Pasibaigus 2016 metų bendrajam priėmimui, paaiškėjo, kad studijų sutartis su Kauno technologijos universitetu (KTU) pasirašė ir jų nenutraukė 1953 asmenys (1541 – į valstybės finansuojamas ir valstybės nefinansuojamas su studijų stipendija, 407 – į valstybės nefinansuojamas vietas, 5 – į tikslinio finansavimo vietas), t. y. 3 proc. daugiau pirmakursių negu praėjusiais metais.
Bendrojo priėmimo metu šiemet sutartis su KTU sudarė 60 asmenų daugiau nei 2015 metais (į valstybės finansuojamas vietas – 96 stojančiaisiais daugiau, į valstybės nefinansuojamas vietas – 24 mažiau, į tikslinio finansavimo vietas – 12 mažiau).
Didžioji dalis (97 proc.) šiais metais priimtų pirmakursių pasirinko studijas nuolatine studijų forma. Visų asmenų, priimtų į valstybės finansuojamas vietas nuolatine studijų forma, konkursinių balų vidurkis yra 6.391 balo, priimtųjų į valstybės nefinansuojamas vietas, konkursinių balų vidurkis yra 3,892, bendras priimtųjų nuolatine studijų forma vidurkis – 5,891.
Lyginant su 2015 m. bendrojo priėmimo rezultatais, šiais metais iš viso pasirašytų ir nenutrauktų studijų sutarčių skaičius augo tik KTU (3,2 proc.) ir ISM (6,1 proc.). Taip pat, šiais metais pasirašytų ir nenutrauktų valstybės finansuojamų ir valstybės nefinansuojamų su studijų stipendija studijų sutarčių skaičius KTU augo 6,6 proc.
KTU pirmauja tarp didžiausių Lietuvos universitetų pagal pasirašiusiųjų ir nenutraukusiųjų studijų sutarčių procentinę dalį nuo pakviestųjų skaičiaus. Studijų sutartis su Universitetu bendrojo priėmimo metu pasirašė ir jų nenutraukė 89,3 proc. pakviestųjų.
75,3 proc. priimtųjų į KTU buvo pakviesti pagal pirmąjį pageidavimą – tai vienas aukščiausių rodiklių tarp Lietuvos universitetų.
KTU užima antrą vietą tarp Lietuvos universitetų pagal studijų sutartis pasirašiusių šimtukininkų skaičių. Studijų sutartis pasirašė 234 asmenys, per valstybinius brandos egzaminus gavę 100 balų įvertinimus.
Studijuoti KTU per visus bendrojo priėmimo etapus buvo pakviesti 2182 asmenys (1647 – į valstybės finansuojamas ir valstybės nefinansuojamas su studijų stipendija vietas, 535 – į valstybės nefinansuojamas vietas). Lyginant su 2015-iais, kviečiamųjų skaičius išliko beveik nepakitęs. Šiemet į valstybės finansuojamas vietas buvo kviečiama 84 stojančiaisiais daugiau, o į valstybės nefinansuojamas vietas – 86 mažiau. Į KTU pirmosios pakopos studijas prašymus yra pateikę 271 asmenys iš užsienio universitetų, iš kurių 67 tenkina priėmimo reikalavimus. Praėjusiais metais į KTU bakalauro studijas buvo priimti 107 užsienio studentai.
Šiais metais populiariausios studijų programos užsienio studentų tarpe: Mechanikos inžinerija, Cheminė technologija ir inžinerija bei Transporto priemonių inžinerija.