Bankroto procedūra, inicijuota 2012 m. pradžioje, išgelbėjo kompaniją „Eastman Kodak“ nuo teisminių ginčų su korporacija „Apple“, kuri dar kovo mėnesį apkaltino foto įrangos gamintoją pažeidus jos intelektinę nuosavybę ir ketinimais parduoti patentus, kurie iš tikrųjų priklauso „Apple“. Vis tik katastrofiška padėtis nepadėjo „Kodak“ apsivalyti nuo kaltinimų neteisėtu disponavimu svetimais patentais.
Bankroto procedūrą nagrinėjantis JAV teisėjas Allanas L. Gropperis pareiškė, jog negali atmesti „Apple“ pretenzijų dėl patentų, kuriais disponuoja „Kodak“, tačiau jo sprendimas neturėtų stabdyti bankroto procedūrą inicijavusios kompanijos sprendimo įtraukti į sąrašą patentus, kurie turėtų būti parduoti.
Tokiu būdu teisėjas Allanas L. Gropperis, ekspertų teigimu, surado „aukso viduriuką“ konflikte tarp „Apple“ ir „Kodak“, kuri planuoja parduoti virš 1100 patentų portfelį, o pastarasis vertinamas maždaug 2 mlrd. JAV dolerių. Korporacijos „Apple“ teigimu, dešimt patentų priklauso jai, kadangi juose aprašomos technologijos buvo sukurtos bendradarbiaujant su „Kodak“, prieš išleidžiant į rinką kameras „QuickTake“.
„QuickTake“ projekto realizavimui vėliau buvo sukurta bendra kompanija „Flashpoint Technology“ ieškinyje figūruoja kaip patentų savininkė kartu su korporacija Apple“. Po to, kai savo laiku prie „Apple“ vairo sugrįžo Steve'as Jobsas, projektas buvo „užšaldytas“. Taigi dabar būsimiems „Kodak“ patentų pirkėjams teks taikytis su „Apple“ pretenzijomis, kurios gali būti pareikštos ir naujiems savininkams.