidžia vartotojų teisių apsaugos įstatymai.

„Į šią svetainę buvote nukreipti todėl, kad tinklalapis, kurį norėjote aplankyti blokuoja „Firefox“ vartotojus. Nesame nusistatę prieš jūsų naudojamą naršyklę. Kaltinkite „Adblock Plus“, kuri neleidžia blokuoti jos programos vartotojų. Manome, kad interneto reklamų blokavimas yra vagystė“, - teigiama svetainėje „Whyfirefoxisblocked.com“. Didieji programinės įrangos gamintojai, tokie, kaip „Google“ ar „Microsoft“, į kurios interneto naršyklę „Internet Explorer 7” taip pat galima įdiegti „Adblock Plus“, prieš interneto reklamą blokuojančią programinę įrangą kol kas nesiėmė jokių veiksmų.

„Vienintelis būdas išvengti interneto reklamos blokavimo, pasistengti, kad ji netrukdytų vartotojams. Didelės interneto bendrovės į mano programą nekreipia dėmesio tik todėl, kad kol kas ji nėra pakankamai populiari, tačiau taip bus neilgai“, - savo bloge teigė „Adblock Plus“ kūrėjas Wladimiras Palantas. Jis paskaičiavo, jog šiuo metu interneto reklamą blokuojančia programine įranga visame pasaulyje naudojasi daugiau nei 2,5 mln. žmonių. Kiekvieną mėnesį „Adblock Plus“ vartotojų skaičius išauga 300 – 400 tūkst.

Rinkos ekspertai pažymi, jog prireikė nemažai laiko ir pastangų, kol išsivystė šiandieninis virtualios reklamos verslas. Dažnai reklamą viename ar kitame tinklalapyje užsakantys verslininkai sumoka už tam tikras paslaugas, kurias interneto vartotojai gauna nemokamai. Todėl prieš įdiegdami interneto reklamas blokuojančią programą vartotojai turėtų susimąstyti, ar taip nepakenks sau.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
«« Atgal Į pradžią

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama