Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 12 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 12, 07:13. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Įvairūs » Ebay ir kiti e-shopai
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 1212
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 20:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Mano tema labai siaura - siuntos paieška ir atsiėmimas, jokių finansinių reikalų.

Tu pats, akivaizdu, irgi siuntų negauni, problemų nesprendi, ir todėl nežinai ką sako paštas kai jam paskambina gavėjas Mr. Green. Tavo individualios visatos teoriniai dėsniai taipogi nedomina, mano visatoj paštas kitaip veikia. Bye Smile


Tau paaishkino, kad adresatams niekas siuntu neieshko. Jei papuolei ant geru darbuotoju, kurie taves nepasiunte nx, tai jau padarei ishvadas, kad tai tavo teises. Normaliame pashte tau lieptu dingti tolyn, o po to ateitu apsauga ar policija ishmestu ar pripaishytu smulku chuliganizma jei bandytum shakotis.
nera jokiu visatu yra istatymai.
Jei kazhkoks darbuotojas daro, ko neprivalo, tai jau padarei ishvadas, kad tai nauja norma.

Puiokus pavyzdys kaip ten gyvuna ileidzia i grazia vieta ir ka tas gyvunas po to daro.

SpeedPak siuntos kiek skaiciua neregistruotos, kodel pastas turi ju ieskot, jei jos neturi normalaus trakingo numerio. Artistas...
Aliexpress tai dvi siuntos dingo, grazhino uzh jas p
inigus o po 5 menesiu imete jas i pasto dezute irgi buvo ten kazkokie ilgi numeriai.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 21:13 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Man niekas nieko nepaaiškino, man dalyviai išsakė asmenines subjektyvias nuomones Wink

Jūs nežinot kaip yra iš tiesų, bet galvojat kad žinot, nes esate Visatos Dėsnių Kūrėjai Mr. Green. Aišku, savęs taip nevadinate, bet šnekate taip lyg tokie būtumėte. Savo asmenines iš voratinklio iščiaudėtas mintis jūs laikote objektyvia realybe, todėl nėra net teorinių šansų jog priimsite kažkokią ten dar objektyvesnę objektyvybę. Visatos dievas juk neklysta, tai net teoriškai neįmanoma Laughing
Kitais žodžiais tariant, abu gyvenate savo pasakų pasaulyje, bet aš ir paštas negyvename jūsų pasakoje. Na tai kas belieka, linkiu saldžių sapnu, labanakt Smile
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 21:47 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
hencia
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
Aš domiuosi ar iš vieno tracking numerio galima gauti kitą.
Kažkada siuntas su ilgais numeriais sekdavau čia, ir ten būdavo, kad rodydavo ir trumpus standartinius numerius. Ar dabar tas veikia - nežinau, seniai gavau siuntas su ilgaisiais numeriais.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 22:06 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
gnt
Veteranas
Veteranas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:

Tu pats, akivaizdu, irgi siuntų negauni, problemų nesprendi, ir todėl nežinai ką sako paštas kai jam paskambina gavėjas

šiaip jau senokai esu Ali "Diamond member"
visas problemas sprendžiu Ali disputų pagalba Very Happy

o kad sužinot ką sako paštas - į jį eit nėra reikalo, užtenka paskaityti taisykles LR pašto puslapyje Razz

ten tau specialiai boldu paštas parašė, kas gali pareikšti pretenzijas dėl pradingusios siuntos Very Happy

 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 22:10 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
hencia rašo:
Kažkada siuntas su ilgais numeriais sekdavau čia, ir ten būdavo, kad rodydavo ir trumpus standartinius numerius. Ar dabar tas veikia - nežinau, seniai gavau siuntas su ilgaisiais numeriais.

Deja, mano siuntos šitas neranda.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 22:18 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
gnt rašo:

šiaip jau senokai esu Ali "Diamond member"
visas problemas sprendžiu Ali disputų pagalba Very Happy

o kad sužinot ką sako paštas - į jį eit nėra reikalo, užtenka paskaityti taisykles LR pašto puslapyje Razz

ten tau specialiai boldu paštas parašė, kas gali pareikšti pretenzijas dėl pradingusios siuntos Very Happy

Aš irgi "Diamond member". Tai bent problema, kaip dabar pasimatuosim pas kurį ilgesnis labiau blizga Mr. Green
Disputus aš irgi išprendžiu, bet šiuo atveju man reikia ne refundo, o prekės.
Ką rašo paštas - manes irgi nejaudina, nes mano visatoje paštas veikia kitaip, nei pašto taisykles tavo visatoje. Juk yra skirtumas tarp "skaityti" ir "daryti"? Very Happy. Tu ten skaitai, o aš darau. Tu man pasakoji apie teorija, aš pasakoju apie praktiką. Šiuo atveju problema kitur, ne siuntėjo ir gavėjo statuse, bet smulkiau neaiškinsiu, nes tavo vidinė intencija - ne padėti, o pribezdėti.
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 22:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Mari
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Badas rašo:
bet šiuo atveju man reikia ne refundo, o prekės.

Jei ne kokia vagiama, tai gausi, tik neaishku kada. Ir Vokietijoje buvo kad gavau po pusmecio
 Ebay ir kiti e-shopai
PranešimasParašytas: 2023 06 28, 22:49 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Badas
Patyręs dalyvis
Patyręs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Mari rašo:
Jei ne kokia vagiama, tai gausi, tik neaishku kada. Ir Vokietijoje buvo kad gavau po pusmecio

Nevagiama, bet pakuotė nemaža ir sunki, o deklaracijoj velniai žino kas užrašyta (kinai šitą moka).
Gal gausiu, o gal ir negausiu. Esu turėjęs abu variantus... Na ne pasaulio pabaiga, tiesiog būtų apmaudu.
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Pereiti prie Atgal  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama