Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/rysiai/39944/samsung-gali-isleisti-galaxy-s4-versija-su-intel-procesoriumi/spausdinti/

„Samsung“ gali išleisti „Galaxy S4“ versiją su „Intel“ procesoriumi

Publikuota: 2013-06-06 19:19
Tematika: Telekomunikacijos
Aut. teisės: ©FACEIT.LT
Inf. šaltinis: FACEIT.LT

Po „Galaxy S4“ debiuto kompanija „Samsung“ nusprendė išleisti visą eilę šio išmaniojo telefono modifikacijų. Prie jų galima priskirti modelius „Galaxy S4 Mini“, „Galaxy S4 Active“, „Mega“ ir „Zoom“, kartu mūsų laukia ir „Nexus Edition“ atstovas su „grynakrauju“ „Android“. Tačiau šiais modeliais reikalai gali neapsiriboti.

Kompanijos „Intel“ atstovo pasirodymo „Computex 2013“ metu buvo parodyta skaidrė, kurioje buvo matyti įvairių kompanijų mobilūs įrenginiai su „Intel“ procesoriais. Vienu iš dešimties produktų buvo paminėtas „Galaxy S4“. Kaip žinia, „Samsung“ jau anonsavo planšetinių kompiuterių seriją „Galaxy Tab 3“ su „Intel Atom“, taigi korėjiečių išmanusis flagmanas būtų ne pirmasis, kuriame atsirastų „Intel“ procesorius.

„Samsung“ gali išleisti „Galaxy S4“ versiją su „Intel“ procesoriumi

Šiuo metu egzistuoja dvi „Galaxy S4“ versijos – viena turi „Snapdragon 600“, kita – „Exynos 5 Octa“. Tikėtina, kad „Samsung“ palauks „Intel“ procesoriaus su integruotu 4G LTE modemu. Jei naujasis įrenginys tikrai pasirodys rinkoje, „Intel“ tai taps tikru proveržiu. Išmaniųjų telefonų rinkos lyderio pasirinkimas gali priversti ir kitus rinkos žaidėjus atkreipti dėmesį į „Intel“ procesorius.

‡ 1999–2025 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!