Elektronika.lt
 2025 m. kovo 11 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Kovo 11 d. 16:15
Prieš perkant telefono stikliuką ar plėvelę
Kovo 10 d. 17:50
Kaip pasikeis jūsų smegenys, kai vos 3 dienoms atsisakysite išmaniojo telefono
Kovo 10 d. 14:43
Ką daryti jei „iPhone“ nematote pranešimų apie gautas žinutes
Kovo 10 d. 11:23
Paskutinieji be interneto, pirmieji – soc. tinkluose: kuo ypatinga „Xennials“ karta?
Kovo 10 d. 08:27
„Mercedes-Benz“ ruošia elektrinę GLC versiją: sėkmingai pasirodė bandymuose ekstremaliomis sąlygomis
Kovo 9 d. 13:48
Pirmasis naujosios „Kia“ strategijos atstovas Baltijos šalyse debiutuos šį rudenį
Kovo 8 d. 13:18
Investicijos į mažai taršų transportą – pernelyg brangios? Ne visada
Kovo 7 d. 20:26
Dirbtinis intelektas, elektrifikavimas ir tvarumas buitinėje elektronikoje
Kovo 7 d. 17:19
„Xiaomi“ pristato naujausias inovacijas: skatina išmanesnį, stilingesnį ir sujungtą gyvenimą
Kovo 7 d. 14:27
Elektroninės komercijos augime – pozityvūs ženklai iš Lietuvos
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
KCD2 Mods
Installing KCD 2 Mods, KCD 2 Guides, KCD 2 Cheats
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Characters, GTA 6 News
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Sąskaitų finansuotoja „SME Finance“ pritraukė dar 2 milijonus eurų

Publikuota: 2018-02-22 10:20
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Didžiausia Lietuvoje smulkaus ir vidutinio verslo nebankinio finansavimo įmonė „SME Finance“ praneša pritraukusi dar 2 milijonus eurų investicijų ir padidino valdomą paskolų portfelį iki 7 mln. Šiemet įmonė planuoja išauginti portfelį iki 15–20 mln. eurų ir jau netrukus pradėti teikti naujas paslaugas.

„Lietuvoje matome didžiulį poreikį smulkaus ir vidutinio verslo sąskaitų finansavimui, kuris įmonėms leidžia augti gerokai sparčiau, – komentuoja Mindaugas Mikalajūnas, „SME Finance“ direktorius. – Pritraukdami investuotojų, plečiame mūsų galimybes labai palankiomis sąlygomis finansuoti verslą Lietuvoje ir taip pat plėsti kitų paslaugų pasiūlą.“

Kaip pasakoja M. Mikalajūnas, pastaraisiais metais sąskaitų finansavimo paslauga tarp smulkių ir vidutinių įmonių sparčiai išpopuliarėjo. Ją, kaip alternatyvą tradicinei bankų teikiamai faktoringo paslaugai, verslo įmonės pasirenka dėl lanksčių finansavimo sąlygų ir itin greito ir paprasto finansavimo proceso. Sąskaitų finansuotojai siūlo įmonėms finansuoti klientams išrašytas sąskaitas ir nedelsiant gauti lėšas, mokant minimalias palūkanas ir nelaukiant, kol klientas atsiskaitys su įmone.

Lietuvoje „SME Finance“ yra daugiausia obligacijų forma investicijų pritraukusi faktoringo įmonė. Iki 7 mln. eurų padidėjęs paskolų portfelis leis auginti klientų skaičių ir finansuojamų sąskaitų sumas dar konkurencingesnėmis sąlygomis. Tarp nebankinio finansavimo įmonių „SME Finance“ išsiskiria plačiausiu sąskaitų finansavimo paslaugų pasirinkimu. Kartu su labiau žinomais vietiniu ir eksporto faktoringu, įmonė taip pat teikia uždaro, surinkimo, atsargų, mokesčių, atvirkščio ir kitas faktoringo paslaugas. Netrukus šis sąrašas pasipildys nauja paslauga verslui.

Įmonės klientų analizė rodo, kad aktyviausiai sąskaitų finansavimo paslaugomis naudojasi prekybos įmonės. Jos sudaro trečdalį visų klientų. Faktoringas taip pat paklausus tarp transporto ir gamybos bendrovių, atitinkamai sudarančių klientų portfelyje 20 ir 15 proc. Kaip pastebi M. Mikalajūnas, didžiausią poreikį sąskaitų finansavimui rodo eksportuojančios bendrovės, plečiančios veiklą ir ieškančios naujų rinkų užsienyje. „Net pusė mūsų įmonės teikiamo finansavimo sudaro būtent eksporto faktoringas, – pastebi įmonės vadovas. – Šią paslaugą Lietuvoje galime teikti išskirtinėmis sąlygomis, nes vieninteliai Lietuvoje bendradarbiaujame su pasauline prekinio kredito draudimo bendrove „Coface“.

Prieš keletą dienų „SME Finance“ pradėjo bendradarbiauti su atvira pirkimų platforma „DealLink“. Tai smarkiai išplečia smulkių ir vidutinių įmonių galimybes dalyvauti viešuosiuose konkursuose ir iš karto gauti sąskaitų finansavimo pasiūlymą iš „SME Finance“. Kaip prognozuoja M. Mikalajūnas, išplėtus nedidelių įmonių galimybes palankesnėmis sąlygomis tiekti produkciją Lietuvoje ir užsienyje, ženkliai augs ir poreikis įvairioms sąskaitų finansavimo paslaugoms. Strateginės partnerystės su „Coface“ ir „DealLink“ sparčiai didina klientų ratą ir faktoringo poreikį, tuo pačiu padeda pritraukti vis naujų investicijų. Iki šių metų pabaigos planuojama, kad „SME Finance“ turimas paskolų portfelis augs daugiau nei dvigubai, iki 15–20 mln. eurų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
2 mln. eurų obligacijų emisijos paklausa viršijo pasiūlą: „Inbalance grid“ plečia greitojo įkrovimo tinklą

Lietuvos elektromobilių įkrovimo infrastruktūros lyderė „Inbalance grid“ sėkmingai pritraukė 2 mln. eurų platindama obligacijas. Investicijos bus skirtos 52 greitojo įkrovimo taškų įrengimui 13-oje strategiškai svarbių Lietuvos vietų.

2025 m. kovas
2025-03-11 19:26
Tris dienas pasigaminome daugiau elektros nei suvartojome
2025-03-10 15:43
Tyrimas parodė DI potencialą Lietuvoje: 23 tūkst. naujų darbo vietų ir kasmet po 1,4 mlrd. Eur didėjantis šalies BVP
2025-03-10 12:27
Vasarį fiksuotas didmeninės elektros energijos kainos šuolis
2025-03-09 19:26
UAB „Topo Grupei“ inicijuojamas restruktūrizavimas
2025-03-06 18:02
„Surfshark“ vėl pateko į „Financial Times“ 1000 sparčiausiai augančių Europos įmonių reitingą
2025-03-06 12:35
Kovo pradžioje elektros kainos biržoje krenta, o fiksuotos kainos planų vidutiniai tarifai padidėjo
2025-03-05 07:04
„Spotify“ vadovas pažėrė kritikos „Apple“: sako, kad bendrovė nesilaiko Europoje galiojančių reikalavimų
2025-03-04 18:32
Dar viena galimybė gyventojams: parama saulės elektrinėms iš nutolusių parkų
2025-03-04 10:21
Gėdingas sprendimas: uždaroma du pasaulinius karus išgyvenusi automobilių gamykla
2025-03-04 09:46
„Elektrum Lietuva“ per praėjusius metus į atsinaujinančios energetikos projektus investavo apie 108 mln. eurų
2025-03-03 21:09
Vasarį grįžus žiemai – grįžo ir aukštos elektros kainos, bet pavasaris nuteikia optimistiškai
2025-03-03 18:44
Pirmoje praėjusios savaitės pusėje išliko didelis elektros suvartojimas
2025-03-03 15:12
„SES“ apyvarta pernai viršijo 2 mlrd. eurų
2025-03-03 12:34
Rinkos senbuviai padės įgyvendinti žaliosios energetikos projektus
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
FS25 Mods, FS25 Tractors, FS25 Maps
fs25mods.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama