Ryšių reguliavimo tarnybos paskelbta 2004 metų ataskaita liudija „Omnitel“ tapus Lietuvos mobiliojo interneto rinkos lydere.
„Omnitel“, metų pabaigoje turėdama 140 tūkst. mobiliojo interneto abonentų, pagal RRT paskelbtus duomenis, turi per 41 proc. šalies mobiliojo interneto vartotojų rinkos. Metų pabaigoje mobiliuoju internetu Lietuvoje naudojosi 339,6 tūkst. abonentų.
Be to, „Omnitel“, turėdama 28,9 proc. rinkos, pagal abonentų skaičių yra ir bendros Lietuvos interneto rinkos lyderė.
„Omnitel“ rinkodaros direktoriaus Giedriaus Makausko teigimu, tokiam sparčiam „Omnitel“ mobiliojo interneto paslaugų vartojimo augimui lemiamą postūmį davė nauja paslauga „Omni Connect“, pradėta teikti praėjusių metų rudenį.
„Naujausi duomenys liudija itin didelį rinkos poreikį mobiliajam internetui – per metus vartotojų skaičius išaugo beveik 6 kartus.
„Omnitel“, numačiusi šią ateities tendenciją, 2004 spali pateikė rinkai unikalų paslaugų paketą „Omni Connect“. Tai darbui už biuro ribų skirtas paslaugų ir priemonių rinkinys, leidžiantis praktiškai iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu bevieliu ryšiu jungtis prie interneto ar įmonės tinklo. Vien per paskutinį 2004 metų ketvirtį mūsų bendrovės mobiliojo interneto paslaugos vartotojų skaičius užaugo daugiau nei 100 proc.“, – tokį staigų mobiliojo interneto šuolį vertino G.Makauskas.
Jo teigimu, sėkmę lėmė paprastas, vartotojui itin patrauklus ir patogus sprendimas - „Omni Connect“, kuris leidžia vartotojui nebesigilinti į technologinius aspektus, nes duomenys perduodami didžiausiu buvimo vietoje įmanomu greičiu.
Pasak G. Makausko,šiandienos rezultatai ir tendencijos liudija, kad ateitis priklauso mobiliajam internetui. Laikydamasi savo nuostatos – teikti klientams paprastas ir lengvai naudojamas paslaugas – „Omnitel“ sparčiai užėmė mobiliojo interneto rinkos lyderės pozicijas ir tikisi jų nebeužleisti.
Bendrovė teigia, kad mobilusis internetas bus pasiekiamas iš kiekvieno telefono ir nešiojamojo kompiuterio. „Omnitel“ abonentui tai bus itin nesudėtinga padaryti, nes paslaugos kuriamos taip, kad jų naudojimas nereikalautų nei papildomų žinių ir technologijų išmanymo, nei sudėtingų diegimo darbų.