Vienintelis internetinis žurnalas pandoms – „Bored Panda“ jungiasi prie „Vilnius Tech Park“ bendruomenės. „Bored Panda“ – lietuviškas startuolis, kuris pradėjęs veiklą 2009 metais, užkariavo internetą kūrybiškais pranešimais, nuotraukomis ir straipsniais anglų bei ispanų kalbomis.
„Bored Panda“ buvo sukurta, kai jos įkūrėjas, Tomas Banišauskas, nusprendė rašyti tik apie įdomius dalykus. Jo sukurta platforma leidžia kūrėjams ir menininkams patiems dalintis savo darbais. Per septynerius metus „Bored Panda“ surinko 4 milijonus sekėjų „Facebook“, o patį portalą kiekvieną mėnesį aplanko daugiau negu 25 milijonai unikalių lankytojų.
Pradžioje Tomas rašė apie kitų žmonių sėkmės istorijas, iš kurių pačios įsimintiniausios buvo dvi: istorija apie vieną raudoną segtuką, kurį žmogus sugebėjo iškeisti į namą, kita – apie Milliondollarhomepage.com - studentą, sukūrusį paprastą svetainę, kurioje pardavinėjo vieną pikselį už vieną dolerį ir, pardavęs milijoną pikselių, uždirbo milijoną dolerių. Būtent tokios istorijos ir įkvėpė Tomą sukurti „Bored Panda“.
„Kartais mes patys randame įdomius menininkus ir kviečiam juos publikuotis mūsų platformoje. Kiti patys suranda mus ir dėl to, kad „Bored Panda“ gali publikuotis visi, jie patys įkelia savo darbus į žurnalą. Būtent tai ir yra pagrindinė platformos idėja – vieta, kur kūrybingi žmonės gali įkelti savo darbus ir tapti populiariais“, – teigia T. Banišauskas.
Kūrybiškumas yra pagrindinė „Bored Panda“ filosofija, būtent todėl, pasak T. Banišausko, buvimas tarp žmonių, kurie taip pat kuria naujas technologijas ir inovacijas, idealiai tinka „Bored Panda“ komandai.
„Su susidomėjimu stebėjau „Bored Panda“ kelią ir tikrai labai vertinu tai, kad „Bored Panda“ sugebėjo tapti vienu iš populiariausių savo kategorijos portalų tarptautiniu mastu. Todėl neabejoju, kad „Bored Panda“ komanda turi daug patirties, kuria jie galėtų pasidalinti su kitais mūsų bendruomenės nariais, kaip sukurti tikrą virusinį produktą“, – įsitikinęs Darius Žakaitis, „Vilnius Tech Park“ direktorius.
Prieš dvi savaitės oficialiai duris atvėręs „Vilnius Tech Park“ po vienu stogu vienija rizikos kapitalo fondus, akceleratorių, inkubatorių, įvairaus lygio startuolius, bendradarbystės erdvę „Teo Omnitel HUB“, bistro ir erdves renginiams. Parke įsikūrę startuoliai taip pat gali naudotis išskirtiniais parko partnerių pasiūlymais verslo paslaugoms bei tarptautiniu tinklu. Dar iki oficialaus atidarymo jau buvo išnuomota apie 90 proc. daugiau nei 9000 kv. m parko pastatų.