Skaitmeninės transformacijos partneris „Sigli“ ir Belgijos įmonė „Sensotec“ po penkerių sėkmingų metų, pratęsia bendradarbiavimą. Per tą laiką „Sigli“ padėjo „Sensotec“ įgyvendinti keletą projektų, įskaitant dirbtinio intelekto kūrimą ir mokymosi priemonių, skirtų žmonėms su regos ar pažinimo sutrikimais, kūrimą. Šiuo tęstiniu bendradarbiavimu siekiama toliau tobulinti „Sensotec“ dirbtinio intelekto galimybes ir plėsti jo funkcijas.
„Sensotec“ kasdien dirba tobulindami mokymosi priemones žmonėms su regos ar pažinimo sutrikimais. Lietuvos įmonė „Sigli“, žinoma dėl savo patirties skaitmeninės transformacijos ir dirbtinio intelekto srityje, padedėjo „Sensotec“ sukūrti keletą novatoriškų priemonių. Vienas iš reikšmingų projektų yra „Web2Speech“ – dirbtiniu intelektu paremtas naršyklės papildinys, kuris garsiai skaito tinklalapius ir išryškina santraukas. „Sigli“ ir „Sensotec“ sukūrė šį įrankį kartu su kalbos serveriu, žodynu, rašybos tikrintuvu ir paveikslėlių žodynu, kad pagerintų naudotojo patirtį.
Jiems bendradarbiaujant neseniai buvo sukurta intuityvi sąsaja, skirta vaikams ir studentams, turintiems mokymosi sunkumų. Williamas De Prêtre, „Sensotec“ dirbtinio intelekto skyriaus vadovas, greitą ir veiksmingą jų kūrimą sieja su profesine
Thomas Simono, „Sigli“ generalinis direktorius Beniliukso šalyse, mano, kad jų bendros pastangos su „Sensotec“ yra pavyzdys, kaip dirbtinis intelektas gali padaryti visuomenę įtraukesnę. Tobulindami mokymosi procesus, jie siekia padidinti neįgalių studentų sėkmės rodiklius. „Sigli“ vertina, ar dirbtinis intelektas gali būti naudingas įmonei, nagrinėdama duomenų prieinamumą, procesų eigą ir automatizavimo galimybes. Jie taip pat atsižvelgia į duomenų patikimumą, etines gaires ir būsimus reglamentus.
Platus „Sensotec“ ir „Sigli“ bendradarbiavimas žada sustiprinti jų inovacinius gebėjimus, padaryti švietimą ir visuomenę prieinamesnę platesniam mokinių ratui