Jau ne kartą buvo išsakyta nuomonė, kad „Windows 8“ pasirodymas šio mėnesio pabaigoje nebus tuo lūžio momentu, kai visi staiga pradės naudoti šią naują operacinę sistemą. Į naują „Microsoft“ programinę platformą gana atsargiai žiūri ir visuomet gana progresyviai nusiteikę JAV vartotojai, jau nekalbant apie verslo klientus, kurie prieš pareidami prie „Windows 7“ iki paskutinio momento „sėdėjo“ su operacine sistema „Windows XP“. Ar „Windows 8“ atveju veiks agitacinis principas „nenori – priversim“?
Amerikiečių kompanijos „Dell“ atstovai, duodami interviu portalo „PCWorld“ žurnalistams, leido suprasti, kad daugelis korporacijų iki šiol neperėjo nuo „Windows XP“ prie „Windows 7“. Savo ruožtu, dabartinė „Windows 7“, „Dell“ atstovų teigimu, jų klientams bus siūloma taip ilgai, kiek tik leis korporacijos „Microsoft“ politika. Galimybė pasirinkti kompiuterį su „Windows 7“ bus išsaugota, tai bus aktualu ir žaidimų gerbėjams, kuriems skirta stacionarių ir nešiojamų kompiuterių linija „Alienware“. Verslo klientams panaši laisvė bus suteikta, įsigyjant linijoms „Latitude“, „OptiPlex“ ir „Precision“ priklausančius kompiuterius.
„Dell“ atstovai taip pat prognozuoja, jog vartotojai, kurie įsigys „ultrabookus“ – transformerius (pavyzdžiui, „Dell XPS 12“), „planšetiniame režime“ juos eksploatuos tik maždaug 30 % viso jų naudojimo laiko. Tokiu būdu, kompanijos atstovai leidžia suprasti, kad tokia galimybė bus tik malonus priedas prie tradicinės nešiojamojo kompiuterio koncepcijos, o ne jos pagrindas.