„Facebook“ ir „Facebook Messenger“ jau kuris laikas yra dvi atskiros programėlės, kurias naudoja daugelis Jūsų. Tai neabejotinai populiariausios aplikacijos ne tik tarp lietuvių, tačiau ir vienos dažniausiai naudojamų visame pasaulyje. Tačiau ne visada turėti du atskirus įrankius yra geriau nei vieną.
Kartais pasitaiko įvairių „Messenger“ aplikacijos sutrikimų, kas daugeliui gali sukelti papildomų nepatogumų. Susidūrus su galimomis bėdomis, kyla natūralus klausimas – kaip man susisiekti su draugais ar pažįstamais? Pateikiame Jums keletą sprendimų iškilus tokiai problemai.
Pasinaudokite „Facebook“ savo naršyklėje
Jeigu „Messenger“ programėlė dėl kažkokių priežasčių nustojo veikti – vienas lengviausių būdų yra atsidaryti savo naršykle ir prisijungti prie paskyros būtent čia. Visa tai padaryti labai paprasta:
- Atsidarykite savo interneto naršyklę ir nukeliaukite į https://www.facebook.com/;
- Prisijunkite su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu;
- Dabar galėsite pasiekti savo žinutes būtent per naršyklę.
Išmėginkite „Lite“ programėlės versiją
„Messenger Lite“ aplikacija yra sukurta tiems, kurie turi nebrangius ar senus telefonus. Tai gerokai paprastesnė, mažiau resursų reikalaujanti „Facebook Messenger“ alternatyva. Dažnas atvejis, jog standartinė versija neveikia, tačiau vartotojai prie savo paskyros prisijungti gali pasinaudoję būtent „Lite“ opcija.
- Atsisiųskite „Messenger Lite“ iš „Google Play Store“ parduotuvės;
- Įdiegus programėlę, atsidarykite ją ir prisijunkite su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu;
- Dabar galite susirašinėti naudojantis šia programėle, kuri turi tik pačias svarbiausias „Messenger“ funkcijas.
Naudokite alternatyvias programėles
Jeigu pirmi du būdai Jums neatrodo priimtini – tuomet galite išbandyti alternatyvias aplikacijas, kurios leis Jums pilnai naudotis „Facebook“ ir „Messenger“ galimybėmis. Mes rekomenduojame išbandyti „Swipe for Facebook“ aplikaciją, kuri iš esmės atvaizduoja tą pačia informaciją, kuria randame ir originaliame „Facebook“ puslapyje.
Būtent „Swipe for Facebook“ leis Jums ne tik pasiekti savo draugus ir su jais susirašinėti, tačiau galėsite matyti ir visą „Facebook“ turinį, kuris yra įprastai rodomas „Facebook“ programėlėje ar kompiuteriniame socialinio tinklo portale. Verta paminėti, jog ši aplikacija turi ir mokamą versija, kuri leis blokuoti „Facebook“ rodomas reklamas ir pan.
Kaip priversti „Facebook Messenger“ veikti?
Jeigu nenorite ieškoti alternatyvių sprendimų – tuomet reikėtų pradėti nuo to, jog vertėtų pabandyti „Messenger“ aplikaciją pašalinti iš savo telefono ir vėl ją įdiegti. Galbūt Jūs turite seną aplikacijos versiją ar atnaujinant telefoną ar pačią programėlę atsirado problemų, kurios išsispręstų iš naujo atlikus įdiegimo procedūrą.
Neatnaujinta programėlės versija gali sukelti ir tokias problemas kaip negalėjimą išsiųsti žinučių. Jeigu nežinote ar Jūsų telefone įdiegta naujausia „Facebook Messenger“ versija – atsidarykite „Play Store“ parduotuvę, ten susiraskite šią aplikaciją ir pažiūrėkite ar Jums nėra siūloma įdiegti atnaujinimą. Retais atvejais pastaroji problema gali būti susijusi ir su „Facebook“ veiklos sutrikimais.
Taigi, jeigu „Facebook Messenger“ neveikia – reikėtų atsiminti, kad tam iš esmės gali būti trys priežastys: sena „Android“ operacinės sistemos versija, sena pačios programėlės versija ar „Facebook“ turi sutrikimų ir aplikacija laikinai yra neprieinama daugeliui.