„Lenovo“ sukūrė pirmąją rinkoje du LCD ekranus turinčią nešiojamąją darbo stotį „ThinkPad W700ds“. Kompiuteris labiausiai patiks daug dirbantiems su grafika: fotografams, dizaineriams, projektuotojams, mokslininkams.
Šių sričių kompiuterių vartotojai yra įpratę dirbti su dviem monitoriais. Ekrane esantį vaizdą jie paskirsto į du monitorius ir taip atsiranda daugiau vietos dideliems grafiniams elementams. „Lenovo“ įvertino šiuos vartotojų įpročius, pasvėrė jų poreikius dirbti mobilioje aplinkoje ir, atsižvelgę į tyrimus, rodančius, kad du monitoriai didina darbo produktyvumą, sukūrė nešiojamąjį kompiuterį, kurio antrasis – mažesnysis – ekranas yra lengvai ištraukiamas iš po pirmojo.
Pagrindinio monitoriaus dydis – 17 colių, antrojo – 10,6 colio. Šį papildomą ekraną galima sukioti 30 laipsnių kampu – panašiai tiek pat, kiek galima reguliuoti automobilių galinio vaizdo veidrodėlius. Palyginti su vieną ekraną turėjusiu kompiuterio pirmtaku „ThinkPad W700“, antrasis monitorius „ThinkPad W700ds“ darbo stočiai prideda vos kelis milimetrus papildomo storio.
Pirmasis ekranas turi 72 proc. platesnę spalvų gamą, dėl kurios spalvų intensyvumas yra perpus geresnis. Vartotojai gali pasirinkti 400-nit WUXGA technologija paremtą antrajį ekraną – toks monitorius gali būti iki dviejų kartų šviesesnis nei ankstesnės „ThinkPad“ mobilios darbo stotys.
Kompiuteryje yra integruota pirmoji rinkoje pasirenkama skaitmenizavimo planšetė. Į šio itin jautrų planšetės prisilietimo ekraną turinčio kompiuterio komplektą įeina ir piešimui skirtas pieštukas.
Į „ThinkPad W700ds“ kūrėjai integravo ir spalvų kalibratorių, automatiškai sureguliuojantį spalvas, taip, kad jos taptų kuo artimesnės tikroviškoms.
„Ši nešiojama darbo stotis leidžia man dirbti bet kur, nebūtinai studijoje, kaip kad tekdavo dirbti iki šiol. Kadangi kompiuteryje yra du kietieji diskai, nuotraukų kopijos yra padaromos bet kuriuo metu ir labai greitai. Paprastai šis procesas užimdavo kelias valandas, o su „ThinkPad W700ds“ šis laikas sutrumpėja per pusę”, – teigia profesionalus fotografas Phil Borges.
Vartotojai kompiuterius gali rinktis su Intel® keturių branduolių procesoriais, dviem kietaisiais SSD arba tradiciniais diskais su RAID konfigūracija, NVIDIA® Quadro FX mobiliąja grafika turinčia iki 1GB operatvysiosios atminties. Operatyvioji kompiuterio DDR3 technologijos atmintinė – 8GB, o pastoviosios atminties, naudojant tris vidinius kietuosius diskus po 320GB, galima integruoti iki 960GB. „Lenovo“ į „ThinkPad W700ds“ instaliavo daugiau negu 20 naudingų programų.
„ThinkPad W700ds“ multimedijos galimybės – pritaikomos įvairiausiems poreikiams. Kompiuterį galima rinktis su integruotu įrašomuoju DVD arba „BlueRay“ įrenginiu, UDMA kompaktiniu „flash“ atminties skaitytuvu, „Dual Link DVI“, „Display Port“ ir VGA technologijomis, „7-in-1“ kortelių skaitytuvu ir penkiomis USB jungtimis. Prie interneto galima jungtis WiFi ir WiMAX technologijomis.
Kompiuterio saugumą užtikrina pasirenkami pirštų antspaudų ir identifikacinių kortelių skaitytuvai bei pilnai šifruojami kietieji diskai (angl. FDE – „Full Disk Encription“).
Kompiuterio vėsinimui užtikrinti „Lenovo“ sukūrė dviejų dalių šilumos paskirstymo sistemą. Ji veikia tyliai – tyliau, nei įprastas triukšmas tipiškoje darbo vietoje.
„Mūsų tarptautinei produktų kūrimo komandai buvo pavesta sukurti nešiojamąjį kompiuterį su tokiomis funkcijomis, kurios paprastai yra patikimos stacionarioms darbo stotims. Komanda nuolat balansavo tarp dydžio ir gaminio funkcionalumo“ – teigė „Lenovo“ nešiojamųjų kompiuterių padalinio viceprezidentas Mark Cohen.
„ThinkPad W700ds“ vaizdo demonstracija: