Jau pripratome, jog jutiklinis ekranas tapo neatsiejamu mobiliųjų įrenginių arba mokėjimų terminalų atributu, tačiau daug rečiau sutinkame jutiklinius ekranus su didele įstrižaine. Šiuo atveju paminėtinas HP pavyzdys, kuri viena pirmųjų sugalvojo įdiegti į „All-in-One“ tipo darbo stotį – monobloką jutiklinį ekraną, o taip pat pasiūlyti didžiulį monitorių, kurio įstrižainė siekia net 132“.
Kiti monoblokų gamintojai taip pat bando neatsilikti nuo HP ir siūlo savo sprendimus (Lietuvoje iš tokių galime sutikti, pavyzdžiui, ASUS, MSI). Šioje sferoje eksperimentuoja ir „Microsoft“, kuri savo laiku pristatė didžiulius jutiklinius stalus, pavadintus „PixelSense“.
Sprendžiant iš „šviežio“ „Microsoft“ pareiškimo, kompanijos susidomėjimas jutiklinėmis technologijomis ir dideliais ekranais neišseko, kadangi programinės įrangos gigantas pranešė apie ketinimus įsigyti kompaniją „Perspective Pixel Inc.“ – vieną iš labiausiai patyrusių programinės ir aparatinės įrangos gamintojų, kuri specializuojasi minėtų technologijų sferoje. Užpatentuotos PPI technologijos naudojamos švietimo, gynybos, viešojo sektoriaus valdymo, TV, projektavimo srityse. Apie finansinę sandorio pusę kompanijos nusprendė nutylėti.
Microsoft“ ketina naudoti PPI produktus kartu su savo partneriais ir siekia sukurti didžiulius jutiklinius ekranus su „Windows 8“. PPI technologijų bagažas leis pagaminti iki 82“ įstrižainės jutiklinius ekranus. Iš esmės, ekrano dydis apsiriboja vartotojo rankų ilgiu. Taip pat numatyta, jog naujieji ekranai palaikys daugiaįvesties technologiją. Jungtinėse Valstijose PPI produkcija išpopuliarėjo 2008 metais, prezidento rinkimų metu, kai TV studijose atsirado didžiuliai jutikliniai ekranai, kurie ne tik kad po rinkimų nedingo, tačiau buvo pradėti naudoti ir kitose sferose.