Skirtinguose regionuose yra populiarūs skirtingi gamintojai, o bene didžiausią pasirinkimą galima rasti Kinijoje. Tačiau šios šalies bendrovės stengiasi neapsiriboti tik vietine rinka ir dažnai plečiasi į kitus regionus – JAV, Azija ar Europa. Tokią strategiją naudoja daugelis didžiųjų kompanijų, o tarp jų - „Oppo“ ir „OnePlus“.
Praėjusiais metais „Oppo“ pasitraukė iš Vokietijos rinkos dėl teisinio ginčo su „Nokia“. Šį kovą pasirodė pranešimų, kuriuose teigiama, kad „Oppo“, o taip pat ir dukterinį bendrovė „OnePlus“, paliks kelias pagrindines rinkas – Prancūziją, Vokietiją, Nyderlandus ir JK.
Ir „Oppo“, ir „OnePlus“ paneigė šį pranešimą, tačiau panašu, kad vis tiek gali kilti problemų. „Frandroid“ apklausė kelis darbuotojus Prancūzijoje, kad išsiaiškintų, kas vyksta. Vienas dirbo „Atmospheres“, „Oppo“ rangovui, kuris tvarko telefonų pardavimą. To asmens teigimu, paslaugų sutartis su „Oppo“ baigiasi birželio 30 dieną.
Ir tai dar ne viskas.
„Oppo“ patvirtino, kad Šanchajuje įsikūrusi jiems priklausanti lustų įmonė „Zeku“ bus uždaryta dėl „neapibrėžtumo pasaulio ekonomikoje ir išmaniųjų telefonų industrijoje“. Lustų projektavimo įmonė buvo atsakinga už „MariSilicon“ serijos lustų, apimančių „MariSilicon X ISP“ ir „MariSilicon Y“ garso lustus, kūrimą.
„Oppo“ savo lustų gamybos verslą įkūrė dar 2019 metais ir sukūrė savo bendruosius procesorius, IPT, modemus, energijos valdymo ir garso lustus. Remiantis spėlionėmis, „Oppo“ į savo lustų kūrimo verslą investavo daugiau nei 1,4 mlrd. dolerių.