Skambučių centrui skambinantis klientas, vidutiniškai per 20 sekundžių nesulaukęs atsiliepiančio konsultanto, pradeda jausti diskomfortą, rodo bendrovės „Bitė Lietuva“ apklausos duomenys. Savo skambučių centrą turinti bendrovė skaičiuoja, jog vidutinė vartotojo laukimo trukmė iki sujungimo su konsultantu „Bitėje“ siekia 9 sekundes.
„Didžiausias mūsų prioritetas, kad vartotojams nekiltų jokių klausimų ar problemų. Bet jei jų atsiranda, pasirūpinome, kad per mažiau nei 20 sekundžių vartotojai galėtų pabendrauti su gyvu žmogumi, o ne automatiniu atsakikliu. Atsiliepęs žmogus yra „Bitės“ darbuotojas, o ne asmuo iš įmonės, teikiančios klientų aptarnavimo paslaugas, todėl jis turi kvalifikaciją ir teisę priimti vartotojui reikiamus sprendimus. Tuo išsiskiriame iš kitų Lietuvos bendrovių ir daugumos kompanijų pasaulyje“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius Chrisas Robbinsas.
Paskambinę į skambučių centrą „Bitės“ vartotojai dažniausiai prašo įjungti naujas paslaugas ar pakeisti jų elementus. Jie taip pat domisi mokėjimų galimybėmis ir prašo padėti sukonfigūruoti telefonus.
Nustatyti klientų aptarnavimo padalinio darbo kokybę vartotojai gali tiesiog paskambinę į savo paslaugų teikėjo skambučių centrą. Gaunamomis paslaugomis jiems reiktų susirūpinti, jei nesudėtingi jų prašymai ar problemos nėra išsprendžiami vieno skambučio metu arba trunka labai ilgai.
Šiemet darbo dienomis į „Bitės“ skambučių centro konsultantus vidutiniškai kreipiasi apie 2 tūkst. vartotojų per parą. Daugiausiai skambučių sulaukiama darbo dienomis per pietus ir po darbo valandų, kai vartotojai jaučiasi laisvesni.
Anksčiau bendrovė skelbė pasirinkusi naują klientų aptarnavimo kryptį ir 60 proc. padidinusi skambučių centro bei 50 proc. – salonų konsultantų skaičių. „Bitė“ atsisakė automatinės klientų aptarnavimo sistemos ir siekia visus klientų klausimus išspręsti „čia ir dabar“.