Pasigaminus anteną savomis rankomis, ji gana sėkmingai rodė, kol persikėliau gyventi į kitą kambarį, ten, deja, iškišus ją pro langą, TV transliacijos dažnai trūkinėdavo, žiūrėti nesikeikiant būdavo neįmanoma.
Sumąsčiau jog pabandyti pasijungti stiprintuvą, kaip būna lenkiškose antenose. Namie turėjau keletą į lenkišką anteną dedamų stiprintuvų, išsirinkau vieną atsitiktinai.
Stiprintuvo plokštelę reikėjo šiek tiek paruošti, t.y., išlituoti ferito žiedą su vijomis, atliekantį simetrizatoriaus funkciją. Tai atlikus, galima prijungti kabelius.
Truputis paaiškinimų:
- Išlituoti feritoį žiedą su vijomis.
- Čia prilituosime kabelio, ateinančio iš antenos, vidurinę gyslą.
- Nuo šio plotelio reiktų nugramdyti žalią izoliatorių. Tai padarius, turėtų matytis varis, prie kurio prilituosime kabelio šarvą.
- Tiesiog iš čia ateina kabelis iš antenos.
- Iš čia išeina kabelis į tiunerį.
Viską atlikus, plokštelė atrodo taip (žr. dešinėje).
Atidesni pastebės, jog kabelio gyslą prilituota ne ten, kur nurodžiau pirma. Išties pradžioje buvo prilituota kaip ir instrukcijoje, tačiau gyslą pasikėlė ir nuplėšė takelį, tad teko prilituoti ties SMD kondensatoriumi.
Antenos stiprintuvas maitinamas per specialų 12 V šaltinį (su lenkiška antena irgi būna).
Nekantravau išbandyti patobulintą logoperiodinę anteną ir buvo smagu pamatyti, jog mano idėja pasiteisino. Dažnį su lietuviškais kanalais rodė žymiai geriau. Dar smagiau buvo tai, jog dabar galėjau matyti visų 4 siųstuvų transliuojamas programas (aišku, tik nekoduotas), nors anksčiau „pagaudavau“ tik 2 siųstuvus.