Vienas iš „AMD“ vadovų, Raja Koduri teigė, kad įmonė pasiruošusi gaminti grafikos procesorius, kurie būtų paremti „Radeon“ produktų linija, mobiliems įrenginiams. Tačiau gamyba prasidėtų tik esant tam tikroms sąlygoms, pavyzdžiui sudarius partnerystės ar licencijos sutartį.
Šiuo metu „AMD“ gamina grafikos procesorius kompiuteriams ir specializuotiems įrenginiams. „AMD“ pardavė padalinį, kuris gamino grafikos procesorius mobiliems įrenginiams 2009-ais, „Qualcomm“ bendrovei.
2015-ais „AMD“ pardavė daugiau nei 50 milijonų mikroschemų, kurios buvo pagamintos pagal užsaykmą. „Microsoft Xbox One“ ir „Sony Playstation 4“ žaidimų konsolės, taip pat naudoja pagal užsakymą pagamintas „AMD“ mikroschemas. Įmonei, tokių mikroschemų gamyba atneša didžiulį pelną.
Grafikos procesoriai gali sunaudoti gana daug energijos ir taip sumažinti nešiojamų įrenginių baterijos gyvavimo laikotarpį. „Tirias Research“ analitikas, Jim McGregor, teigė, kad „AMD“ grafikos procesoriai gali turėti mažesnius branduolius ir būti patobulinti taip, kad eikvotų mažiau energijos.
Mobilių įrenginių grafikos procesorių rinkoje įsitvirtinti gali būti sudėtinga, kaip, tai parodė „Nvidia“. Jos grafikos procesoriai, nors ir buvo galingi, tačiau eikvojo per daug energijos, kad būtų tinkami mobiliems įrenginiams. „Nvidia Tegra“ mikroschemos, kurios turi centrinį ir grafikos procesorius dabar naudojamos vos keletoje įrenginių.
Šiuo metu šioje rinkoje karaliauja „Imagination“, kurios grafikos procesorius naudoja „Apple iPhone“, „iPad“ bei „ARM“, su „Mali“ procesoriais, kurie montuojami į „Samsung Galaxy“ serijos įrenginius.
Vartotojai apsvarstytų naudojimąsi įrenginiais, kurie turėtų „AMD“ grafikos procesorius, jei šie būtų pažangesni, nei konkurentų gaminiai. Kitu atveju „AMD“ sprendimas palaukti pasiūlymo bendradarbiauti ar suteikti licenciją yra protingiausias, teigė Jim McGregor.