Mokytojai, turintys galimybę naudotis elektroniniu dienynu, teigiamai vertina šios naujovės privalumus. Švietimo ir mokslo ministerijoje įvykusiame pedagogų ir elektroninių dienynų gamintojų pasitarime buvo kalbėta apie tokių dienynų naudojimo specifiką, taip pat buvo pristatyta informacija apie teisinius dokumentus, reglamentuojančius jų naudojimą mokyklose. Šiuo metu tik elektroninį dienyną, ministerijos duomenimis, naudoja 17 mokyklų.
Mokyklų atstovų teigimu, ši naujovė labai palengvina mokytojo, klasės auklėtojo darbą, mažina popierizmą. Elektroninis dienynas leidžia glaudžiau bendrauti su tėvais, pateikti jiems daugiau informacijos apie vaikų ugdymą. Pasak kalbėjusių pasitarime, kad toks dienynas būtų sparčiau taikomas mokyklose, reikia tobulinti mokytojų kompiuterinį raštingumą ir didinti jų motyvaciją, sparčiau kompiuterizuoti mokytojų darbo vietas.
Viceministras Vaidas Bacys pabrėžė, kad reikia plačiau išnaudoti elektroninio dienyno galimybes. „Jis neturi tapti tik popierinio dokumento pakaitalu, kuriame fiksuojami tik mokinių pasiekimai ir perteikiama informacija tėvams, - sakė viceministras.
Susitikimo metu mokyklų atstovai ir elektroninių dienynų gamintojai kalbėjo apie reikalingus patobulinimus, kad ši naujovė taptų populiaresnė.
Viceministras V.Bacys visoms mokykloms, kurios naudojasi elektroniniu dienynu, dovanojo kompiuterinės technikos komplektus.
Susitikime dalyvavę Švietimo ir mokslo ministerijos Informacinių technologijų centro direktorius Vaino Brazdenkis supažindino su centro veikla, susijusia su elektroninio dienyno diegimu mokyklose, rekomendacijomis programinei įrangai ir kt.