Kompanija „Qualcomm“ iš pradžių bandė visus įtikinti, kad „Apple“ 64 bitų procesoriaus pasirodymas yra labai ankstyvas, taigi iš jo naudos yra labai mažai. Po kurio laiko tai pasakęs „Qualcomm“ viceprezidentas netikėtai paliko savo postą, o „Qualcomm“ pradėjo kalbėti apie tokių procesorių naudą.
Kartu pradėta dirbti 64 bitų procesorių srityje. Visai neseniai buvo pristatyta „SoC“ mikroschema „Snapdragon 410“, tačiau pastaroji serijiniuose išmaniuosiuose telefonuose debiutuos ne anksčiau kaip 2014 m. rudenį.
Informuoti šaltiniai, kurie remiasi norėjusiais likti nežinomais „Qualcomm“ atstovais, praneša, jog „Apple A7“ su 64 bitų instrukcijų palaikymu pasirodymas daugeliui šios rinkos žaidėjų tapo dideliu netikėtumu. Tarp nuskambėjusių metaforų nuskambėjo netgi frazė „smūgis žemiau juostos“.
Esant dabartinėms sąlygoms, 64 bitų procesorių pasirodymas produktyvumo lygio neįtakos, tačiau šio skaičiaus magija, verčianti aikčioti galybę vartotojų, savo atsakymus privertė pateikti ir kitus mobilios rinkos dalyvius.
Anoniminis kompanijos „Qualcomm“ atstovas pripažino, jog kompanija ir anksčiau galvojo apie 64 bitų procesorius, tačiau atitinkamo „Apple“ produkto pasirodymas privertė skubos tvarka pasirodyti ir šiame segmente.
Visa mobilių įrenginių pramonė praktiškai pasidavė panikai. „Samsung“ taip pat paskubėjo pareikšti, jog dirba prie 64 bitų procesorių, tačiau išmaniųjų telefonų su tokiomis mikroschemomis pasirodymo laukiama ne anksčiau kaip 2014 metų pavasarį (ar net dar vėliau).