Elektronika.lt
 2024 m. lapkričio 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Ryšio technika
 - Programinė įranga
 - Operacinės ir tinklai
 - Kompiuterinė įranga
 - Kitos protingos mintys
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 24 d. 15:39
Interneto greitis: kaip suprasti, kokio iš tikrųjų reikia?
Lapkričio 24 d. 11:39
Lietuvos ekranų tendencijos
Lapkričio 23 d. 15:27
„Garmin“ pristato pirmąjį didelio formato nardymo kompiuterį „Descent X50i“
Lapkričio 23 d. 11:37
Išmani vaikystė: ekspertė apžvelgia, kokius įgūdžius ugdo programavimas, robotika ir dirbtinio intelekto naudojimas
Lapkričio 22 d. 17:37
Svečiai gali „pavaišinti“ virusais: kodėl namuose būtinas „Šlepečių Wi-Fi“?
Lapkričio 22 d. 14:36
Didelei daliai vyresnių žmonių skaitmeninės paslaugos – sunkiai prieinamos
Lapkričio 22 d. 11:21
Medžiodami nuolaidas išlikite budrūs: ekspertas pataria, kaip netapti sukčių auka perkant internetu
Lapkričio 22 d. 08:16
Failų bendrinimo technologijos: kaip jos prisitaiko prie augančių šiuolaikinio žmogaus poreikių?
Lapkričio 21 d. 20:39
Asfaltas klojamas, o ryšys stringa: kodėl infrastruktūros spragos stabdo skaitmeninę pažangą Lietuvoje?
Lapkričio 21 d. 18:37
Norite kalbėti vokiškai, itališkai ar kiniškai? „Microsoft Teams“ atnaujinimas pavers jus poliglotu
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Weapons
GTA 6 Characters, GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
Reklama
 Patarimai » Programinė įranga Ankstesnis patarimas | Sekantis patarimas | Dalintis | Spausdinti

Kaip ištrinti „Facebook“, „TikTok“ ir kitas paskyras

Publikuota: 2020-07-09 17:12
Tematika: Programinė įranga
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai
Kaip ištrinti „Facebook“, „TikTok“ ir kitas paskyras

Šiandien vis labiau populiarėja sąmoningas atsitraukimas nuo socialinių tinklų, daugiau dėmesio skiriant gyvam bendravimui ir potyriams. Vis tik norintiems šią informacinę „dietą“ išbandyti, gali kilti sunkumų – kai kurių paskyrų, pavyzdžiui, „Instagram“, pačioje programėlėje ištrinti neįmanoma, tad teks keliauti į naršyklėms skirtą puslapį, o norint paslėpti profilį teks giliai naršyti programų nustatymuose, rašoma pranešime žiniasklaidai. Kaip socialinių tinklų paskyras ištrinti lengviau, pasakoja „Bitės Profai“.

„Augant socialinių tinklų populiarumui vartotojai siekia sužinoti, kaip įstoti į populiariausių socialinių tinklų gerbėjų gretas. Tik retai susimąstoma, kad norint iš jų pasitraukti, tai padaryti nebus taip lengva – dažnai paskyroms galioja deaktyvacijos periodas, painiojamas su tikruoju panaikinimu, o jam reikalingos parinktys neretai paslėptos giliai socialinių tinklų nustatymuose. Vis tik turint konkrečias instrukcijas, paskyras ištrinti gerokai lengviau“, – pasakoja „Bitės Profas“ Karolis Špiliauskas.

„Facebook“: „išjungti“ dar nereiškia „ištrinti“

Norėdami pasitraukti iš šio socialinio tinklo, vartotojai turi du pasirinkimus – paskyrą išjungti arba ją visiškai ištrinti. Šie pasirinkimai dažnai painiojami, tačiau yra visiškai skirtingi.

„Paskyros išjungimas (angl. deactivation) paslepia jūsų paskyrą, tad jos negali rasti nei jūsų „Facebook“ draugai, nei kiti socialinio tinklo vartotojai – atrodo, kad socialiniame tinkle jūsų nėra. Vis tik tai nėra tas pats, kas paskyros ištrynimas (angl. deletion) – jei po paskyros išjungimo prie jos prisijungsite įprastu būdu, ji bus akimirksniu atgaivinta“, – pasakoja K. Špiliauskas.

Norint paslėpti paskyrą, naršyklėms skirtos „Facebook“ versijos dešiniajame viršutiniame kampe spustelėjus meniu rodyklę reikės pasirinkti mygtuką „Nustatymai“ (angl. Settings). Tuomet kairiajame viršutiniame kampe eiti į skyrelį „Jūsų „Facebook“ informacija“ (angl. Your Facebook information), o atsidariusiame lange spustelėti paskutinę parinktį „Išjungimas ir Ištrynimas“ (angl. Deactivation and Deletion). Šalia jos spausti mygtuką „Peržiūrėti“ (angl. Preview).

„Atsidarę „Išjungimo ir Ištrynimo“ (angl. Deactivation and Deletion) puslapį ekrane matysite lentelę su dviem pasirinkimais – „Deactivate account“ (liet. Išjungti paskyrą) ir „Delete account (liet. Ištrinti paskyrą). Priklausomai nuo to, ką norite padaryti, pasirinkite atitinkamą variantą, pažymėdami taškiuką pasirinkimo kairėje. Tuomet spauskite patvirtinimo mygtuką ir sekite instrukcijas ekrane. Paskyros ištrynimas užtruks apie keletą dienų. Per jas bet kada galėsite nutraukti šį procesą – tereikės prisijungti prie savo paskyros ir ja galėsite toliau sėkmingai naudotis“, – pasakoja K. Špiliauskas.

Tiesa, paskyros ištrinti mobiliojoje programėlėje nepavyks – čia galėsite ją tik paslėpti. Norint profilį visiškai panaikinti, teks naudoti naršyklėms skirtą versiją.

„Instagram“: programėlėje paskyros ištrinti neįmanoma

Norintys pailsėti nuo akinančių grožybių ir pavydą keliančių gyvenimo akimirkų „Instagram“ socialiniame tinkle ištrinti paskyrą taip pat gali nesudėtingai. Tik čia laukia nedidelė smulkmena – nors „Instagram“ dažniausiai naršomas telefone, tam skirtoje programėlėje, paskyrą ištrinti įmanoma tik naršyklėms skirtame puslapyje. Čia įvedus savo paskyros slaptažodį, ją bus galima sėkmingai panaikinti.

„Paskyrą galima ne tik ištrinti, bet ir trumpam išjungti – paslėpti jūsų profilį, nuotraukas, komentarus ir laikus (liet. patiktukus, „Patinka“ paspaudimus). Vis tik tai padaryti taip pat galėsite tik kompiuteryje. Paspaudę ant savo nuotraukos, esančios viršutiniame dešiniajame kampe, pateksite į savo paskyrą. Čia spauskite mygtuką „Edit Profile“. Atsidariusio puslapio apačioje spauskite „Temporarily disable my account“, – pasakoja K. Špiliauskas.

„TikTok“: ištrinti neįtikėtinai paprasta

Nors „TikTok“ sparčiai populiarėja visame pasaulyje, jos kūrėjai pasitraukti norinčių vartotojų ilgomis procedūromis neapsunkina – ištrinti „TikTok“ yra stebėtinai nesudėtinga.

„Telefone atsidarę „TikTok“ programėlę, spauskite mygtuką „Me“ apatiniame dešiniame ekrano kampe – taip pateksite į savo profilį. Tuomet viršutiniame dešiniajame kampe spauskite tris taškiukus, o atsidariusiame meniu, pirmąją parinktį, pavadinimu „Manage my account“. Tuomet ekrano apačioje spustelkite „Delete account“ – ekrane iššoks keletą jūsų sprendimą patvirtinti prašančių lentelių. Patvirtinę, kad norite ištrinti savo paskyrą, jos akimirksniu neteksite“, – pasakoja K. Špiliauskas.

„Snapchat“: paprasta kaip du kart du

Šio socialinio tinklo paskyrą ištrinti taip pat nesudėtinga, tačiau kaip ir „Instagram“ atveju – pačioje programėlėje to padaryti nepavyks.

„Keliaukite į naršyklėms skirtą „Accounts Portal“ puslapį. Čia suvedę savo paskyros pavadinimą ir slaptažodį, ją 30-iai dienų išjungsite. Jei per šį laiką prie paskyros neprisijungsite, ji bus ištrinta“, – sako K. Špiliauskas.

„Twitter“: prieš ištrinant išsaugokite informaciją

Amerikoje neįtikėtinai populiarus „Twitter“ Lietuvoje taip ir „neprigijo“ – ne tik kad nėra populiarus, tačiau nesulaukė didelio susidomėjimo. Tiesa, čia paskyras turi tiek kai kurie lietuvių politikai, diplomatai, tiek kiti žinomi žmonės, tačiau reikšmingos įtakos socialinio tinklo populiarumui tai neturi. Tad jei norėsite ištrinti šio socialinio tinklo paskyrą, tą visiškai nesudėtingai galėsite ir padaryti, o turinį – išsisaugoti.

„Programėlėje ar naršyklėms skirtoje versijoje prisijunkite prie „Twitter“ ir keliaukite į paskyros „Settings and Privacy“ nustatymus. Pasirinkę „Account“ skirtuką atsidariusio meniu apačioje rasite mygtuką „Deactivate your account“. Paspaudę jį, būsite paprašyti suvesti savo slaptažodį – kai tai padarysite, jūsų paskyra bus deaktyvuota. Atminkite, kaip ir „Facebook“ atveju tai nereiškia, jog ji bus ištrinta – turėsite 30 dienų, per kurias paskyrą galėsite ir vėl aktyvuoti“, – pasakoja K. Špiliauskas.

Praėjus minėtam 30-ies dienų laikotarpiui, paskyra bus pradėta naikinti – anot produkto kūrėjų, šis procesas gali užtrukti iki kelių savaičių.

Prieš ištrindami paskyrą galite išsisaugoti jos turinį – visus savo tvytus („Twitter“ įrašus) chronologine tvarka.

„Norėdami išsisaugoti įrašus, paskyros nustatymuose, kiek aukščiau nei mygtukas „Deactivate your account“ rasite parinktį „Your Twitter Data“. Paspaudę ją, turėsite suvesti slaptažodį – tuomet galėsite atsisiųsti visą informaciją. Tai taip pat galėsite padaryti tiek naršyklėje, tiek telefono programėlėje“, – pasakoja „Bitės Profas“ K. Špiliauskas.

„LinkedIn“: pasitraukti vos kelių mygtuku paspaudimu

„Į paskyros ištrynimo puslapį patekti galima ir iš „LinkedIn“ paskyros tiek naršyklėje, tiek ir programėlėje – spauskite ant savo nuotraukos, tuomet rinkitės mygtuką „Settings & Privacy“ – taip pateksite į paskyros nustatymus. Pasirinkę kortelę „Account“, puslapio apačioje ieškokite punkto „Closing your LinkedIn account“ ir spauskite šalia jo esantį mygtuką „Change“. Būsite paklausti, kodėl norite palikti socialinį tinklą ir kelių mygtukų paspaudimu tai galėsite sėkmingai padaryti“, – pasakoja K. Špiliauskas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Įvertinimas:  1 2 3 4 5 
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Kaip sukurti vizualiai patrauklią „Instagram“ verslo paskyrą?

„Instagram“ verslo paskyra – tai ne tik gražių nuotraukų rinkinys, bet ir prekės ženklo veidas, atspindintis jo vertybes ir sukuriantis pirmąjį įspūdį. Šiandien konkurencija socialiniuose tinkluose yra itin intensyvi, o pritraukti vartotojų dėmesį darosi vis sunkiau. Norint išsiskirti ir sudominti potencialius klientus, būtina užtikrinti, kad jūsų „Instagram“ paskyra būtų vizualiai patraukli ir vientisa.

Rizikos zona ar galimybės verslui? Kokios grėsmės tyko naudojančių dirbtinį intelektą

Dirbtinis intelektas šiandien – jau neatsiejama kasdienybės dalis ne tik kiekvieno iš mūsų gyvenimuose, bet ir versle. Bet ar kada susimąstėte, kokią kainą mainais už šią pagalbą mokame? O kiek saugūs išlieka mūsų duomenys, kuriuos lengva ranka atiduodame DI įrankiams?

„TikTok“ privatumo nustatymai, kuriuos turite pasikeisti dabar

Siekdama tobulinti savo paslaugas, trumpų vaizdo įrašų platforma taip pat gausiai renka vartotojų asmeninius duomenis. Tačiau ne visi žino, kur ir kaip ši informacija yra naudojama. Ką galite padaryti, kad išsaugotumėte savo privatumą?

2024-10-16 08:25
Susidūrėte su sukčiais ir praradote savo „Gmail“ paskyrą?
2024-09-30 08:37
Keli mažiau žinomi „iOS“ „Mail“ patogumai
2024-09-25 17:03
Kaip pačiam susikurti internetinę svetainę su „WordPress“: išsamus vadovas
2024-09-23 11:49
Ekspertai pataria: taupyti projektuojant – neapsimoka, nes klaidos kainuoja per brangiai
2024-09-18 14:23
Sulaukiate gausybės erzinančių „WhatsApp“ skambučių? Paprastas triukas, kuris garantuos jums ramybę
2024-09-16 08:11
7 „Facebook“ funkcijos, kurias žino tik patys gudriausi vartotojai
2024-09-11 14:45
5 geriausi būdai „supakuoti“ prisiminimus
2024-09-03 18:36
„Snapchat“ – vaikų mėgstamas socialinis tinklas. Ar jis saugus?
2024-07-17 11:35
Kaip teisingai formuoti užklausą „ChatGPT“, kad gautumėte naudingą atsakymą?
2024-06-25 16:29
Jei nespėjote atsidaryti „Shazam“, paniūniuokite patys: nauja funkcija padės lengviau atrasti patinkančią dainą
2024-05-28 14:12
Kaip įjungti „Lossless“ garso formatą „Music“ aplikacijoje „Apple TV“
2024-05-17 11:09
Neseniai kalbėjote su rusakalbiais „Google“ atstovais? Pasitikrinkite, ar neatidavėte savo duomenų sukčiams
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama