Skirtingai nuo savo Jungtinių Valstijų kolegų teisėjų, kurie „Samsung“ produkcijoje įžvelgė šešių iš septynių „Apple“ patentų pažeidimą, tačiau neaptiko nė vieno pažeidimo iš „Apple“ pusės, P. Korėjos teisėjai padarė išvadą, jog kaltos yra abi pusės.
Tiksliau tariant, teismo nuomone, „Apple“ pažeidė du patentus, kurie priklauso „Samsung“, tuo tarpu korėjiečių elektronikos gigantas pažeidė vieną patentą, kuris priklauso „Apple“. Tokiu būdu, tam tikra abiejų kompanijų produkcija P. Korėjoje uždrausta prekiauti.
Tarp tokių mobiliųjų produktų atsidūrė išmanieji telefonai „Apple iPhone 3GS“ ir „iPhone 4“, planšetiniai kompiuteriai „iPad“ ir „iPad 2“. Iš „Samsung“ pusės į uždraustų įrenginių sąrašą pateko išmanieji telefonai „Galaxy S“ ir „Galaxy S II“, taip pat planšetinis kompiuteris „Galaxy Tab 10.1“. Be to, konkurentams teks sumokėti nedideles kompensacijas.
„Apple“ patentas, kuris figūruoja byloje, susijęs su vartotojo grafinės sąsajos darbo principais, tuo tarpu „Samsung“ patentai – su duomenų perdavimų technologijomis mobiliojo ryšio tinkle.
Kalbant apie „Apple“ ir „Samsung“ mobilių produktų išorinį panašumą, P. Korėjos teismas nerado nieko neteisėto, jog abi kompanijos savo produkcijoje naudoja „suapvalintus kampus ir didelius ekranus“. Kartu teisėjai nusprendė, jog suapvalinti kampai nėra „Apple“ išradimas (analogiškai nusprendė ir eilė Europos šalių teismų, tarp jų Vokietijos, D. Britanijos ir Olandijos), nors JAV San Chosė teismas šiuo konkrečiu atveju nusprendė priešingai.