Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/verslas/44682/susilankstantis-telefonas-paperfold-gavo-tris-e-ink-ekranus/spausdinti

Susilankstantis telefonas „PaperFold“ gavo tris „E-Ink“ ekranus

Publikuota: 2014-05-06 16:10
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©FACEIT.LT
Inf. šaltinis: FACEIT.LT

Išmaniųjų telefonų rinkos augimas, gamintojų nelaimei, pradeda lėtėti. Tai verčia kūrėjus imtis netradicinių projektų, tokių kaip moduliniai telefonai. Dar vienu netradicinių mobilių įrenginių pavyzdžiu gali tapti „Human Media Lab“ projektas.

Tris vartomus jutiklinius ekranus turintis modelis „PaperFold“ turi keletą naudojimo scenarijų. Pavyzdžiui, jis puikiai tiks nuotraukų peržiūrai – fotografijos matomos tarsi albume. Pirmame ekrane rodomas fragmentas, antrame – pilno dydžio, tuo tarpu trečiasis ekranas gali suteikti papildomą informaciją bei galimus nuotraukos apdorojimo instrumentus.

Kitas „PaperFold“ naudojimo scenarijus – tai ultramobilus nešiojamas kompiuteris. Šiuo atveju antras jutiklinis ekranas naudojamas kaip klaviatūra. Taip pat galima atvaizduoti kartografinius duomenis, naudojant visus tris ekranus.

Šiuo metu nėra duomenų, ar šis prototipas pasirodys kaip komercinis produktas ir kada tai įvyks, taigi „PaperFold“ turėtų būti vertinamas kaip vienas iš mobilių įrenginių vystymosi scenarijų.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!