Elektronika.lt
 2024 m. lapkričio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Ryšio technika
 - Programinė įranga
 - Operacinės ir tinklai
 - Kompiuterinė įranga
 - Kitos protingos mintys
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 24 d. 15:39
Interneto greitis: kaip suprasti, kokio iš tikrųjų reikia?
Lapkričio 24 d. 11:39
Lietuvos ekranų tendencijos
Lapkričio 23 d. 15:27
„Garmin“ pristato pirmąjį didelio formato nardymo kompiuterį „Descent X50i“
Lapkričio 23 d. 11:37
Išmani vaikystė: ekspertė apžvelgia, kokius įgūdžius ugdo programavimas, robotika ir dirbtinio intelekto naudojimas
Lapkričio 22 d. 17:37
Svečiai gali „pavaišinti“ virusais: kodėl namuose būtinas „Šlepečių Wi-Fi“?
Lapkričio 22 d. 14:36
Didelei daliai vyresnių žmonių skaitmeninės paslaugos – sunkiai prieinamos
Lapkričio 22 d. 11:21
Medžiodami nuolaidas išlikite budrūs: ekspertas pataria, kaip netapti sukčių auka perkant internetu
Lapkričio 22 d. 08:16
Failų bendrinimo technologijos: kaip jos prisitaiko prie augančių šiuolaikinio žmogaus poreikių?
Lapkričio 21 d. 20:39
Asfaltas klojamas, o ryšys stringa: kodėl infrastruktūros spragos stabdo skaitmeninę pažangą Lietuvoje?
Lapkričio 21 d. 18:37
Norite kalbėti vokiškai, itališkai ar kiniškai? „Microsoft Teams“ atnaujinimas pavers jus poliglotu
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
Reklama
 Patarimai » Operacinės sistemos ir tinklai Ankstesnis patarimas | Sekantis patarimas | Dalintis | Spausdinti

Bevielis gamyklos cechas

Publikuota: 2009-02-17 08:15
Tematika: Operacinės sistemos ir tinklai
Aut. teisės: ©Columbus IT Partner, UAB
Inf. šaltinis: Columbus IT Partner, UAB

Mobilių prietaisų naudojimas gamyklos ceche padidina produktyvumą ir efektyvumą bei taupo laiką ir pinigus.

Mobilios technologijos yra puiki galimybė gamybininkams. Ar darbuotojai tikrintų atsargų lygius realiu laiku, ar ieškotų schemų taisymo metu, nešiojami įrenginiai duomenis pateikia ten ir tada, kai jų reikia. Jų dėka išvengiame pasikartojančio popierizmo ir laiką eikvojančių kelionių iki darbo vietos. Mobilūs prietaisai, bevieliu ryšiu sujungti su įmonės tinklu, pagrindinei Jūsų naudojamai sistemai suteikia nuolat atnaujinamą informaciją, kad ir ką Jūs pasirinktumėte analizuoti.

Vis dėlto, norėdami gauti naudos iš mobilių technologijų, turite tiksliai žinoti, kokią informaciją norite surinkti, kokios įrangos reikia, kad surinkta informacija „dirbtų“, ir kaip visa tai įtraukti į Jūsų IT infrastruktūrą. Jei bandote nuspręsti, ar reikia ir kaip organizuoti mobilių prietaisų darbą Jūsų ceche, užduokite šiuos klausimus prieš siųsdami paklausimus įmonėms dėl pasiūlymų.

Ar Jūsų dabartinė tinklo infrastruktūra susitvarkys su mobiliaisiais komponentais?

Šiandien, kaip niekad anksčiau, gamybininkai priklauso nuo kompleksinių duomenų bazių, galingų įmonės išteklių valdymo ir kitų programų. Jūs tai žinote. Galbūt jau investavote į „Ethernet“ tinklus, norėdami sujungti kelių ofisų grafikus, elektronines sprendimų leteles, elektroninį paštą ir taip toliau. Bet visa tai reikia išplėsti į cechą.

Niujorke įsikūrusios „Symbol Technologies Inc.“ įmonės, vienos iš pagrindinių Microsoft® Mobility partnerių, gamybinių sprendimų direktorius Kevin Prouty rekomenduoja sujungti Jūsų gamyklą ir įmonės tinklą saugiu bevieliu vietiniu tinklu (LAN). Nors bevielis ryšys yra šiek tiek lėtesnis už susijusį su kompiuterio technine įranga, kiekvienas jo bitas patikimas – ir jį pigiau bei lengviau instaliuoti. Dar daugiau, Prouty nuomone, bevieliai mobilūs prietaisai gali greitai ir bet kada persiųsti duomenis. O tai ir yra svarbiausia.

Kaip valdysite duomenis?

Bevielis gamyklos cechas

Ar turite sistemas, kurios valdytų bet kokius Jūsų sukuriamus ir surenkamus bei integruojamus į kitas Jūsų turimas sistemas duomenis? „Jeigu jūs esate Windows® naudojantis cechas, atsakymas greičiausiai bus „taip“, naujo CE.net Windows Mobile® dėka“, teigia Greg Richards iš „Comtech Tolt Technologies“, mobilių kompiuterinių sprendimų pardavėjas ir „Microsoft Mobility Partner Advisory“ tarybos narys. „Vietoj to, kad samdytumėte programuotojus sistemai sukurti, galite vietoje to naudoti „Visual Studio®“ ir tai daryti namuose, per naršyklę naudodami ASP.net“, paiškina jis. „Jūs net galite delniniu kompiuteriu kurti schemas ir sudėtingus sprendimų medžius.“

Kaip valdysite įrenginius?

Kadangi mobilūs prietaisai nėra fiziškai prijungti prie tinklo, jų valdymui reikia ypatingo dėmesio:

  • Užtikrinti, kad visi prietaisai turėtų naujausią programinę įrangą
  • Aprūpinti visus prietaisus atitinkama pasiekiamumo kontrole
  • Stebėti visus prietaisus, siekiant apsisaugoti nuo vagysčių
  • Aptikti, lokalizuoti gedimus ir pataisyti blogai veikiančias funkcijas.

Kas yra Jūsų vartotojai?

Darbuotojui, kuris juda per gamyklą, skenuodamas atskirų detalių brūkšninius kodus, reikalingas skeneris, kuris būtų lengvas nešiotis ir turėtų tik keletą specifinių funkcijų. Inžinieriui, kuris juda tarp keleto gamyklos cechų ir savo darbo vietos, reikia rankinio prietaiso, galinčio valdyti sudėtingas schemas, greičiausiai su galimybe tikrinti elektroninį ir balso paštą. Technikams, kurie taiso Jūsų stakles, reikalingas pilnai aprūpintas nešiojamas kompiuteris, su galimybe prieiti prie daugelio duomenų. Išsiaiškinkite, kokie Jūsų poreikiai ir pradėkite dirbti nuo jų.

Kokia yra darbo aplinka?

Tai taip pat svarbus klausimas. Juk galiausiai, gamykla yra kur kas mažiau palanki vieta smulkiems elektroniniams prietaisams negu ofisas. Pasirinkite produktus, kurių gyvevimo trukmė tęstųsi 3 – 5 metus, atsižvelgiant į visus dažnai besikartojančius Jūsų vartotojų blogo elgesio su prietaisais pavyzdžius.

Priklausomai nuo Jūsų poreikių, atkreipkite dėmesį į vieną iš trijų patvarumo lygių:

  1. Prietaisai sukurti taip, kad atlaikytų smulkius pažeidimus, pavyzdžiui, prietaiso iškritimas iš nedidelio aukščio (pvz., iš kišenės ant stalviršio) arba palikimas ant vibruojančių staklių.
  2. Prietaisai sukurti taip, kad ištvertų numetimą ant betoninių grindų ar neatsargų trinktelėjimą į gamyklinius įrenginius.
  3. Ypatingai grubi įranga, kuri gali būti apipilta vandeniu ar ištraukta iš preso be jokių didesnių pažeidimų – kažkas pakankamai sunkaus, kas galėtų atlaikyti karinio lygio pažeidimus.

„Inžinierių, praleidžiantį didesnę dalį laiko ofise, turbūt norėtumėte aprūpinti mažu prietaisu, galinčiu ištverti smulkius pažeidimus“, sako Prouty, „tačiau cecho vadovui Jūs norėsite duoti „plytą“ – prietaisą, kurį būtų galima naudoti priešiškoje aplinkoje ir nesukelti sprogimo, bei kurį galėtų pervažiuoti sunkvežimis, jo rimtai nesugadindamas.“

Ko tikitės pasiekti?

Mobilios technologijos turi potencialaus vartojimo perteklių gamybos cechuose. Vartotojai naudoja mobilius prietaisus atsargų stebėjimui ir progresyviam darbui, norėdami realiu laiku atlikti ir persiųsti kokybės valdymo ataskaitas bei padidinti priežiūros produktyvumą iki 40 procentų, suteikdami techniniams darbuotojams galimybę judėti nuo vieno produkto prie kito, nesustojant atlikti popierinio darbo.

Be to, teigia Prouty, dauguma gamybininkų pasitiki mobiliomis technologijomis, siekdami išvengti klaidų surinkimo cechuose – skenuodami kiekvieną sudedamąją dalį surinkimo metu, jie gali patvirtinti, kad kiekviena detalė priklauso vykstančiam darbui, sukurti „surinkimo knygą“ su kiekvienos panaudotos detalės atsargomis bei užtikrinti, kad kiekvienam baigtam produktui suteikiama teisinga etiketė, vartotojo instrukcija, pakuotė ir siuntimo adresas.

„Dabar galite matyti duomenų grandinę, judančią per gamyklas ir sandėlius bei į išorę“, reziumuoja Prouty. „Vienintelis brūkšninis kodas, kurį uždedate ant savo produkto, tampa užbaigtos prekės kilmės dalimi. Jeigu gamykloms trūksta sąsajos tarp tiekimo grandinės rezultatų ir pardavimų rezultatų, tuomet mobilių technologijų naudojimas leidžia gauti informaciją ir užpildyti šią spragą.“


Columbus IT

Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Interneto greitis: kaip suprasti, kokio iš tikrųjų reikia?

Šviesolaidinio ryšio technologija, šiuo metu Lietuvoje gali užtikrinti net iki 2,5 Gbps spartos interneto ryšį, o artimiausioje ateityje planuojama šią spartą padidinti net iki 10 Gbps. Kita vertus, tikrai ne kiekvienai veiklai ir kiekvienam vartotojui pačio sparčiausio interneto gali prireikti. Kaip suprasti, kada ir kokios interneto spartos Jums reikia, kad vėliau naudojant internetą kasdienybėje, netektų nusivilti.

Svečiai gali „pavaišinti“ virusais: kodėl namuose būtinas „Šlepečių Wi-Fi“?

Artėjant šventėms, pas mus sugužėsiantys svečiai gali atsinešti nelauktų dovanų. Vos prisijungę prie namų „Wi-Fi“ tinklo, jų išmanieji telefonai mūsų įrenginius gali apkrėsti virusais, o privačią informaciją be skrupulų ir patys nežinodami perduoti aferistams. Geriausias būdas nuo to apsisaugoti – svečiams sukurti atskirą „Wi-Fi“ tinklą.

Medžiodami nuolaidas išlikite budrūs: ekspertas pataria, kaip netapti sukčių auka perkant internetu

Besiruošiant didžiausioms metų šventėms, dažnai dovanas artimiesiems skubame pirkti didžiųjų metų išpardavimų – juodojo penktadienio ar kibernetinio pirmadienio metu. Visgi reikėtų nepamiršti, kad šie išpardavimai – tai dar viena palanki proga, skatinanti aktyviau veikti ir sukčius, kurie siekia išvilioti jūsų pinigus ir asmeninę informaciją.

2024-11-21 14:24
NKSC įspėja apie dažniausias Juodojo penktadienio apgavystes
2024-11-20 20:21
Su vietos trūkumu susiduria daugelis „Gmail“ naudotojų: pateikiame paprastas gudrybes, kurios leis išspręsti opią problemą
2024-11-19 08:23
Telefoniniai sukčiai nestabdo: vien pirmąją lapkričio savaitę išviliota beveik 100 tūkst. eurų
2024-11-18 11:26
Kaip paslėpti nuotraukas ar vaizdo įrašus „iPhone“
2024-11-13 16:23
Ar „ChatGPT“ meta iššūkį „Google“? Nauja paieškos funkcija ir kaip ja naudotis
2024-11-12 18:14
Kaip „Mac“ kompiuterio garsą mažinti ar didinti mažesniais žingsneliais
2024-11-09 14:29
Domėjimasis kitais socialiniuose tinkluose: kada smalsumas tampa per didelis?
2024-10-21 20:27
Kaip „macOS“ nurodyti nekurti „.DS_Store“ failų tinklo ir USB diskuose
2024-10-18 14:21
Kibernetinio saugumo ekspertas pateikė 4 priemones, kurios padės apsisaugoti nuo atakų
2024-10-18 08:16
Paruoškite savo telefoną naujajai „Android“ operacinės sistemos versijai
2024-10-14 14:39
8 patarimai, kurie padės apsaugoti vaiką nuo pavojų internete
2024-10-14 10:25
Amžiaus ribos vaikams socialiniuose tinkluose – mitas? Ekspertė atsako, kaip apsaugoti vaikus ir sukurti pasitikėjimu grįstą ryšį
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama