Elektronika.lt
 2025 m. balandžio 1 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 - Elektronika, automatika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Organizaciniai
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 1 d. 11:33
Lietuvių studentų įspūdžiai tiesiai iš NASA – prisideda prie misijų kosmose ir gyvybės paieškų Marse
Balandžio 1 d. 08:26
„Samsung“ pristato OLED žaidimų monitorius su 3D efektais
Kovo 31 d. 20:38
Kada bankas gali jums paskambinti ar paprašyti jūsų duomenų?
Kovo 31 d. 17:10
Valstybinius duomenis siekiama patikėti monopoliniam tiekėjui, kyla abejonių dėl jų saugumo
Kovo 31 d. 14:51
Nuo šiol „E. sveikata“ pacientams – ir mobiliojoje programėlėje
Kovo 31 d. 11:50
Apklausa: trečdaliui Lietuvos elektromobilių vairuotojų jis tapo vienintele transporto priemone
Kovo 31 d. 08:40
Kaip perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus iš „Google Photos“ į „iCloud Photos“
Kovo 30 d. 13:39
Tu dar nežinai, kodėl tau reikia energijos kaupimo baterijos (1)
Kovo 29 d. 13:33
Sukčių aukomis tampa ne tik patiklūs senjorai – ekspertai įvardijo, į kokius įmonių darbuotojus nukreipti taikikliai
Kovo 28 d. 17:43
Kiek elektros energijos iš tikrųjų pagamina vėjo elektrinės?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
KCD2 Mods
Installing KCD 2 Mods, KCD 2 Guides, KCD 2 Cheats
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Characters, GTA 6 News
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Vykdomi projektai » Elektronika, automatika Dalintis | Spausdinti

Sostinės Pasakų parke – unikaliai atgimė Vilniaus legendos

Publikuota: 2019-01-09 16:01
Tematika: Elektronika, automatika
Vykdytojai: Profesionalai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Karoliniškių ir Lazdynų sankirtoje įsikūrusiame Pasakų parke kasvakar atgimsta 10 šviečiančių Vilniaus legendų. Sutemus, parko takeliuose ir medžių viršūnėse nušvinta Geležinio vilko, Bazilisko, Šv. Kazimiero ir kitų visiems vilniečiams puikiai atpažįstamų legendų ir istorinių asmenybių projekcijos.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 

Karoliniškių ir Lazdynų sankirtoje įsikūrusiame Pasakų parke kasvakar atgimsta 10 šviečiančių Vilniaus legendų. Sutemus, parko takeliuose ir medžių viršūnėse nušvinta Geležinio vilko, Bazilisko, Šv. Kazimiero ir kitų visiems vilniečiams puikiai atpažįstamų legendų ir istorinių asmenybių projekcijos. Tai naujas, unikalus, Vilniaus savivaldybės remiamas VšĮ „Kūrybinių industrijų dokas“ komandos projektas.

Sostinės Pasakų parke – unikaliai atgimė Vilniaus legendos
Organizatorių nuotr.

„Džiaugiuosi, kad menas, kultūra ir inovacijos kuriasi ir atranda savo vietas ne vien tik miesto centre. Palaikau ir didžiuojuosi šia iniciatyva bei kviečiu vilniečius apsilankyti Pasakų parke bei gyvai pamatyti svarbiausius sostinės istorijos asmenybes ar legendas ir ne tik daugiau sužinoti apie Vilnių, bet ir pasigrožėti iš tiesų įspūdingu reginiu“, – projektu džiaugėsi sostinės meras Remigijus Šimašius.

Net 10 galingų foto projektorių parko takeliuose ir medžių viršūnėse projektuoja stacionarias Vilniaus legendų ir istorijų iliustracijas. Spalvingi legendų pavidalai netikėtai išnyra vaikštant parko takeliais, įtraukia į dešimties paslėptų legendų paieškas, kurias nesudėtinga aptikti, pasirinkus tinkamą žiūrėjimo kampą. Prie kiekvieno apšviesto objekto įrengtas informacinis stendas lietuvių ir anglų kalbomis, trumpai pristato legendą. Parko lankytojai ne tik grožėsis projekcijomis, bet ir susipažins su žinomiausiais miesto padavimais.

Sostinės Pasakų parke – unikaliai atgimė Vilniaus legendos
Organizatorių nuotr.

Projekto kūrybinės komandos, viešosios įstaigos „Kūrybinių industrijų dokas“ atstovė Eglė Belozaraitė pasakoja, jog specialiai šiam projektui sukurtos projekcijos keičia parko atmosferą.

„Projekto tikslas buvo šiuolaikiškai atgaivinti vieną iš rajono centrinių erdvių – Pasakų parką. Ilgalaikę, patrauklią, inovatyvią kultūrinę pramogą norėjosi sukurti atokiau nuo Senamiesčio nutolusiuose miesto rajonuose“, – sakė E. Belozaraitė.

Tai, kad legendų projekcijos galėtų paskatinti vilniečius ir miesto svečius apsilankyti daugiausiai Karoliniškių ir Lazdynų rajonų gyventojams pažįstamame Pasakų parke, pritaria ir projekto idėjos autorius Simonas Kušlys. Apšvietimo sprendimus renginiams kuriantis autorius džiaugiasi rezultatu ir teigia, jog vasaros metu šviečiančios iliustracijos atrodys dar kitaip.

Sostinės Pasakų parke – unikaliai atgimė Vilniaus legendos
Organizatorių nuotr.

„Žiemos metu projekcijos puikiausiai atsiskleidžia ant sniego. Vasarą matysime visai kitą vaizdą. Todėl lankytojams turėtų būti įdomu po kurio laiko ir vėl sugrįžti į parką, pasižiūrėti kaip legendos atsiskleidžia ant žolės ar sužaliavusių medžių“, – pasakoja S. Kušlys.

Projektą remianti Vilniaus miesto savivaldybė pernai paskelbė inovacijų konkursą turintiems unikalių idėjų. Kaip inovatyviai galima pakeisti miesto viešąsias erdves, savivaldybei pateikta net 30 projektų, iš kurių komisija jau išrinko 4 stipriausius. Vienas jų – „Šviečiantis Vilniaus legendų parkas“. Šiam projektui savivaldybė skyrė 42 tūkst. Eurų. Patys kūrėjai taip pat prisidėjo savo lėšomis.




Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti
informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama