Norint sužinoti kiek „mėsos“ liko „iPhone“ akumuliatoriuje teks įdiegti tai pažiūrėti leidžiančią aplikaciją pačiame „iPhone“ arba kompiuteryje ir tada duomenis pažiūrėti telefoną prijungus prie kompiuterio.
„Apple“ rekomenduoja keisti „iPhone“ akumuliatorius šiems „sukorus“ 500 įkrovimo ciklų arba jo talpai kritus daugiau nei 20 % (pasiekus 79 % procentus ar mažiau).
„iOS“ aplikacija
Viena aplikacijų leidžiančių pažiūrėti „iPhone“ akumuliatoriaus talpą yra „Battery Life“.
Aplikacija rodo kokia yra įrenginio akumuliatoriaus talpa (pirmasis skaičius „Capacity“ eilutėje) ir kokia jo talpa buvo kai įrenginys buvo naujas (antrasis skaičius „Capacity“ eilutėje po pasvirojo brūkšnio).
Mac aplikacija
Viena „macOS“ aplikacijų leidžiančių patikrinti „iPhone“ ar „iPad“ bei nešiojamo „Mac“ kompiuterio akumuliatoriaus būklę yra „coconut Battery“.
Aplikacija nemokama ir naudojimasis ja, kaip ir jos naudotojo sąsaja, yra labai paprastas. Įdiegę aplikaciją pajunkite „iOS“ įrenginį prie „Mac“, atidarykite „coconut Battery“, pasirinkite „iOS Device“ skirsnį.
Aplikacijos lange matysite kiek įrenginio akumuliatorius yra įkrautas dabar (Current charge), akumuliatoriaus talpą (Full Charge Capacity) ir žemiau esančiame grafike rodomą dabartinę akumuliatoriaus įkrovos būklę, žemiau kokios talpos akumuliatorius turi būti šiam įrenginiui. Žemiau grafikas atvaizduojantis kiek akumuliatoriaus talpos likę nuo tos kuri yra numatyta. Tada pilnų įkrovimo ciklų skaičius, temperatūra ir įkrovos srovė bei laikas kada ši informacija buvo paskutinį kartą atnaujinta.
„Windows“ PC skirta aplikacija
„Windows“ naudotojai gali naudoti ne visai tam skirtą aplikaciją „iBackupBot“. Tačiau joje, pažymėjus įrenginį ir dešinėje pusėje esančiame lange paspaudus ant „More Information“ rasite visą informaciją leidžiančią spręsti apie įrenginio akumuliatoriaus būklę.