Remiantis „DigiTimes“ pranešimu, AMD dabar yra antras pagal dydį TSMC 5 nm litografijos gamybos klientas. Taivane įsikūręs puslaidininkių pramonės apžvalgininkas taip pat praneša, kad AMD yra atsparesnė rinkos svyravimams nei „Intel“, nes per ateinančius kelis mėnesius laukiama asmeninių kompiuterių pramonės nuosmukio.
Manoma, kad artimiausiu metu asmeninių kompiuterių pardavimai smuks net 15 %, tačiau mažesnė rinkos dalis, palyginti su „Intel“, ir tai, kad AMD gali lanksčiai perkelti savo procesorių lustus į įmonių produktus ir taip skatinti serverių procesorių segmento augimą, reiškia, kad bendrovė artimiausiu metu gali lengviau susidoroti su iškilusiomis rinkos paklausos problemomis. Mažesnė rinkos dalis reiškia, kad nuosmukis, palyginti su „Intel“, bus mažiau skausmingas. Ataskaitoje taip pat teigiama, kad AMD gamindama savo procesorius pas TSMC turi galimybę pirmauti gaminio našumo, pateikimo rinkai laiko, išeigos ir tiekimo srityse.
AMD ruošiasi atskleisti du svarbius 5 nm gaminius: „Ryzen 7000“ („Raphael“) serijos stalinių kompiuterių procesorius rugpjūčio 30 d. ir EPYC „Genoa“ serverių procesorius 2022 m. lapkričio mėn. Bendrovė planuoja atnaujinti savo nešiojamųjų kompiuterių procesorių seriją 2023 m. pirmąjį pusmetį, o „Dragon Range“ ir „Phoenix Point“ bus skirti atskiriems nešiojamųjų kompiuterių rinkos segmentams. „Dragon Range“ iš esmės yra „Raphael“ (5 nm lustas + 6 nm cIOD) ant mobiliesiems įrenginiams optimizuotos BGA pakuotės, leidžiantis AMD sutalpinti iki 16 „Zen 4“ branduolių ir pasipriešinti „Intel“ mobiliesiems procesoriams su dideliu branduolių skaičiumi. „Dragon Range“ iGPU bus tik bazinis, nes tikimasi, kad su šiuo procesoriumi bus naudojami diskreti grafika. „Phoenix Point“ yra specialiai sukurtas mobilusis procesorius su iki 8 „Zen 4“ branduolių ir galingu iGPU, pagrįstu RDNA3 architektūra.