Rytų išmintis sako: jei ko nežinai - geriau kartą paklausti ir tuo metu pabūti kvailiu, nei juo likti visą gyvenimą. Žinoma nevisi turi kantrybės patarinėti, todėl naudokites efektyviomis paieškomis interneto lobynuose:
Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.
Per pastaruosius metus smarkiai išaugus sukčiavimo atvejų skaičiui socialinėse platformose, finansų ekspertai įspėja vartotojus būti itin atsargius. Net 62 proc. „Facebook“ naudotojų kas savaitę susiduria su sukčiais – tai didžiausias rodiklis tarp visų socialinių tinklų.
Pastaruoju metu nusikaltėliai skambina tiesiai į mobilųjį telefoną, dažnai imituodami tikrus ar tariamus įmonių ar institucijų numerius. Pokalbio metu tariami specialistai tikina, kad jūsų vardu bandoma paimti paskolą, įsilaužta į jūsų el. paštą ar siekiama perrašyti jūsų telefono numerį. Apgavikai dažnai prisistato policijos, banko ar technologijų įmonių darbuotojais.
Daugeliu atvejų, sukčiai apsimeta bankų ar kitų, įprastai patikimų įstaigų atstovais, todėl dažnai saugumo specialistai rekomenduoja tokius skambučius tiesiog ignoruoti. Visgi, kai kuriais atvejais bankai iš tikrųjų gali kreiptis ir prašyti atsiųsti tam tikrus asmens duomenis, nors tai daro išskirtinais atvejais.