Elektronika.lt
 2025 m. balandžio 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Balandžio 22 d. 17:20
Atostogos svetur: dažna klaida, dėl kurios permokate atsiskaitydami kortele
Balandžio 22 d. 14:44
DI kameros jau mato net ant kelių padėtus telefonus: kaip vairuotojams išmokti atsiplėšti nuo išmaniojo?
Balandžio 22 d. 11:14
Telefonas dingo, bet panikuoti neverta – ekspertas pataria, ką daryti
Balandžio 22 d. 08:12
Pasaulio ekonomikos forumas: talentų trūkumą Lietuvoje spręs perkvalifikavimas ir automatizacija
Balandžio 21 d. 16:54
Pažangūs sprendimai Turto banko pastatuose: sutaupyta 182 tūkst. eurų, automatizuotų sistemų sulauks dar daugiau objektų
Balandžio 21 d. 10:40
30–ąjį kartą „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „Balttechnika“ – susitikimas su garsiausiais pasaulio inžinerijos gamintojais
Balandžio 20 d. 16:22
Birštonas pristato mobiliąją programėlę gyventojams: dešimtys nuolaidų ir kurorto informacija telefone
Balandžio 20 d. 10:12
KTU aviacijos inžinerijos ekspertai: kokios yra tikrosios lėktuvų katastrofų priežastys?
Balandžio 19 d. 16:13
Ką daryti, kad telefonas nesijungtų prie kitos šalies tinklo
Balandžio 19 d. 10:50
Paaiškino, kokių pokyčių elektros kainoms gyventojams atneša didėjanti gamyba iš atsinaujinančių energijos išteklių
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Alna“ taps uždarąja akcine bendrove

Publikuota: 2006-10-26 14:23
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Alna, AB

AB „Alna“, valdanti „Alnos“ IT įmonių grupės bendroves Baltijos šalyse ir Lenkijoje, lapkričio mėnesį pakeis juridinį statusą ir taps uždarąja akcine bendrove.

„UAB statuso pasirinkimas leis greičiau, lanksčiau ir paprasčiau priimti sprendimus, o tai labai svarbu įgyvendinant mūsų investicinius planus. Steigėjų ir darbuotojų valdomai bendrovei, tokiai kaip „Alna“, UAB statusas yra natūralus, efektyvesnę veiklą užtikrinantis pasirinkimas.“, - sakė Valentinas Milaknis, „Alnos“ akcininkas ir valdybos pirmininkas.

Didžiausi „Alnos“ akcininkai – Milaknių šeima, pagal akcininkų sutartį kartu valdanti 98 proc. bendrovės akcijų. Tarp „Alnos“ akcininkų taip pat yra IT konsultacijų ir paslaugų įmonės „Alna Intelligence“ direktorius Kazimieras Tonkūnas, individualių programinių sprendimų bendrovei „Alna Software“ vadovaujantis Artūras Gruodis ir „Alnos“ inovacijų ir plėtros direktorius Gediminas Mikaliūnas, įsigiję akcijų pagal ilgalaikę bendrovės vadovų motyvavimo programą.

„Alnos“ įmonių grupės veikla ir strateginės kryptys nesikeis. „Didžiausią dėmesį skirsime informacinėms technologijoms, investuosime į verslo plėtrą. Šiuo metų kokybiškų IT konsultacijų, sprendimų ir paslaugų rinka Lietuvoje ir kaimyninėse valstybėse sparčiai auga, šios tendencijos nesikeis ir ateityje. Konkuruosime ne tiktai Baltijos šalių rinkoje, bet ir kitose valstybėse“, - sakė V. Milaknis. Pastaraisiais metais „Alna“ įsigijo bendroves Latvijoje ir Estijoje, įsteigė bendrovę Lenkijoje.

„Alnos“ įmonių grupės apyvarta šių metų pirmą pusmetį siekė 58,5 mln. litų ir buvo 5 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Prognozuojama, kad šiais metais grupės apyvarta iš viso sudarys daugiau kaip 169 mln. litų, o bendrasis pelnas sieks beveik 65 mln. litų ir bus 47% proc. didesnis nei pernai tuo pačiu laikotarpiu.

„Alnoje“ nuo 1999 m. įdiegta kokybės valdymo sistemą ISO 9001:2000, kurios sertifikatas buvo atnaujintas praėjusiais metais, o tarptautinis „Alnos“ įmonių grupės finansinis auditas atliekamas kasmet nuo 1995 metų. „Alnos“ veikla bus sertifikuojama bei audituojama ir ateityje.

1998 m. „Alna“ tapo pirmąja Lietuvos IT bendrove, savo veiklai pasirinkusia AB statusą. Tai tapo vienu veiksnių, leidusių į „Alną“ pritraukti Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (EBRD) investicijų. „2004-ųjų pabaigoje mes išpirkome EBRD priklausiusias akcijas, todėl AB statusas nebėra naudingiausias mūsų verslui“, - sakė jis.

Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankui skirtingu metu priklausė nuo 10,4 iki beveik 15 proc. „Alnos“ akcijų. 1991 m. įsteigtas bankas, siekiantis paskatinti ir paspartinti ekonomines reformas Vidurio ir Rytų Europos valstybėse, Lietuvos ekonomikoje buvo ypač aktyvus iki šalies įstojimo į ES.

Steigėjų ir darbuotojų valdomos bendrovės akcijomis nebuvo prekiaujama vertybinių popierių biržoje.

Pagrindinės „Alnos“ įmonių grupės bendrovės yra Lietuvoje ir Latvijoje veikianti IT konsultacijų ir paslaugų įmonė „Alna Intelligence“, individualių programinių sprendimų kūrėja „Alna Software“ ir verslo valdymo sprendimų kūrėja ir diegėja „Alna Business Solutions“, kurios valdomos įmonės veikia Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje. Šiuo metu visoje „Alnos“ grupėje dirba daugiau kaip 600 specialistų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama