Elektronika.lt
 2025 m. vasario 21 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 21 d. 18:22
Lietuvoje pirmąkart išbandyta kvantinio ryšio technologija, užtikrinsianti nenulaužiamą duomenų perdavimą
Vasario 21 d. 15:47
Ekranų vartojimo problemos prasideda vaikystėje: kaip tėvams kovoti su žalingais vaiko įpročiais?
Vasario 21 d. 12:54
LG pristato naujausias skaitmenines iškabas B2B sektoriams
Vasario 21 d. 09:49
Prieš pasaulinę premjerą „Kia“ atskleidė naujojo PV5 modelio išvaizdą
Vasario 20 d. 19:24
Ekspertai pataria, kaip neužkibti ant internetinių sukčių kabliuko
Vasario 20 d. 16:21
KTU studentė kuria inovatyvų prietaisą žaizdoms gydyti
Vasario 20 d. 13:47
Kaip sprendžiami elektromobilių įkrovimo saugumo iššūkiai?
Vasario 20 d. 09:25
„Sostena“ – oficiali „Lynk & Co“ atstovė Lietuvoje
Vasario 19 d. 20:24
Kada dirbtinis intelektas bejėgis, arba kodėl pirma – duomenys, tada sprendimai?
Vasario 19 d. 17:31
Pristatytos „Huawei FreeBuds Pro 4“ belaidės ausinės
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
KCD2 Mods
Installing KCD 2 Mods, KCD 2 Guides, KCD 2 Cheats
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Characters, GTA 6 News
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Dirbtinio intelekto bendrovę „Satalia“ perka „Wunderman Thompson“

Publikuota: 2021-08-23 17:49
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

„Wunderman Thompson“, Niujorke įsikūrusi 90-yje valstybių veikianti kūrybos, konsultacijų ir technologijų kompanija bei WPP (NYSE: WPP) grupės narė, įsigijo pirmaujančią dirbtiniu intelektu grįstus sprendimus prekybai, telekomunikacijoms ir kitiems verslo sektoriams kuriančią bendrovę „Satalia“. Užbaigus šį sandorį, 40-ies darbuotojų „Satalia“ komanda Lietuvoje taip pat prisijungia prie „Wunderman Thompson“ grupės.

Šis įsigijimas sustiprins „Wunderman Thompson Commerce“ technologijų pasiūlą su duomenimis grindžiamomis įžvalgomis sprendimų priėmimui ir įgyvendinimui. Prisijungdama prie „Wunderman Thompson“, „Satalia“ išplės kompanijos galimybes kurti sėkmingus verslui skirtus skaitmeninius sprendimus.

„Satalia“ yra laikoma viena sparčiausiai augančių Didžiosios Britanijos technologijų kompanijų, naudojanti mašininio mokymosi ir optimizavimo sprendimus savo klientų procesams efektyvinti ir sąnaudoms mažinti. Tarp „Satalia“ klientų yra tokios kompanijos kaip „Tesco“, PwC, BT, DFS ar „Gigaclear“. Šis sandoris, esami „Satalia“ produktai bei įdirbis dirbtinio intelekto srityje leis „Wunderman Thompson“ kurti vertę savo klientams skaitmeninių paslaugų, prekybos ir tiekimo grandinės segmentuose.

„Satalia“ 2008 m. įkūrė generalinis direktorius dr. Daniel Hulme - pasaulyje vertinamas dirbtinio intelekto ekspertas, nuolatinis TEDx ir „Google“ renginių pranešėjas, turintis 20 metų patirties bei magistro ir mokslų daktaro išsilavinimą dirbtinio intelekto srityje Londono UCL universitete. D. Hulme taip pat atlieka oficialius konsultacinius vaidmenis įvairiose verslo ir viešosiose organizacijose.

D. Hulme išliks „Satalia“ vadovu ir kartu taps WPP grupės dirbtinio intelekto vadovu (angl. Chief AI Officer) bei artimai dirbs su WPP grupės technologijų vadovu ir WPP agentūromis vystant dirbtinio intelekto strategiją, tyrimus, etikos klausimus, partnerystes, žmogiškuosius išteklius bei produktus.

„Satalia“ biuruose Londone, Kaune, Atėnuose ir Vienoje šiuo metu dirba daugiau kaip 80 specialistų, vystančių individualius dirbtiniu intelektu grįstus sprendimus, taip pat produktus „Satalia Workforce“ ir „Satalia Logistics“, skirtus atitinkamai darbo grafikų sudarymui ir maršrutų planavimui bei optimizavimui. Bendrovės įrankiai ir produktai, naudojantys pažangias optimizavimo ir maršrutizavimo technologijas, klientams leidžia didinti vartotojų ir darbuotojų pasitenkinimą, pasirinkimus pirkėjams, veiklos efektyvumą bei pelningumą, taip pat mažinti įtaką aplinkai.

„Šis įsigijimas iškart sustiprins „Wunderman Thompson Commerce“ veiklą ir padės išlaikyti elektroninės prekybos ir konsultacijų paslaugų gamintojams bei mažmenininkams lyderių pozicijas. Su savo praktine dirbtinio intelekto patirtimi įvairiose rinkose bei verslo sektoriuose, „Satalia“ atliks esminį vaidmenį kuriant WPP grupės dirbtinio intelekto strategiją ir bus komercijos sprendimų mūsų klientams ašimi“, – sako James Westoby, „Wunderman Thompson Commerce UK“ generalinis direktorius.

„Satalia“ įkurėjas ir generalinis direktorius Dr. Daniel Hulme sako, kad bendrovei šiuo metu yra idealus metas prisijungti prie „Wunderman Thompson Commerce“ ir platesnės WPP šeimos.

„Abi kompanijos yra bendramintės ir turi įspūdingą patirtį kuriant geriausius sprendimus klientams. Tad šis sandoris yra neeilinė galimybė pratęsti ligšiolinę sėkmę taikant aukštąsias technologijas mūsų klientų sudėtingiausių verslo problemų sprendimui. Rinkoms tampant vis labiau skaitmeninėms, visų sektorių verslai aktyviai ieško unikalių dirbtinio intelekto ir optimizavimo sprendimų norėdami įgyti konkurencinį pranašumą. Šie sprendimai ypač aktualūs mažmeninės prekybos bendrovėms, kurioms juos reikia taikyti tiek kasdienės veiklos, tiek rinkodaros ar tiekimo grandinės srityse“, – tvirtina D. Hulme.

„Satalia“ taip pat yra pasaulyje vertinama dirbtinio intelekto saugumo, etikos bei valdysenos ekspertė bei švietėja, organizavusi edukacinę veiklą apie dirbtinio intelekto įtaką verslui ir visuomenei tūkstančiams verslų vadovų daugiau nei 25 šalyse.

Dėl šio sandario į „Wunderman Thompson“ ir WPP grupę įsilieja ir UAB „Satalia Lithuania“, Kaune vienijanti 40 programuotojų, duomenų mokslininkų, projektų vadovų ir kitų specialistų. Pati „Satalia“ į Lietuvą įžengė 2019 m., įsigydama savo ilgametę partnerę, Kauno technologijų įmonę „Data Dog“.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama