Kompanijoje „Intel“ oficialiai pasikeitė vadovybė: Paulas Otellinis savo generalinio direktoriaus postą užleido kitam kompanijos senbuviui Brianui Krzanichui, tuo tarpu kompanijos prezidento postas teko Renee James. Abu anksčiau užėmė žemesnio rango postus. Naujas generalinis direktorius prieš investuotojų ir akcininkų auditoriją išvardino visus svarbiausius Paulo Otellinio nuopelnus, o taip pat įteikė dovaną – 300 mm dydžio silicio plokštelę su visų „Intel“ direktorių valdybos narių parašais.
Puslapis „Computerworld“ praneša, kad naujasis „Intel“ vadovas Brianas Krzanichas savo kalboje iš karto pripažino, kad iki šiol nepakankamai greitai jo kompanija progresavo mobilių procesorių segmente, tačiau turimi resursai tai leidžia daryti greičiau. Net dabartinė situacija mobilioje rinkoje kompanijai „Intel“ yra patenkinama, matyt, buvo turėtų galvoje neseniai pristatytą 22 nm platformą „Intel Silvermont“.
Briano Krzanicho teigimu, tai bus vienas iš didžiausių „Intel“ proveržių procesorių architektūrų srityje. Ar reikia stebėtis tuo, kad pasakojimas apie „Silvermont“ architektūrą labai sužavėjo akcininkus ir investuotojus, nors pirmieji produktai su progresyvia mobilia „Intel“ platforma pasirodys tik 2013 metų pabaigoje. Planšetiniams kompiuteriams bus skirta „Bay Trail“ platforma, tuo tarpu išmanieji telefonai pajus „Silvermont“ jėgą tik po „Merrifield“ procesorių pasirodymo 2014 metų pirmoje pusėje.
Svarbiu plėtros žingsniu Brianas Krzanichas laiko „Intel“ pasiruošimą aprūpinti „Atom“ procesorius 4G LTE mobiliojo ryšio tinklų palaikymu. Atitinkami integruoti sprendimai pasirodys dar 2013 metais. Palyginimui: kompanija „nVidia“ taip skubėjo pateikti rinkai procesorių „Tegra 4i“ su integruotu modemu, kad dėl to pusmečiui atidėjo „Tegra 4“ procesorių pasirodymą (pastarieji turi debiutuoti planšetiniuose kompiuteriuose).
„Intel“ finansų direktorės Stacy Smith teigimu, mūsų dienomis rinkos tendencijas nustato vartotojai, o ne korporacijos. Viskas keičiasi labai greitai, ir šių pokyčių vektorius nustato vartotojišką paklausą. Kompanija „Intel“ susikoncentruos ne tik ties energetiškai efektyvių procesorių gamyba, tačiau kartu daug dėmesio skirs ir informaciniam saugumui bei įrenginių galimybei sąveikauti vienas su kitu.