Prieš dvejus metus sumušęs greičiausiai išpopuliarėjusios technologijos rekordą, „ChatGPT“ asistentas šiandien „gyvena“ kiek kitomis nuotaikomis. „Sensor Tower“ duomenimis, vien per tris pastaruosius mėnesius šios dirbtinio intelekto (DI) platformos vartotojų aktyvumas krito dešimtadaliu ir panašu, jog tai dar ne pabaiga.
Milijonai žmonių visame pasaulyje naudojasi „ChatGPT“, nors jų naudojamos funkcijos gali skirtis. Pavyzdžiui, „ChatGPT“ funkcija „Memory“ iš pradžių nebuvo prieinama „Mac“ kompiuteriuose Europoje ir Pietų Korėjoje.
Laimei, jei gyvenate Europoje – „ChatGPT“ išleido atnaujinimą, kuris skirtas „Apple“ kompiuteriams ir leis išbandyti „Memory galimybę. Naudotojai gali išsaugoti tam tikrus pokalbių programos duomenis ir juos naudoti nuo vienos sesijos iki kitos, kad gautų rezultatus pagal savo konkrečius pageidavimus.
Vartotojai gali paprašyti „ChatGPT“ ką nors įsiminti ir naudoti jį atsakymui. Galite paprašyti „ChatGPT“ įsiminti jūsų vardą, paaiškinti, kad mėgstate susitikimų užrašus su punktais, turite šuniuką, jūsų kaimynystėje yra kavinė ir t. t., ir dirbtinio intelekto įrankis tuos dalykus įsimins.
Taigi, kai kitą kartą paprašysite susitikimo užrašų, „OpenAI“ sukurtas įrankis pateiks jums išvestį punktais. Pridėjus duomenis, pavyzdžiui, „Turiu du šunis“, „ChatGPT“ iššauks atsakymą „Atmintis atnaujinta“.
Geriausia šios funkcijos dalis yra ta, kad jūs ją visiškai kontroliuojate. Galite pasirinkti, ar norite pridėti ir saugoti tam tikrą informaciją „ChatGPT“ sistemoje, ar pašalinti ją iš pokalbių roboto atminties. Norėdami naudotis „ChatGPT“ funkcija „Memory“ – turite ją įjungti, nes pagal numatytuosius nustatymus ji yra išjungta.
Atnaujinus „ChatGPT“ programėlę iki naujausios versijos, reikia atidaryti šią programėlę, spustelėti profilio piktogramą viršutiniame dešiniajame kampe, pasirinkti „Settings“, pasirinkti „Personalization“ ir įjungti funkciją „Memory“.