Ar žinote, kaip Kalėdų Senelis savo elniais traukiamomis rogutėmis aplanko visus pasaulio vaikus per vieną naktį?
„Jis pasinaudoja erdvės ir laiko kontinuumu“, – teigia Larry Silverbergas, JAV Šiaurės Karolinos universiteto mechaninės ir kosminės aviacijos profesorius.
Profesorius tikina, kad dėl šios priežasties Kalėdų Senelis gali per vieną naktį aplankyti juo tikinčius vaikus, išsibarsčiusius po 320 mln. kv. m. žemės plotą.
„Jis supranta, kad erdvė išsiplečia, jis žino, kaip galima praplėsti arba suspausti laiką. Dėl šių galimybių Kalėdų Senelis iš tikro turi ne vieną naktį dovanoms išnešioti, o net 6 mėnesius“, – teigė L. Silverbergas.
Jis tikino, kad dėl tokio keliavimo būdo Kalėdų Senelį galime pamatyti tik labai trumpam – vienoje vietoje jis neužsibūna ilgiau nei akimirksnį. Profesorius priminė, kad nemažai žmonių teigė matę Kalėdų Senelį, kuris labai greitai pradingdavo.
Profesorius paneigė populiarią nuomonę, kad Kalėdų Senelis vežiojasi visas vaikų dovanas savo rogutėse. „Kaip gi jis galėtų?“ – klausė jis.
Profesorius teigė esąs tikras, kad Kalėdų Senelis dėl nano technologijų dovanas tiesiog užaugina po eglutėmis.
„Kalėdų Senelis išsiaiškino, kaip negrįžtamas termodinamines savybes padaryti grįžtamomis, todėl jis iš tikro pradeda nuo kamino suodžių, saldumynų ir kitų natūralių medžiagų, kurias padeda po eglute. Jis, nors ir keista, dėl grįžtamojo proceso užaugina ir net įpakuoja dovanas“, – aiškino L. Silverbergas.
Į amžiną klausimą, kaip Kalėdų Senelis sužino, kuris vaikas buvo geras, o kuris nelabai, profesorius atsako, kad po Šiaurės ašigalio ledu yra didžiuliai radijo bangų imtuvai, per kuriuos išgirsta apie vaikų poelgius.
L. Silverbergas taip pat teigia, kad Kalėdų Senelio rogėse įrengta moderni vietos nustatymo įranga, o jo šiaurės elniai, galintys skraidyti, stovėti ant namų stogų ir matyti tamsoje, yra genetiškai modifikuoti.
Parengta pagal naujienų agentūrą „Reuters“.