Sunkumai su 28 nm technologiniu procesu, apie kurį vienoje iš konferencijų kalbėjo „nVidia“ prezidentas, panašu, jog pavirsta konkrečiu nepatogumu tiek pačiai „nVidia“, tiek ir galutiniams vartotojams.
Kaip praneša šaltinis „SemiAccurate“, kompanija „Apple“ negalėjo gauti garantijų, jog jai bus patiektas pakankamas kiekis „Kepler“ architektūros mobilių vaizdo plokščių. Tokiu būdu naujos kartos „Apple“ nešiojamieji kompiuteriai turės „nVidia Kepler“ grafiką žymiai rečiau, nei buvo planuota. Sušvelninti šį nesusipratimą „Apple“ pabandys, aktyviau naudodama „Intel Ivy Bridge“ procesorius, kurie turi, kaip spėjome įsitikinti, daug spartesnę grafikos posistemę, nei „Sandy Bridge“ atstovai.
Šaltinio teigimu, galingiausios „Apple“ nešiojamųjų kompiuterių konfigūracijos naudos „Kepler“ grafiką, tuo tarpu vidutiniame segmente tokie sprendimai bus daug retesni. Prieinamiausi modeliai apsiribos tik integruota „Intel HD 4000“ grafika. Jau buvo galima įsitikinti, jog „ultrabook“ kompiuterių gamintojai taip pat nespjauna į „Kepler“ mobilių vaizdo plokščių pusę (kalbama apie „Acer Aspire M3“, kuriuos jau spėta pratestuoti). Belieka tik tikėtis, jog panašios konfigūracijos nebus labai retos, kad galėtų potencialius vartotojus nuliūdinti didžiuliu deficitu.
Tuo pat metu portalas „Fudzilla“ pranešė, jog vaizdo plokštės „GeForce GTX 680“ taps deficitine preke iš karto po to, kai bus išparduota pirmoji partija. Akivaizdu, jog abiejų problemų šaknys yra tos pačios: TSMC negali išleisti 28 nm „nVidia“ mikroschemų pakankamais kiekiais.