Elektronika.lt
 2024 m. gruodžio 27 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Ryšio technika
 - Programinė įranga
 - Operacinės ir tinklai
 - Kompiuterinė įranga
 - Kitos protingos mintys
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 26 d. 11:22
Prenumeratoms – vidutiniškai 700 eurų per metus: kaip jas pagaliau atšaukti?
Gruodžio 25 d. 11:23
Tyrimas atskleidė, kad dėl DI autoriai gali netekti beveik ketvirtadalio pajamų
Gruodžio 24 d. 11:13
Kaip šventiniu laikotarpiu apsipirkti saugiau?
Gruodžio 23 d. 17:33
Mobilieji ir kompiuteriniai žaidimai: būdas kovoti su šventiniu stresu?
Gruodžio 23 d. 11:31
Dirbtinio intelekto sprendimai kibernetiniam saugumui užtikrinti VU Kauno fakultete
Gruodžio 22 d. 11:24
Energetikos sektoriaus laukia pokyčiai – alternatyvų yra, bet ar užteko laiko pasiruošti?
Gruodžio 21 d. 11:33
Kokį elektronikos įrenginį dovanoti, kad jis vėliau neišaugintų elektros sąskaitos?
Gruodžio 20 d. 17:12
KTU mokslininkai sukūrė nanolazerį – sidabro nanokubus panaudojo šviesos generavimui
Gruodžio 20 d. 14:28
Lietuvių kalba ir technologijos: VU mokslininkų projektas LIEPA-3 atvers naujas galimybes
Gruodžio 20 d. 11:49
Stacionarūs kompiuteriai: koks jų vaidmuo nešiojamųjų kompiuterių eroje?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Patarimai » Operacinės sistemos ir tinklai Ankstesnis patarimas | Sekantis patarimas | Dalintis | Spausdinti

Paprasti būdai kaip išsaugoti savo „Google“ paskyrą

Publikuota: 2023-06-03 12:27
Tematika: Operacinės sistemos ir tinklai
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Po Elono Musko pranešimo, jog socialiniame tinkle „Twitter“ bus šalinamos neaktyvios paskyros, analogišką informaciją paskelbė ir „Google“. Pranešama, jog JAV technologijų milžinė jau netrukus ketina pradėti senų ir nenaudojamų „Gmail“ paskyrų šalinimą.

Paprasti būdai kaip išsaugoti savo „Google“ paskyrą

Savo tinklaraštyje, „Google“ atstovai aiškina, jog pagrindinė neaktyvių paskyrų šalinimo priežastis yra ta, kad tai turėtų padėti apsaugoti vartotojus nuo paskyrų vagysčių ar galimų sukčiavimo atvejų.

Remdamasi savo vidine analize, „Google“ teigia, kad nenaudojamose paskyrose bus nustatytas 2 etapų patikrinimas, yra daugiau nei 10 kartų mažesnė, palyginti su aktyviomis paskyromis.

Gera žinia ta, jog „Google“ kol kas neketina pašalinti nei vienos paskyros, o šis procesas prasidės kiek vėliau. Kaip teigiama pranešime, šis procesas turėtų būti pradėtas tik šių metų pabaigoje, gruodžio mėnesį. Taigi bent iki to laiko turite prisijungti prie paskyros tam, kad ji nebūtų ištrinta.

Prisijungti ir patikrinti savo „Google“ paskyrą reikia bent kartą per kelis mėnesius, jei to nedarėte kurį laiką. „Google“ teigimu, ji pakeitė neaktyvių paskyrų taisykles ir pašalins paskyras, kurios buvo nenaudojamos pastaruosius dvejus metus.

Tačiau, jei nerimaujate, kad jūsų „Google“ paskyra gali tapti neaktyvi, yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad ji išliktų veikianti. Štai keletas būdų, kaip išlaikyti ją aktyvią.

Rašykite bei skaitykite savo el.laiškus

„Gmail“ yra galingas el. laiškų skaitymo ir rašymo įrankis, todėl jūsų „Google“ paskyra išlieka aktyvi. Norėdami parašyti el. laišką, tiesiog spustelėkite mygtuką „Sukurti“ ir įveskite gavėjo el. pašto adresą, temą ir pranešimą. Taip pat galite pridėti priedų, pvz., dokumentų ar vaizdų, spustelėdami sąvaržėlės piktogramą. Norėdami perskaityti el. laišką, tiesiog spustelėkite ant jo gautųjų aplanke. Jums nieko daugiau nereikia daryti - perskaičius el. laišką, jūsų „Google” paskyra išlieka aktyvi.

„Gmail“ naudoja mašininį mokymąsi, kad surūšiuotų el. laiškus į skirtingus skirtukus, pvz., „Pagrindinis“, „Socialiniai tinklai“ ir „Reklamos“, kad būtų lengva rasti tai, ko ieškote. Be to, galite naudoti „Google Chat“ „Gmail“ sistemoje individualiems arba grupiniams pokalbiams, arba „Google Groups” ir sukurti grupę su moderavimo valdikliais. Šie dalykai taip pat išlaikys jūsų paskyrą aktyvią.

Naudokite „Google Drive“

„Google Drive” yra debesijoje veikianti saugyklos paslauga, leidžianti vartotojams saugoti failus internete ir pasiekti juos iš bet kurios vietos, kur yra interneto ryšys. Kartais ten saugant failus, su paskyra viskas bus gerai. Paslauga taip pat turi nemokamų žiniatinklio programų, skirtų kurti dokumentus, skaičiuokles, pristatymus ir kt. „Google Drive” yra populiarus įrankis tiek studentams, tiek profesionalams, nes jis leidžia lengvai bendradarbiauti ir dalintis failais.

Naudodami „Google Docs” vartotojai gali kurti ir redaguoti dokumentus realiuoju laiku kartu su kitais, todėl grupiniai projektai ir komandos bendradarbiavimas yra daug paprastesni. Be to, „Google Drive” siūlo galimybę dirbti neprisijungus „Windows“ ir „MacOS“ kompiuteriuose bei „Android“ ir „iOS“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse. Apskritai, „Google Drive” yra universalus ir patogus įrankis visiems, norintiems saugoti ir dalintis failais internete.

Žiūrėkite „YouTube“ vaizdo įrašus

Toks paprastas dalykas, kaip vaizdo įrašo peržiūrėjimas „YouTube“, gali išlaikyti jūsų „Google“ paskyrą aktyvią. Vaizdo įrašų žiūrėjimas „YouTube“ yra daugelio žmonių mėgstama pramoga. „YouTube“ yra vaizdo įrašų dalinimosi svetainė, leidžianti vartotojams žiūrėti vaizdo įrašus bet kuriame įrenginyje ir bet kur.

Svetainėje yra daugybė turinio, nuo muzikinių iki mokomųjų vaizdo įrašų ir įvairių kitų dalykų. Taigi, jei leidžiate laiką žiūrėdami vaizdo įrašus kitose platformose, galbūt norėsite tai padaryti „YouTube“. Tai padės išlaikyti aktyvią „Google“ paskyrą.

Siųskitės programėles iš „Play Store“

Programos atsisiuntimas iš „Google Play” parduotuvės tiesiogiai nepadeda išlaikyti „Google“ paskyros aktyvios, tačiau norint pradėti siųsti ir pirkti elementus „Google Play“ parduotuvės programėlėje, prie įrenginio reikia pridėti „Google“ paskyrą.

„Google Play“ paslaugos naudojamos „Google“ programoms ir programėlėms iš „Google Play“ atnaujinti, ir teikia pagrindines funkcijas, pvz., „Google“ paslaugų autentifikavimą.

Naudokitės „Google“ paieška

„Google“ paieška negali tiesiogiai išlaikyti jūsų „Google“ paskyros aktyvios. Tačiau jei paskyra susieta su jūsų telefonu, ji išlieka aktyvi dėl tokio paprasto dalyko kaip „Google“ paieškos naudojimas. „Google Search“ yra paieškos variklis, kuris pakeitė informacijos prieigos būdą.

„Google” tapo populiariausia paieškos sistema pasaulyje dėl savo kaip patikimiausio informacijos šaltinio reputacijos. Ji žmonėms teikia įvairias paslaugas, tokias kaip vaizdų paieška, „Google“ naujienos, tinklaraščių paieška ir kitos paslaugos. „Google“ pavertė pasaulį greito tempo scenarijumi su prieiga prie išsamios informacijos iš beveik 8 milijardų tinklalapių.

Naudokitės „Google“ prisijungimo galimybe

Prisijungimas naudojant „Google” yra patogus būdas prisijungti prie trečiųjų šalių programėlių ir paslaugų, kadangi nereikia prisiminti atskirų kiekvienos paskyros vartotojo vardų ir slaptažodžių. Taigi, net jei nenaudojate „Google“ paskyros tiesiogiai, bet naudojate ją prisijungdami prie trečiųjų šalių paskyrų, jūsų „Google“ paskyra yra saugi.

Kas nutiks jeigu nenaudosiu savo „Google“ paskyros?

Ankstesnėje politikoje įmonė nurodė, kad jei jūsų paskyra neaktyvi, ji gali ištrinti jūsų duomenis. Tačiau „Google“ dabar teigia, kad šios paskyros gali būti ištrintos visam laikui. Žemiau yra keletas naujausio atnaujinimo detalių.

Interneto bendrovė teigia, kad jei „Google“ paskyra nebus naudojama ir prie jos nebus prisijungiama bent dvejus metus, ji bus ištrinta kartu su visais jos duomenimis. El. pašto adresas, „Gmail“ pranešimai, „Drive”, „Docs”, kalendoriaus įvykiai, „Workspace“ failai ir „Google“ nuotraukos taps nepasiekiami vartotojams. Turėkite omenyje, kad ši politika taikoma tik asmeninėms paskyroms. Ji negalioja įmonėms, grupėms ar institucijoms.

„Google“ pažadėjo veikti atsargiai ir pamažu, tuo pačiu informuodama vartotojus:

  1. Politika įsigalios ne iš karto. Bet net jai įsigaliojus, žmonės, turintys neaktyvias paskyras, nebus paveikti iš karto. Taigi, jums neverta jaudintis.
  2. Anksčiausiai „Google“ pradės šalinti neaktyvias paskyras 2023 m. gruodžio mėn.
  3. „Google“ spręs problemą žingsnis po žingsnio, pradedant nuo paskyrų, kurios buvo sukurtos, bet niekada nenaudotos.
  4. Likus mėnesiams iki paskyros atšaukimo, „Google“ išsiųs daug el. laiškų paskyros el. pašto adresu ir atsarginiu el. pašto adresu (jei toks buvo pateiktas).

Kodėl „Google“ nusprendė šalinti neaktyvias paskyras?

Nors paskyra turi įvairių saugumo priemonių, jei ji kurį laiką nebuvo naudojama, labiau tikėtina, kad ji gali būti nulaužta. Taip yra dėl to, kad pavogtose arba apleistose paskyrose dažnai naudojami pažeidžiami slaptažodžiai, trūksta dviejų veiksnių autentifikavimo ir yra mažiau vartotojo saugos tikrinimų.

Remiantis bendrovės tyrimu, neaktyviose paskyrose mažiau tikėtinas dviejų veiksmų autentifikavimo naudojimas nei aktyviose paskyrose. Tai rodo, kad šioms paskyroms dažniau gresia nulaužimas. Įsilaužus į paskyrą, ji gali būti naudojama bet kam: nuo šlamšto siuntimo iki kito nepageidaujamo ar net žalingo turinio dalinimosi ir asmens tapatybės vagystės.


Telefonai.eu

Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Nustokite mokėti už papildomą vietą savo „Gmail“ paskyroje

Ką daryti, jei jūsų „Gmail“ pašto dėžutė beveik pilna arba, dar blogiau, jau pilna ir negalite gauti naujų pranešimų? Galite pradėti rūšiuoti tūkstančius neperskaitytų žinučių, bet mintis apie „Gmail“ pašto dėžutės valymą tikriausiai kelia šiokį tokį siaubą.

DI tampa puolimo įrankiu: 6 patarimai kaip apsisaugoti

Sparčiai augant technologijų naudojimui kasdienybėje, daugėja ir kibernetinių grėsmių. KTU IF kibernetinio saugumo specialistas doc. Šarūnas Grigaliūnas sako, kad pasaulyje kibernetinių išpuolių skaičius per pastaruosius penkerius metus išaugo 75%, o DI atveria dar nematytas karybos galimybes.

Egzistuoja daugiau nei 20 internetinių nusikaltėlių atakų būdų: ar įvardintumėte bent vieną iš jų? (2)

Kadangi programišiai nuolat tobulina savo metodus, Lietuvos visuomenei būtina susipažinti su šiomis grėsmėmis ir ugdyti įgūdžius, padedančius jas atpažinti bei apsisaugoti.

2024-11-24 15:39
Interneto greitis: kaip suprasti, kokio iš tikrųjų reikia?
2024-11-22 17:37
Svečiai gali „pavaišinti“ virusais: kodėl namuose būtinas „Šlepečių Wi-Fi“?
2024-11-22 11:21
Medžiodami nuolaidas išlikite budrūs: ekspertas pataria, kaip netapti sukčių auka perkant internetu
2024-11-21 14:24
NKSC įspėja apie dažniausias Juodojo penktadienio apgavystes
2024-11-20 20:21
Su vietos trūkumu susiduria daugelis „Gmail“ naudotojų: pateikiame paprastas gudrybes, kurios leis išspręsti opią problemą
2024-11-19 08:23
Telefoniniai sukčiai nestabdo: vien pirmąją lapkričio savaitę išviliota beveik 100 tūkst. eurų
2024-11-18 11:26
Kaip paslėpti nuotraukas ar vaizdo įrašus „iPhone“
2024-11-13 16:23
Ar „ChatGPT“ meta iššūkį „Google“? Nauja paieškos funkcija ir kaip ja naudotis
2024-11-12 18:14
Kaip „Mac“ kompiuterio garsą mažinti ar didinti mažesniais žingsneliais
2024-11-09 14:29
Domėjimasis kitais socialiniuose tinkluose: kada smalsumas tampa per didelis?
2024-10-21 20:27
Kaip „macOS“ nurodyti nekurti „.DS_Store“ failų tinklo ir USB diskuose
2024-10-18 14:21
Kibernetinio saugumo ekspertas pateikė 4 priemones, kurios padės apsisaugoti nuo atakų
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama