Moterys per mėnesį vidutiniškai prakalba valanda ilgiau, o vyrai trečdaliu daugiau naršo, atskleidė „Tele2“ statistika.
Mobiliojo ryšio operatoriaus duomenys rodo, kad vidutiniškai per mėnesį pokalbiams telefonu vyrai skiria 4 val. 7 minutes, tuo tarpu moterys – 5 val. 18 minučių.
Tačiau skambina moterys ir vyrai vienodai dažnai – vidutiniškai 84 ir 85 kartus per mėnesį.
Mobiliuoju internetu vyrai naudojasi 36 proc. intensyviau ir vidutiniškai išnaudoja 811 Mb per mėnesį, o moterys – 597 Mb.
„Galiu daryti prielaidą, kad moterims rūpi aptarti ne tik faktus, reikalus, bet ir su jais susijusius jausmus, o tam reikia daugiau laiko. Tuo tarpu vyrams greičiausiai pakanka aptarti įvykius, jų dalykiniai pokalbiai sausesni, tad ir trumpesni. Žinoma, tendencijos neatspindi individualių skirtumų – neabejoju, kad tarp daugybės vyrų rasime ir ypač plepių, o tarp daugybės moterų bus ir itin dalykiškų“, – Elona Ilgiuvienė, jungiškosios krypties psichoanalitikė.
„Tele2“ statistika rodo, kad nors tokie skirtumai lieka ryškūs, apskritai visi ryšiu naudojamės daugiau. Tai lemia neribotų pokalbių planų populiarėjimas ir bendras kainų mažėjimas. Bendra pokalbių trukmė „Tele2“ tinkle pastaruoju metu kas ketvirtį išauga bent 5 procentais (lyginant su ankstesniais metais).
Nepalyginti greičiau auga tiek vyrų, tiek moterų vidutinis išnaudojamų mobiliojo interneto megabaitų skaičius. Taip yra todėl, kad bendras klientų sunaudojamų duomenų kiekis „Tele2“ tinkle antrąjį šių metų ketvirtį buvo beveik dvigubai didesnis nei pernai, išaugo 93 proc.
Tokius apibendrinimus „Tele2“ paskelbė įvertinusi klientų, mokančių pagal sutartį, naudojimosi mobiliuoju ryšiu rugpjūčio statistiką.