„Unity Technologies“ sulaukė 5.5 milijonų JAV dolerių investicijos, kuri bus panaudota verslo vystymui kuriant 3D žaidimų platformas naršyklėms. Pastaruoju metu „Unity Technologies“ sulaukia vis daugiau žaidimų kūrėjų ir žaidimų industrijos dėmesio, unikalaus „Unity 3D“ varikliuko dėka. Šis varikliukas leidžia sklandžiai atkurti 3D veiksmą interneto naršyklės lange, tiesa žaidėjai prieš tai turi įdiegti mažutį „Unity“ įskiepį.
„Unity 3D engine“ varomi žaidimai, nuo įprastų naršyklinių žaidimų skiriasi tuo, kad jie gali būti visiškai trimačiai, kaip žinia, dauguma naršyklinių žaidimų paremti „Flash“ ar kitomis technologijomis paprastai būna dvimačiai, o veiksmas juose sąlyginai lėtas. Kitas išskirtinis Unity žaidimų bruožas, sąlyginai mažas dydis, leidžiantis mėgautis žaidimu išvengiant ilgo ir nuobodaus siuntimo proceso. Nepaisant to, kad „Unity3D“ žaidimai, vizualiai vis dar smarkiai atsilieka nuo tradicinių, diskuose ar per D2D servisus platinamų žaidimų, jo populiarumas auga kaip ant mielių. Per pastaruosius metus, šią platformą savo žaidimų kūrimui pasirinko gausybė kompanijų tarp kurių rasime ir žaidimų industrijos gigantę „Electronics Arts“.
Analitikai teigia, kad ši investicija labai svarbi ir savalaikė. Unity pasiekimai be jokio abejo sužadino ir kitų kompanijų apetitą. Dar vasarą pasklido kalbos, kad „Mozzila“, „Opera“ ir „Google“ ketina pradėti darbus su vadinamąja „WebGL“ technologija, kuri iš esmės atliks tas pačias funkcijas kaip ir „Unity 3D“ tik jai nereikės jokių įskiepių, nes ji bus integruota tiesiai į kūrėjų naršykles. Tiesa istorijoje su „WebGL“ dar yra kalnai klaustukų, tačiau tai aiškus signalas „Unity“, kad laiko savo pozicijų stiprinimui kompanija turi nedaug.
P.S. Jei netyčia kilo klausimas „Kodėl mums turi būti įdomu kaip sekasi „Unity“?“, prisiminkite, kad ten dirba visas kalnas brolių lietuvių.