Lapkričio mėnesį Bostonas tapo pirmuoju skaitmeniniu miestu Jungtinėse Amerikos valstijose. Vieni iš pagrindinių aspektų lėmę Bostono valstybinių institucijų perėjimą į „Google Apps“ – galimos naudos įvertinimas, naudojant pažangiausias ir efektyviausias technologijas bei miesto gyventojų pastangos visą reikiamiausią informaciją pasiekti tiek telefonu, tiek pasitelkus socialines medijas.
Kaip technologijų miestas, Bostonas visada ieško geriausių IT sprendimų, kurie padeda miesto vyriausybei efektyviau diegti naujoves bei teikti pažangesnes paslaugas savo piliečiams. 76000 elektroninio pašto paskyrų, daugiausia „Microsoft Exchange“, perkėltos į „Google Apps“ „debesis“. Ne tik visi Bostono miesto departamentai, įskaitant ir Bostono policiją, bet ir kiekvienas mokytojas ir daugiau nei 50000 valstybinių mokyklų studentų jau turi savo individualią „Google Apps“ paskyrą.
Nauja „debesų“ ryšio sistema yra didelis pokytis lyginant su turėta senąja. Įvairios miesto agentūros dirbo kartu, norėdamos tinkamai valdyti el. pašto sistemas, o dėl šios priežasties didžiausia išteklių dalis tekdavo el. pašto paskyrų administravimui ir struktūrų palaikymui. Taipogi šis technologinių programų atnaujinimas labiausiai buvo reikalingas miesto valstybinėms mokykloms, kurios dirbdavo skirtingo technologinio lygio sąlygojamose aplinkose.
Įvertinus miesto komunikavimo ir bendradarbiavimo infrastruktūrą, buvo nuspręsta, kad „debesų“ sistema bus ekonomiškiausias ir tinkamiausias pasirinkimas, padėsiantis patenkinti miesto poreikius ateityje. 2013 metais, po ilgų peržiūrų rinkoje, miestas pradėjo išsamų galimų variantų peržiūrėjimo procesą, kurio metu buvo sulaukta pasiūlymų iš įvairių organizacijų, įskaitant „Microsoft“ ir „Google“. Atrankos komisija, kurią sudarė IT specialistai, Bostono policijos bei viešųjų mokyklų atstovai, buvo atsakinga už 10-ies pasiūlymų įvertinimus, paremtus kaina ir techninėmis savybėmis. Komisija vienbalsiai pasirinko „Google Apps“ siūlomą paketą, kuris užtikrino visų miesto poreikių patenkinimą ir duomenų saugumą „debesyse“.