Vien tik per 2013 m. kompanijos „ARM Holdings“ partneriai išleido 10 mlrd. mikroschemų su ARM skaičiavimų branduoliais (beje, branduolių kiekis nebuvo skaičiuojamas). Per visą britų kompanijos gyvavimo istoriją, skaičiuojant nuo 1991 m., buvo išleista daugiau nei 50 mlrd. skirtingų mikroschemų.
Daugiausia ARM architektūros sprendimų, žinoma, buvo išleista, prasidėjus taip vadinamai „Post-PC“ erai, kai smarkiai išpopuliarėjo išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai. Konkretesne statistika pasidalino puslapis „AnandTech“.
Didžioji dalis ARM mikroschemų pardavimų tenka mobiliam sektoriui. Tai yra ne tik skaičiavimų branduoliai, bet ir modemams bei valdikliams skirti sprendimai. Mažiausiai ARM mikroschemų parduota namų sektoriuje, kuri atstovauja TV priedėliai ir kita „negudri“ elektronika.
Daugumą mikroschemų – 37,5 mlrd. iš 50 mlrd. – „ARM Holdings“ partneriai išleido per paskutiniu penkerius metus – nuo 2009 iki 2013 m., o tai sutampa su mobilių įrenginių populiarumo bumu.
Du trečdalius visų mikroschemų sudaro seni branduoliai – ARM7 ir ARM9. Architektūra ARM11, kuri buvo naudojama pirmuosiuose „iPhone“, žymesnį pėdsaką paliko namų elektronikos įrenginiuose, tuo tarpu mobilių įrenginių segmente labiausiai reiškė „Cortex-A“ sprendimai. „Cortex-R“ architektūra savo potencialą atskleidė tinklo įrangoje (maršrutizatoriai ir prieigos taškai), taip pat duomenų saugojimo sistemose (RAID valdikliai).
Sprendimų su ARM7 ir ARM9 architektūra populiarumas pradėjo augti po 2011 m. Juos pakeisti atvykęs „Cortex-M“ pasižymėjo didžiausiais augimo tempais per visą kompanijos „ARM Holdings“ istoriją. 2011 m. pasirodę „Cortex-A“ pasiūlė vis didėjantį produktyvumo lygį, ir kūrėjus tai labai sužavėjo, nors teko tam tikra dalimi aukoti energijos suvartojimo lygį.
Beje, 2012 m. ARM buvo pareiškusi, kad „Cortex-A“ branduolius turintys sprendimai savo tiekimo apimtimis aplenkė „Intel“ mikroschemas su x86 architektūra. Aišku, nereikia pamiršti, kad vidutinė „Intel“ procesoriaus kaina yra didesnė nei ARM mikroschemų, tačiau būtent kaina užtikrino ARM sprendimų tiekimo masiškumą.