Laikraštis „Korea Times“ rašo, kad sprendimas paspartinti LCD panelių gamybos įmonės uždarymą priimtas, kai vartotojų susidomėjimas skystųjų kristalų ekranais mažėja, o pirmenybė teikiama tokioms ekranų technologijoms kaip „Quantum Dot“ ir OLED.
Didelę įtaką tam turėjo ir nuostoliai, patirti dėl mažėjančių LCD kainų. JAV rinkos tyrimų įmonė „Display Supply Chain Consultants“ (DSCC) praneša, kad nuo 2021 m. pabaigos LCD panelių kainų indeksas smuko ir per metus sumažėjo apie 60 %. Kitas veiksnys buvo tai, kad „Samsung Electronics“ – didžiausia „Samsung Display“ produktų pirkėja – sudarė partnerystę su užsienio LCD tiekėjais iš Kinijos ir Taivano. Įtakos turėjo ir pastaraisiais metais vykęs perėjimas nuo LCD prie OLED išmaniuosiuose telefonuose.
Būtent „Samsung Electronics“ 2020 m. paprašė, kad ekranų filialas sustabdytų skystųjų kristalų gamybos verslo uždarymo planus po to, kai smarkiai išaugo LCD panelių kainos, kai piką pasiekė Covid pandemija. Tikimasi, kad LCD padalinio darbuotojai bus perkelti į „Samsung“ QD ir OLED padalinius.