Nors pirmasis „Google“ telefonas mobiliųjų įrenginių fanų buvo sutiktas itin palankiai, „Nexus One“ iki šiol neišbrenda iš nesėkmių liūno.
Dar visai neseniai išspręstos 3G ryšio problemos ar nepageidaujami pagalbos skambučiai, tikrinant balso paštą, pasirodo esą tik pradžia. Internetą užplūdo nauja nusiskundimų produktu banga.
Pirmiausia, bene labiausiai vartotojus erzina faktas, jog eilinis telefono vartotojas gali naudoti tik 218 MB iš 512 MB darbinės telefono atminties. Likusi atmintis neprieinama dėl neaiškių operacinės sistemos branduolio klaidų.
Teigiama, jog ši bėda bus išspręsta kartu su programinės įrangos atnaujinimais. Visgi, problema pastebėta jau sausį, o paskutinysis atnaujinimas „Nexus One“ telefonus pasiekė vasario pabaigoje, jis neišsprendė šios problemos. Tačiau labiausiai vartotojus siutina faktas, jog pigesnio telefono „Motorola Milestone“ pirkėjai gali naudoti daugiau nei 230 MB darbinės atminties telefone su 256 MB atmintine.
„Milstone“ „Nexus One“ lenkia ir kitu aspektu. Kuomet internete pasirodė „Android“ atnaujinimas, leidžiantis naudoti „multi-touch“ technologiją „Nexus One“ telefone, jo vartotojai išties džiūgavo. Tačiau visai neseniai pasirodė pirmieji skundai, kuomet vartotojai palygino „multi-touch“ technologijos kokybiškumą abiejuose įrenginiuose. Vėlgi, mažiau atminties ir resursų turintis „Milstone“ su dviejų pirštų prisilietimais tvarkosi kokybiškiau ir greičiau.
Tik laikas parodys, kas kaltas dėl šių dviejų problemų. Tai gali būti „HTC“ netinkamai pagamintos techninės įrangos arba „Google“ programinės įrangos nesklandumai. Jei kalta „Google“, viskas su laiku bus ištaisyta, tačiau jei problemas kelia „HTC“ indėlis, vartotojai gali išties sunerimti.
Be to, programinės įrangos nusiskundimai dar ne pabaiga. Pagausėjo skundų, kuomet vartotojai sugadina telefonų ekranus įdėję juos į galines kelnių kišenes. Serviso tarnautojai atsisako suteikti garantinį aptarnavimą, jie teigia, jog taip gali nutikti daugeliui telefonų.
Dar grėsmingiau skamba remonto kaina, kadangi prietaisas naudoja itin pažangų ekraną, jo kaina siekia daugiau nei pustrečio šimto JAV dolerių. Keista, kodėl „iPhone“ vartotojai nesiskundžia tokiomis bėdomis, juk įrenginių ekranų dydžiai panašūs.