Kompanijos „Apple“ platinami „prakasti obuoliukai“ platina pinigų aromatą. Beprotiškai didelių pinigų. Jau pasakomis apipintas „Apple“ pelnas, kuris sėkmingai paremtas dar ir puikia Steve'o Jobso laikais sukurta marketingo strategija, akivaizdu, leidžia kompanijai iš Kupertino surinkti puikų aukštos kvalifikacijos specialistų kolektyvą. Štai visai neseniai tapo žinoma, jog į „Apple“ perėjo vienas iš pagrindinių AMD hibridinių procesorių „APU Trinity“ kūrėjų Johnas Bruno.
Šaltinis užsimena, jog J. Bruno išėjimas iš AMD susijęs su ne visai sveika darbine atmosfera kompanijos viduje. Praėjusį rudenį kompanijoje AMD pasikeitė praktiškai visa vadovų viršūnėlė, taip pat buvo paskelbta apie masinius darbuotojų atleidimus. Suprantama, jog daugelį taip labai sunervino ir privertė ieškotis alternatyvių darbo vietų. Taip pat suprantama, jog esant tokioms aplinkybėms, konkurentai įgyja šansą pervilioti pas save geriausius specialistus. Taigi, vieno iš pagrindinių AMD sisteminių architektų perėjimas į „Apple“ gal tapti tuo atveju, kai buvo pateiktas pasiūlymas, nuo kurio neįmanoma atsisakyti.
Johnas Bruno savo karjerą pradėjo 1996 m. dar tuometinėje „ATI Technologies“. Sprendžiant iš dabartinio „Apple“ pasiūlymo, jis tapo tikrai geru specialistu, kuris sparčiai kilo karjeros laiptais. Kompanijoje AMD jo paskutiniu darbu tapo „APU Trinity“ kūrimas, jiems J. Bruno darė pilnas specifikacijas.
Tai ne pirmas ATI ir AMD specialistas, kuris gavo aukšto rango pareigas kompanijoje „Apple“. Pavyzdžiui, kiek anksčiau aukštą postą „Apple“ gavo Bobas Drebinas, praeityje buvęs AMD grafinių sprendimų padalinio vyriausiasis technologas. Be jo J. Bruno kompanijoje iš Kupertino ras ir kitų savo buvusių kolegų komandą. Įdomu pažymėti, jog J. Bruno asmenyje „Apple“ gauna kūrėją architektūrų, kurios gali mesti iššūkį ne tik „SoC“ sistemų segmente, tačiau ir didelių skaičiavimų resursų reikalingoje GPGPU nišoje. O toliau apskritai niekas nežino, kaip pasielgs „Apple“, turėdama labai daug finansų ir tikrai nemažai įvairių sričių ekspertų.