Mobiliųjų telefonų rinkoje sparčiai auga telefonų su lietimui jautriais ekranais pasiūla, tačiau įdomu tai, jog net po didžiulio „Apple“ „iPhone“ multisensorinio ekrano naudojančio „capacitive touchscreen“ technologiją ir suteikiančio itin patogų valdymą bei nemažo susidomėjimo „Android“ OS naudojančiu „T-Mobile G1“ telefonu, kuris taip pat naudoja tą pačią technologiją kaip ir „iPhone“, ši technologija nėra diegiama į kitus telefonus. Kodėl taip yra, atsako „ABI Research“ kompanijos direktorius Kevin Burden, kuris teigia, dabartinės mobiliosios operacinės sistemos, joms skirtos programos ir regioninė aspiracija pateikia daug kliūčių multisensorinių ekranų diegimui į mobiliuosius telefonus.
Kalbant detaliau, didžioji dalis programų, parašytų „Windows Mobile“ ir „Symbian“ platformoms nepalaiko daugiajutiminio valdymo, o yra sukurtos penkių krypčių valdymui klaviatūra ar paprastam „resistive“ technologijos jutiminiams ekranams. Todėl esamos jutiminių ekranų technologijos keitimas sukeltų sunkumų užtikrinant ateities technologijų bei esamų suderinamumą.
Be to, produkto kaina, kuri šiais laikais taip pat atlieka didžiulį vaidmenį, nėra palanki multisensoriniams ekranams, kurie yra kur kas brangesni nei paprasti lietimui jautrūs ekranai.
Taip pat vienas iš svarbiausių faktorių dėl kurių bus tęsiama „resistive“ technologijos ekranų gamyba yra Azijos rinka, kuriai reikalingi prietaisai atpažįstantys ranka parašytus simbolius, naudojant „stylus“. Multisensoriniai ekranai ar QWERTY klaviatūros negali patenkinti, pavyzdžiui, Kinijos rinkos, kuriai reikalingi tradiciniai rašmenys.
Darydamas apibendrinimą Kevin Burden sakė: „Daugiajutiminiai ekranai bus diegiami, į aukščiausios klasės modelius, tačiau visoje rinkoje vis dar vyraujant vidutinės klasės telefonams, „resistive“ išliks pagrindinės jutiminių ekranų technologija, esanti toli priekyje prieš „capacitive““.